Skocz do zawartości
Sasander

Battlefield 4 - wspólna gra

Rekomendowane odpowiedzi

65" gram ale rzadko bardzie wole grac u siebie w pokoju na 47" a ta 65 to czeka głównie na ps4 a u mnie jest tak prze*****e dostać ps4 że na miasto (około 100 tyś mieszkańców) dali tylko 4 konsole  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w UK wiec raczej ciezko nie bedzie :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja aktualnie w Norwegii a tu jest masakra dostać konsole ps4 na premierę cała norwegia dostała podobno 900 szt konsol na sprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eRniPL ale wiesz co wiąże sie z kupowaniem pc co rok by utrzymać jakość gier w miarę dobrą będziesz musiał ładować kasę w wymiana jakichś podzespołów wiem bo sam miałem w miarę dobrego pc ale stwierdziłem ze konsola jest lepsza bo nie martwisz się o to czy gra ci pójdzie czy nie ale nie mówię nic jak chcesz kompa za ok 10-15 tysięcy to spoko to pociągnie ze 2-3 lata bez zmieniania podzespołów  moim zdaniem nie opłaca się pakować w pc ale cóż to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eRniPL ale wiesz co wiąże sie z kupowaniem pc co rok by utrzymać jakość gier w miarę dobrą będziesz musiał ładować kasę w wymiana jakichś podzespołów wiem bo sam miałem w miarę dobrego pc ale stwierdziłem ze konsola jest lepsza bo nie martwisz się o to czy gra ci pójdzie czy nie ale nie mówię nic jak chcesz kompa za ok 10-15 tysięcy to spoko to pociągnie ze 2-3 lata bez zmieniania podzespołów  moim zdaniem nie opłaca się pakować w pc ale cóż to tylko moje zdanie

jak teraz zapłacę za pc 5 tysięcy to będzie tak na rok czy dwa a ja nie potrzebuje lepszego :P a wątpię żeby wychodziły gry że komputery z NASA trzeba było by mieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Poszukuje paru osób do zdobycia trofeów online,a mianowicie chodzi mi o ->

 

 Saper
Dostarcz 5 bomb w trybie Unicestwienie

Dość trudne trofeum, polega na dostarczeniu 5 bomb. Musimy taką podłożyć i wysadzić cel należący do przeciwnej drużyny. Niestety jeśli weźmiemy bombę jesteśmy pokazywani na mapie jak na widelcu i jeśli nie zdążymy podłożyć bomby, zostaniemy zabici. Najlepszym sposobem na szybkie zdobycie pucharka jest ustawka. Potrzebujemy do tego 4 znajomych, musimy znaleźć pusty serwer i ustalić kolejność podkładania bomby. Pamiętaj, jak podłożymy bombę musi ona zniszczyć cel - nie wystarczy tylko podłożyć. Jeśli cel zostanie zniszczony, dostaniemy baretkę Dostarczenie Bomb.

 

 Stara szkoła kaliber .45
Zabij 45 wrogów przy pomocy pistoletu M1911 w grze online

Dość czasochłonne trofeum jeśli chcemy zrobić je samemu, ponieważ pistolet nie jest dostępny od razu, tylko musimy go odblokować. Żeby uzyskać dostęp do pistoletu M1911 potrzeba 34 000 pkt. do odblokowania i trzeba zabijać tylko z broni krótkiej, obojętnie jaką klasą. Drugi sposób jest dużo łatwiejszy, a mowa tu o ustawce - potrzeba 4 znajomych i jeden znajomy który ma już ten pistolet odblokowany, więc robimy tak - wchodzimy na pusty serwer, zabijamy znajomego, który posiada wymaganą broń i zabieramy mu ją. Teraz, jak już mamy pistolet stoimy blisko respawnu kumpla z przeciwnej drużyny i zabijamy go oraz jego towarzysza. Po zabiciu 45 razy, pucharek zawita na naszym koncie. Pamiętaj żeby wziąć klasę wsparcia, ponieważ ma on małą paczkę amunicji - zawsze jak zabraknie amunicji rzucamy sobie na ziemię i doładowujemy.

