Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że w tym przypadku to jest trochę inaczej. Chodziło mi o to, że tak powinno być ,że nick i nazwa konta to niezależne rzeczy.

Mnie zmienianie nicka nie interesuje, bo chłopaki Kaza pewnie tonzdobiabtak, że będzie więcej problemów niż pożytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Cześć. Włączyłem dzisiaj konsole i komunikat podłącz urządzenie pamięci masowej z aktualizacją 6.00 lub noszą?? Konsola nie reaguje na żadne przyciski ciągle się włącza. Zainstalowałem nowe oprogramowanie z USB zaktualizowano się i dalej to Samo. Przy sprawdzaniu pamięci masowej  dochodzi do 37% i woła dalej to samo. Może ktoś miał. Taki przydek.?? Dysk padł czy coś innego. Nie mam. Pomysłu co robić. Konsola cały czas jest w trybie bezpiecznym. Dzięki za pomoc. Kod błędu 41333-4

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra poradziłem sobie. Poczytałem i tylko ponowna inicjacja z punktu 6 pomaga. Straciłem wszystkie sejwy i gry. Ślę cóż gry ściągnę ale reszta w dupie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Warga13 jak miałeś plusa wykupionego to automatycznie powinno Ci przesyłać zapisy do chmury, zawsze coś byś odzyskał. Ja mam premierową ps4 i co jakiś czas wrzucam zapisy na pendraka, w tym wieku nie wiadomo kiedy padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zostało ale tego co najważniejsze nie przezucilem do chmury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nic. Wyłączyłem konsole bo młody grał i jak później chciałem włączyć to już dupa. Ale zainicjowanie pomaga. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, manoszek napisał:

mam ze 4 konta na pleju i na tych zagramanicznych pełno spam botów się odzywa :D ale konsola jeszcze żyje. teraz poblokowałem żeby tylko znajomi mogli pisać bo i tak mnie wkurwi@li już :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ta konsolą ostatnio mi robi to żart. Otóż nie wyszukuje mi patchy do gier w które nie grałem dłużej niż np. Miesiąc. Specjalnie zostawiłem konsolę na czuwaniu ( bo mialem do pobrania łaty do bo4 i fortnite) i jeszcze przed przejściem do tego stanu z głupoty wyszukałem ręcznie updaty do kilku gier. Jakież było może zdziwienie jak do pobrania miałem naraz ponad 60gb update.

Wszystkie opcje z pobieraniem aktualizacji gier mam włączone. Po rozmowach z kolegami dowiedziałem się że u nich też się tak robi....

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam od roku

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Na chwilę pomaga odbudowa bazy danych ale potem znowu to samo

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pobieraja mi sie nic w trybie czuwania. Tzn. pobieraja sie jak mam wlaczona konsole, zacznie sie cos sciagac a ja przelacze ja w tryb czuwania. Ale nic sie nie pobiera jak mam caly czas konsole w trybie czuwania. Wiecie o co mi chodzi?:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pobieraja mi sie nic w trybie czuwania. Tzn. pobieraja sie jak mam wlaczona konsole, zacznie sie cos sciagac a ja przelacze ja w tryb czuwania. Ale nic sie nie pobiera jak mam caly czas konsole w trybie czuwania. Wiecie o co mi chodzi?12_slight_smile.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to nie była jedna z opcji PS+ przypadkiem albo do ustawienia w zarządzaniu energią?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i owszem jest w ustwienia oszczedzania energii i ustaw funkcje dostepne w trybie spoczynku. Wszystko mam wlaczone i nic:( Z tego co pamietam zawsze dzialalo. Moze po jakims patchu sie to zmienilo. Ktos tez tak ma?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i owszem jest w ustwienia oszczedzania energii i ustaw funkcje dostepne w trybie spoczynku. Wszystko mam wlaczone i nic:( Z tego co pamietam zawsze dzialalo. Moze po jakims patchu sie to zmienilo. Ktos tez tak ma?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ustawienia - system - automatyczne pobierane też?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez. Nie mam tylko zaznaczonego zezwól na ponowne uruchomienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co ta konsolą ostatnio mi robi to żart. Otóż nie wyszukuje mi patchy do gier w które nie grałem dłużej niż np. Miesiąc. Specjalnie zostawiłem konsolę na czuwaniu ( bo mialem do pobrania łaty do bo4 i fortnite) i jeszcze przed przejściem do tego stanu z głupoty wyszukałem ręcznie updaty do kilku gier. Jakież było może zdziwienie jak do pobrania miałem naraz ponad 60gb update.
Wszystkie opcje z pobieraniem aktualizacji gier mam włączone. Po rozmowach z kolegami dowiedziałem się że u nich też się tak robi....
 
 
Ale to jest normalne teraz. Jak w coś dłużej nie grałeś to Ci nie pobierze patcha. Poza tym konsola w trybie czuwania sprawdza chyba o danych godzinach czy są aktualizacje, a nie non stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie czuwania jak nie masz + na swoim koncie tylko współdzielene to nic nie wyszuka samo. Sprawdzałem to kilka razy kiedyś. Chyba że teraz coś się zmieniło....

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu

 

Cytat

As a member of the PlayStation®4 System Software Beta Trial programme, we are pleased to give you first access to the 6.50 Beta, which is now live.

The 6.50 update does not include any new major consumer-facing features. However we would still value the community's help in fine-tuning the performance and stability improvements the update brings.
 

niestety link do vouchera już nie działał :P tzn. już podziękowali :D

 

Cytat

Thanks for your interest in the Beta

 


Unfortunately we are now at capacity for this stage, we will reach out if more Beta users are needed.

 

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawiła się już w którejś aktualizacji możliwość zmiany nazwy użytkownika?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, przez chwilę było głośno że będzie taka opcja tylko muszą przetestować jak to działa i od dłuższego czasu cisza, nie liczył bym na szybką aktualizację. Znając ich pewnie napotkali problem z którym sobie nie mogą poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony informowało, że udostępni funkcje już na początku tego roku. Myślałem, że dodadzą w styczniu lub lutym, a tu już połowa marca. Sony wkopało się z tą infrastrukturą sieciową, wspierane będą tylko gry wydane od kwietnia 2018 roku i pewnie znać Sony to jakieś cyrki będą po zmianie nicka (znikające gry i dlc).

 

Szczerze to mogli zrobić to jak Nintendo. Stworzyć nową usługę na potrzeby ps4 np. sony online network z możliwością podpięcia konta psn, aby zachować zakupy, trofiki, znajomych itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* 16 osobowy voice chat

* lepsza jakość dźwęku

* lepsza jakość połączenia

https://blog.us.playstation.com/2019/06/04/join-the-playstation-preview-program-for-a-chance-to-get-early-access-to-updated-party-features/

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze wszystko pięknie na papierze,a potem wychodzi cala prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ten update z przegranym czasem w danej grze i postępem w trofeach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×