Skocz do zawartości
Patricko

Killzone: Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się, że online tak szybko umrze. Co prawda konkurencja w postaci BF4 i CoDa jest poważna, ale przy kilku milionach sprzedanych konsol w których Killzone był wciskany na siłę wręcz do dużej ilości z nich żeby tak mało osób się na niego skusiło? To powinno dać twórcom do myślenia - chociażby o tym, aby dać w kolejnej części normalny system levelowania, bo jednak ludzie przyzwyczaili się do ciągłego wbijania punkcików, które motywują do dalszej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-3 tys gra od początku istnienia tej gry, GG mogło nie dawać tak idiotycznego trophy to nie byłoby problemu. narzędzie dali świetne ale jest źle wykorzystywane (do boostowania, oszukiwania),

 

imo tak szybko nie zdechnie, po pierwsze cod i bf jest bardziej zbugowane, graczy których miało odebrać już odebrało, innej konkurencji ze strony fpsów prędko nie będzie, 

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padnie bardzo szybko, wystarczy że zaczną się pojawiać kolejne gry i Killzone umrze śmiercią naturalną.

Póki co ludzie grają, bo albo nie mają nic innego do grania, albo po prostu dostali w zestawie, a innych gier nie kupowali.

Sam jestem tego najlepszym przykładem...BF4 nie ruszam dopóki nie naprawią singla, a popierdółki z Plusa już ukończyłem.

Więc pozostaje mi tylko KZ4 do zabawy...o ile zabawą to można nazwać.

Do tego, jak ktoś planuje platynę to jest tam od cholery grindu, szczególnie tych idiotycznych dronek.

W dodatku pokoje, które dają możliwość szybszego ich ulepszenia są szybko usuwane i zamykane.

Takim zachowaniem na pewno przysparzają sobie jeszcze więcej fanów...

Poza tym, gdzie tu oszukiwanie? Dali możliwość tworzenia własnych meczy, to dlaczego się wpieprzają, gdy gracze robią sobie tego typu gry?

Nikt tam nie hackuje plików czy coś, nikt nie gra na zmodyfikowanej wersji gry, itd. Wszystko jest robione z użyciem edytora w grze i nic więcej.

Legalnie, bez problemu, dla każdego...ale nie...możesz robić gry, ale tylko te które podobają się burakom z GG, żadnych innych ^^

Chyba nawet gry na same pistolety są usuwane, ale tutaj nie jestem pewien.

Zresztą GG od zawsze byli kretynami pod tym względem. Jest to pierwsza i ostatnia gra jaką od nich kupiłem.

Każdemu kto się będzie zastanawiać to będę odradzał ten tytuł.

Mam dziwne wrażenie, że GG długo już studiem first-party nie będzie. Ich gry, a raczej gra, od dłuższego czasu nie sprzedaje się dobrze.

Ostatni dobry KZ to KZ2...chyba każdy to przyzna. Bardzo średnie oceny, średnia sprzedaż...to nie to czego Sony oczekuje.

Wydaje mi się, że ten "nowy projekt od GG" to właśnie ostatni dzwonek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie kz2 totalnie nie podobal, zaczynalem w nim 2 lata po premierze i bylem z reguly mięsem armatnim, wylevelowanie postaci to tez byla mordega. O platynie w tamtym czasie mozna bylo zapomniec. Aby Multi dzialalo wystarczy 200-500 graczy jak masz teraz w moh 2010 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze stworzonej tez wpadaja trofea? Gram na serwerach GG i powiem szczerze ze sporo czasu zajmuje wbicie np 115 wyzwan tyle co ja mam.. jak stworzyc wlasna gre? tzn miejsce>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tez wpadają, tylko musisz mieć znajomych by ja zapelnic ;)

400 wyzwań wpadnie ci szybciej niż milion pkt, musisz tylko grac roznymi klasami, skillami, bronmi, dodatkami do nich. Grac warzone a nie tdm.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha , najgorzej to bedzie chyba z umiejętnościami aby je rozwinąć dla poszczególnych ras. Co do gry widziałem ze gościu założył pokój mimo iz było nas dwoje.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem jedna umiejetność żołnierza wsparcia. Jak najszybciej odblokować kolejne dwie klasy? Przez zadania ? Czy po odblokowanie 3 klas automatycznie dostanę złota rączkę ? Czy trzeba Max rozwinąć zdolności w zakładce klas ? Mimo iz nie miałem pełnych umiejętności to zaliczyło mi brąz medal za żołnierza wsparcia. Moze mi ktos wytłumaczyć ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprawdzić ilośc punktów?, bo nie widzę w profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Marcinos9 w opisie poszczególnych trofeów masz opisane dokładnie co masz zrobić żeby wpadły. Jedynie niektóre trofea z singla są ukryte.