 

Odwróć się...
Zabij 5 razy z przejęciem nieśmiertelnika w grze online

Bardzo łatwe trofeum. Prawdopodobnie będzie to twój pierwszy pucharek w grze online i pewnie wpadnie w pierwszym meczu. Wystarczy że zabijesz pięciu inny graczy od tyłu naciskając r3.png i zabierzesz blachę biggrin.png. Najlepiej jak załatwisz tak kamperów (czyt. snajperów).
 

Z ustawką to pójdzie jak po maśle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propo sapera.

Jak grasz sam najprosciej jest zagrac to na mapie z quadami. Wsiadasz do niego i z bomba jedziesz do najdalsEgo celu... ogolnie samemu wcale nie jest to trudno zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN : Tankai11 To że na końcu 11 nie znaczy że mam 11 lat ;). Mam HS i czekam na jakieś zapro bo już nudno mi sięsamemu gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN : Tankai11 To że na końcu 11 nie znaczy że mam 11 lat ;)

No nie gadaj ze rocznik?! :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj ze rocznik?! :P

 

Hehe nie po prostu jakiś pieprzony japończyk zabrał mój nick (Tankai) i musiałem jakieś cyferki dopisać więc wpisałem 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto by pograł jutro tak lajcie w bf4 nie mam hs ale na skype byśmy mogli pogadać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tez szukam ludzi do pogrania wspolnie w bf4 :) mieszkam w UK mam headseta prosze dodawac :P

PSN: Forzeski

Wiek 18 

 

skype jaro.hull 

 

pozdrawiam

Edytowane przez Jaroka116

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje otworzyć chat na PS3 i tam się zgadywać do gier a tutaj tylko będą się wpisywać ludzi ktorzy chcę dołączyć do tego czatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z checia rowniez pogram. Wiek 25 lat. Staz bf2/3 noi aktualnie jak czas pozwala bf4. Posiadam oczywiscie headseta. Mieszkam w de i zazwyczaj gram w weekendy, niestety codziennosc inaczej niepozwala. Jesli to nie problem prosze dodawac PSN- GFbOoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie pogram w BF4 na PS3 oczywiscie, mam 17 lat, headsetu nie posiadam, ale skype to zaden problem. Gram codziennie, teraz glownie 10-15 i po nocach. Koksem nie jestem, takze jesli komus zalezy na ratio 5 to nie do mnie, bardziej gra 4fun. ;) PSN: Marzen200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poszukuję ludzi do grania w BF4. Doświadczenie w BF mam od BC2. :)

 

PSN: ZiateK

Wiek: 22 lata

HS: jest

PS3

 

Gram głównie w godzinach popołudniowo wieczornych, jednak nie do końca regularnie.

 

Na tą chwilę nie mam dodatków, zakup premium planuję dopiero za jakiś czas.

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do gry w BF4, dopiero zaczynam. Doświadczenie z BF BC2 i BF 3, ale z PC :-P

 

PSN: badziu90x

Wiek: 23

HS: w przyszłości

PS3 

 

Mam China Rising, gram raczej wieczorami lub w weekendy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszajcie bo jakoś mało ziomków mam co grają w bfa4 jeszcze na ps3

PSN: jodzio

Wiek: 20

Doświadczenie? Setki godzin w BF BC2 oraz BF3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weteran bad company 2 online z checia pogra w battlefielda 4 ;)

 

PSN - Andrzej19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam również jestem chętny do gry w BF4, posiadam headset, gram praktycznie codziennie w godz 7-15, w godzinach wieczornych również mogę pojawić się na kilka meczy. Gram 4fun. Jeżeli ktoś ma ochotę na wspólną grę PSN: Fafik-IX-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kumpli do gry w bfa. Doświadczenie jest, komunikacja raczej skype lub ts ( brak hsu do psa lecz mogę go kupić) Godziny raczej popołudniowo/wieczorno/nocne. Mój nick psn : Patrykovskyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka 

Z chęcią pogram 4fun w godzinach wieczornych i sie pisze na skype . 

Mój nick na psn = losptg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×