Skocz do zawartości
pablos_83

TuneIn Radio

Rekomendowane odpowiedzi

http://pl.playstation.com/psvita/services/detail/item655901/TuneIn-Radio/

 

tunein-440x270.jpg

 

 

Posłuchaj stacji radiowych z całego świata

 
Słuchaj stacji radiowych z całego świata – wiadomości, rozmowy i muzyka z każdego kontynentu.
Ciesz się ponad 70 tys. stacji radiowych na żywo, 2 milionami podcastów, koncertów i programów na PlayStation®3 – za darmo.
Jesteś już słuchaczem TuneIn? TuneIn Radio jest w pełni zintegrowane ze smartfonami, tabletami i TuneIn.com, więc zaloguj się, by cieszyć się swoimi „Ulubionymi" na PS3.

 

Darmowa dla plusa aplikacja przeznaczona dla PS3 i PSV

 

Może dla PS3 to zbędny dodatek ale imho dla Vity to świetna rzecz

Miliony podcastów na każdy temat wyszukiwane kilkoma kliknieciami to dla mnie prawdziwa bomba 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]

Może dla PS3 to zbędny dodatek ale imho dla Vity to świetna rzecz

[...]

Oj zdecydowanie nie. Pomijając już to, że sam PSV nie mam, to nawet gdybym miał, to aplikacji używałbym wyłącznie na PS3.

 

Ile razy na jakiś imprezach/posiadówkach już się nie chciało przerzucać płyt i kończyło się na słuchaniu muzyki na YT z konsoli.

W domu nie mam żadnego radia, a tutaj dostępne są wszystkie interesujące mnie rodzime stacje + masa podcastów z konkretnym gatunkiem muzycznym. Fantastyczna sprawa!

 

To było wcześniej dostępne za hajs, czy pojawiło się dopiero teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie extra jak za takie grosze. Są nasze stacje, a u mnie w ♥ już elegancko jest 5 stacji Disco Polo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna apka. Dużo stacji do wyboru, różne rodzaje muzyki (pewnie każdy znajdzie coś dla siebie). Jedyny minus to fakt, że nie można grać i jednocześnie mieć uruchomionej tej aplikacji w tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sushi - ha u mnie to jak jest impreza to najpierw leci "cokolwiek" a gdy impreza jest już na odpowiednim poziomie ;) To zaczyna się era YT i każdy co chwilę wyszukuje jakiś w/g siebie kultowy kawałek i tak słuchamy wszyscy takiej "zbiorowej" listy przebojów...

 

Więc wracając do tematu jak dla mnie genialna apka :) Na szybkiego odpaliłem, obadałem... Jest Git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam na androidzie i bardzo sobie chwalę tą aplikację. Z przyjemnością będę jej używał na ps3. Super sprawa, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac jest duzo osob zadowolonych, to moze ja wyraze swoja opinie nieco odmienna.

 

Cieszy to ze applikacja powstala i ze uzytkownicy beda mogli uzyc tez PS3 jako radia, mialem ta appke na mobilu i przyznam ze jest calkiem ok. Tak wiec w mysl zasady dla kazdego cos dobrego fajnie ze dostalismy te applikacje.

 

Niemniej ja dalej w trybie imprezowym uzywam lapciaka i dosc poteznej kolekcji mp3 - w zupelnosci wystarcza. Tak wiec dla mnie ta aplikacja jest raczej ciekawostka, z ktorej nie bede pewnie korzystal. Konsola w 99% sluzy u mnie do grania - w tej chwili pozostly 1% to BD/DVD player. Zakladam ze te proporcje moga ulec zmianie.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest apką zainteresowany, a nie ma plusa, to jest ona dostępna za free na amerykańskim PS Storze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie aplikacja jest kapitalna! Cechuje się prostotą obsługi i niesamowitą płynnością działania. Przy pierwszym uruchomieniu odpaliłem od razu GDJB Schulza i słuchałem do samego końca. Aż żałuję teraz, że nie podpiąłem żadnego porządnego audio pod PS3. Co prawda na Pulsach wyśmienicie słucha się audycji, ale chyba czas najwyższy zainwestować w odpowiednie nagłośnienie pod TV i PS3.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w jakiś sposób połączyć ten program z telefonem na androidzie? Tak jak ma to miejsce z YouTube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ta aplikacja w ciągu około 15 minut 3 razy zawiesiła konsole. Tak, że TuneOut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi apka spodobała się do tego stopnia, za ściągnąłem ją sobie w wersji Android i zainstalowalem na tablecie i telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna aplikacja tylko, że... Bardzo często zawiesza konsolę przy dłuższym słuchaniu. Włączam, idę się położyć, wracam za mniej więcej godzinę. Efekt? Muzyka leci, a konsola nie odpowiada na nic. Pomaga dopiero reset konsoli. Zdarzyło mi się tak już kilkukrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakaś możliwość aby były pokazane tytuły piosenek co lecą aktualnie? Słucham bardzo dużo anty radia ale nie widzę aby wyświetlana była nazwa piosenki aktualnie puszczana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakaś możliwość aby były pokazane tytuły piosenek co lecą aktualnie? Słucham bardzo dużo anty radia ale nie widzę aby wyświetlana była nazwa piosenki aktualnie puszczana

Chyba raczej średnio.

Do takich celów używam Shazama na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie aplikację chwalę, mam sprzęt podpięty pod porządne kino domowe, a że mam w domu sieć wifi to często słucham sobie różnych stacji...

 

P.s.

Aplikację ściągnąłem gdzieś na początku listopada, gdy miałem jeszcze plusa. Plus mi się skończył - czekam na jakąś promocję aby przedłużyć :whistling:  - a aplikacja TuneIn Radio nadal działa, więc... chyba nie była tylko dla plusowiczów...  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez plusa aplikacja kosztuje 4zł.

Używam od dawna na Androidzie. Konto TuneIn ładnie się synchronizuje więc od razu moje ulubione stacje z telefonu wskoczyły na PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×