Skocz do zawartości
Patricko

Trine 2: Complete Story

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem po platynce i ostatnim trofeum za hardcore mode hard. Można wybierać poszczególne levele, tylko musisz pamiętać co masz zaliczone, bo nie można tego nigdzie sprawdzić. Ne trzeba przejść całej gry za jednym posiedzeniem.

Edytowane przez kiniol78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ost level ten zablokowany tez trzeba przejść na hardcore rozumiem? Czy tylko te podstawowe?0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiniu, grałeś sam czy w coopie?

Sam grałem, bo podobno w co-opie nie wszystkim zalicza hardcore mode hard, więc wolałem nie ryzykować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardcore  mode w coop  zalicza tylko hostowi. Wczoraj ze znajomy to sprawdziliśmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wbiłem platynę w Trine 2 i z tego miejsca chciałbym przeprosić użytkownika Achilles, którego uwagi na temat stopnia trudności poziomu hard oraz porównywanie go do poziomu Dark Souls kwitowałem ironicznym uśmieszkiem (czytając jego posty). Jezusie Nazareński co ja się nabluźniłem przechodząc tą grę! Pół roku przerwy na gry zręcznościowe.

 

Ale gra w sumie fajna ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) . Naprawdę ta gra mocno mnie zestresowała, czas na coś lekkiego i przyjemnego. Np. Wolfensteina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed  chwilą wpadło najtrudniejsze trofeum w grze Walk in the Park. Teraz same pierdoły mi zostały,ile w stronę telewizora poleciało przekleństw,to głowa mała.Myślałem że ten poziom nie jest aż taki trudny solo,a jednak myliłem się. Każdemu o słabych nerwach polecam zakupić obowiązkowo melisę :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miał ktoś z was problem z zebraniem wszystkich kul doświadczenia? bo ja na dwóch planszach nie mogę zebrać wszystkich;/ na deadly dustland brakuje mi 5 i na brackening rise 3 . Wspomagałem się filmikami na youtube ale według nich zebrałem wszystkie a jednak mi brakuje;/ pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jakiegoś potworka nie ubiles? W trine 1 mialem zbugowane jedno miejsce i nie pojawiała sie tam kula. Ponowne rozpoczecie gry pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jakiegoś potworka nie ubiles? W trine 1 mialem zbugowane jedno miejsce i nie pojawiała sie tam kula. Ponowne rozpoczecie gry pomogło

 

Ja osobiście nie miałem tego tepu  błędu w grze,a miałem rozegrane prawie 40 godzin.

 

 

Witam

Miał ktoś z was problem z zebraniem wszystkich kul doświadczenia? bo ja na dwóch planszach nie mogę zebrać wszystkich;/ na deadly dustland brakuje mi 5 i na brackening rise 3 . Wspomagałem się filmikami na youtube ale według nich zebrałem wszystkie a jednak mi brakuje;/ pomoże ktoś?

 

A o jakie lokacje Ci chodzi  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deadly dustland oraz brackening rise. Ubiłem wszystkie stworki i nadal kicha;/

 

Ja korzystałem z tych filmów Video https://www.youtube.com/watch?v=h7FgC7efnJg  https://www.youtube.com/watch?v=xbLut8qAX3g&index=42&list=PL37676FCB9427A9BB

 

I nie jest możliwością aby te filmy były złe, po prostu zle szukasz.Zagraj z tymi filmami,a na pewno znajdziesz te butelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też grałem z tymi filmikami i zebrałem to co na filmiku i brakuje;/ jeszcze jutro raz spróbuje sekunda po sekundzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 jeszcze jutro raz spróbuje sekunda po sekundzie;)

 

Treba było tak od razu zrobić,wtedy być nie miał żadnych problemów ze znalezieniem butelek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×