Skocz do zawartości
Laptok

[Online] - World Rally Championship 4

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do ustawek i wszelakich rozgrywek multiplayer.

 

Proponuję pierwszy wieczorek zapoznawczy - Niedziela 3.XI, godzina do uzgodnienia, ale myślę, że w granicach 16-20

 

PSN: Laptok     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja zorganizowania cotygodniowego ścigania.

Termin: NIEDZIELA

Godzina: 21

Ilość osób: max 16 ewentualnie druga liga jak bedzię więcej.

Na ten moment porponuję stworzyć listę chętnych, spotkać się w tą niedziele o 21 i sobie ładnie po testować wszystko, a od następnego tygodnia ruszyć ze wszystkim :)

Dokładniejsza rozpiska pojawi się jak znajdę trochę czasu na to wszystko bo jednak mało czasu w ciągu tygodnia mam :P

Lista osob zainteresowanych startem w lidze:

1.KOWI

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja optuję za godz. 20, ew. jak z testów wyjdzie, że kończymy dość wcześnie, to może być 21, pobudka o 5 ukróca moje godziny niedzielnego grania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiś szwedzki stół i piwko będzie:p , ja wpadne ale po 22:30 bo jestem w pracy do 22.

radoneon14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto sie dopisuje niech dodaje mnie do znajomych serwerek sie postawi i bedzie git. Laptok w takim razie 20:30 i beda wszyscy zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie ale w niedziele jest u mnie liga f1 o 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie pogram w wrc4 :) termin ok ale nie w tym tygodniu jak dla mnie tez bym sie poscigal w f1 ale dopiero jak wyjdzie patch bo nie chce sie denerwowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak tez nie obiecuje ze sie pojawie bo jest opcja z kinemi filmem "Rush" takze ten, wiecie jak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazy przedpremierowe sa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany i co z tym naszym sciganiem online hmmm?

zajmuje sie tym ktos ? proponowalbym ustalic jedna godzine konkretna tak by wszystkim pasowalo lub droga kompromisu ..

proponuje rowniez aby jedna osoba zalozyla pokoj z haslem i podala te haslo tutaj na forum zeby nam sie jacys idioci nie wbili w czasie naszej jazdy ...

tak mysle byloby to najrozsadniej zrobic przykladowy schemat:

13.11.2013

godzina 20

rajd Hiszpani

haslo do pokoju : Kubica

 

i w takie formie to robic :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend pewnie ciezko bedzie cos zdzialac. Proponuje teraz w tygodniu sobie pojezdzic na luzie i ruszyc sztywno powiecmy w poniedzialek :) ja do chetnych porozsylam zaproszenia, chyba ze ktos bedzie siedzial przed 21 na pleyce to niech mnie doda :) ja dzisiaj po 21 jestem chetny sprawdzic co i jak :)

Proponuje pojechac na poczatek rajd niemiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ja bede po 21 jak cos mysle ze nawet i wczesniej :) tylko tak jak mowie zrobmy pokoj z haslem zeby jacys idioci nie psuli zabawy ( doswiadczenie z wrc3)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki gracie jeszcze w WRC 4 w multi ?

 

pograłbym sobie bez tych wszystkich automatycznych hamulców/stabilizacji etc a widze, ze wiekszosc tak jezdzi, poza tym niektorzy maja w multi level 100 a czas grania 2 godziny, w jaki sposob oni cheatuja na ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w wrc4 online ... ale tutaj nikt sie nie zglasza wiec gram z obcokrajowcami niestety , a szkoda .... niemam pojecia jak u diabla oni maja level 100 ... jakis blad musi byc , tak samo jak dzisiaj gralem z kumplem na jednym padzie hot seat i w parku serwisowym mialem 2 minuty na naprawe auta hehe niewiem jakim cudem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w wrc4 online ... ale tutaj nikt sie nie zglasza wiec gram z obcokrajowcami niestety , a szkoda .... niemam pojecia jak u diabla oni maja level 100 ... jakis blad musi byc , tak samo jak dzisiaj gralem z kumplem na jednym padzie hot seat i w parku serwisowym mialem 2 minuty na naprawe auta hehe niewiem jakim cudem ..

 

jedno mnie w tym mutli interesuje, czy jesli w game options wyłącze wszystkie udogodnienia autohamowanie etc to czy w multi wszyscy beda mieli tez takie ustawienia ? tzn aby nikt nie mial wspomagaczy kiedy ktos gra bez nich

 

ten hot seat bylby fajny gdyby np ekran byl podzielony na dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ekran podzielony na dwa to dla mnie padaka i straszna dekoncentracja :) wiesz zawsze mozna sprawdzic ten multi zrob pokoj z haslem ustaw tak jak chcesz zapros kumpla i sprawdzcie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ekran podzielony na dwa to dla mnie padaka i straszna dekoncentracja :) wiesz zawsze mozna sprawdzic ten multi zrob pokoj z haslem ustaw tak jak chcesz zapros kumpla i sprawdzcie  :)

 

wyprobuje, najgorsze ze dzis jak zagralem sobie pojedynczy rajd wielkiej brytanii, w tym przerywniku z mapką i psudowywiadem miedzy OSami gra sie zawiesila i na nic nie reagowala musialem wylaczyc konsole przyciskiem, do tej pory nigdy mi sie to nie zdarzylo.. nie wiem czy to niedopracowana gra bo slyszalem opinie, ze troche bugow ma czy cos z konsola :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×