Rodi84. Punkty najlepiej sprawdzić na stronie kzsf. Ewentualnie do miliona możesz zobaczyć w odpowiednim wyzwaniu.

Edytowane przez yogurt2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogurt single mam z głowy, zostały mi 5 trofeów z multi. :) wiem wiem. Ale zobacz. W klasie np szturmowiec mam zaliczone 20 z 60 zdolnosci a dostałem trofeum ze rozwinęłaby na maxa to a tak nie jest. :) wiec zapytałem. Czy jak wlasnie jeszcze dwie klasy odblokuje to dostanę automatycznie złota rączkę trzy trzeba walnąć 60/60? Sporo czasu to zajmie. Najbardziej boje sie rusznika. Cos mi sie zdaje ze to masa czasu. Gdzie mogę zobaczyć ile jeszcze tych pierdul do broni mam do odblokowania ?:) macie platynę to doradzcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum przy szturmowcu dotyczy wymaksowania jednej z jego zdolnosci, natomiast do zlotej raczki musisz miec wymaksowane wszystko, i z tym tez jest najwiecej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak Szutek napisał. Co do odblokowanych dodatków do broni to: kariera gracza→broń. Tam po lewej stronie masz pokazane ile dodatków do broni danej klasy masz już odblkowanych a jak chcesz dokładniej to już musisz popatrzeć na daną giwere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde.. to sporo czasu zajmie to granie aby zrobic 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrobić wszystkie umiejętności klasowe na full to trzeba grać w cholerę i jeszcze. Ja dopiero szturmowca skończyłem i teraz robię support.

Dopiero mam 200 killi na Air Dronie, a gdzie tam jeszcze drugie tyle... Potem ta cholerna skrzynka z amunicją i w sumie już z górki, bo wieżyczka i umiejętności scouta są w miarę proste.

W każdym razie jest to ostatni Killzone w jakiego grałem. Nie mam nic innego poza BF'em, to już dokończe go, bo najgorsze za mną. Ale to była moja ostatnia styczność z tworami GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie . To samo z bronią. Zabij 50 osób pistoletem.. Jak goście tam latają z vlug itp.. :) trzeba sie namoczyć. Ja sprawdzam co jakiś czas jakie zadanie robić bo mogę sie pogubic. Ciężki jest killzone. Podziwiam platynowiczow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za info:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zrobienie trofeów z mp zajęło 108h gry i ukończyłem 1021 wyzwań. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ustawkami, czy bez?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie patrzyłes co chwile jakie zadania trzeba zaliczyć ?:) to tak zakładka zdolności i broń musza tam byc na maxa rozwiniete?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszą być, aby trofeum wpadno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam dla pewności chłopaków bo maja platynę :) nie chce na darmo czasu tracić aby skupić sie na czymś za co nie dostanę trofeum. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dodatki do broni odblokowane + wszystkie umiejętności rozwinięte na max level.

 

Ostrzegam tylko, ze nadmierne granie ustawek na warzone'ach tylko z dronami grozi ostrzeżeniem od GG i Sony.

Jak widzicie taki serwer to pograjcie tam chwilę, góra pół godziny i idźcie grać normalne Deathmatche czy coś.

Jeśli będzie tam siedzieć non-stop to przyjdzie Wam na maila na bank ostrzeżenie.

Ale jedyne pokoje jakie widziałem to na Air Drony i Buddy Drony, cała reszta niestety trzeba normalnie robić. Na Zombie Mode jedynie skrzynki w miarę szybko idą.

 

Najpierw ostrzegają, więc do pierwszego ostrzeżenia można śmiało cisnąć. Potem przychodzi chyba ban na 1 dzień jak się nie posłuchacie.

Mnie to tylko utwierdziło w przekonaniu, że GG to banda idiotów i nic więcej. Przez cała moją "karierę" z PlayStation nigdy w życiu się z czymś takim nie spotkałem, żeby ostrzegać za boosty.

 

Także uważajcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze cisne juz 5 dzień. Cały czas na warzone :) idzie tam szybko pkt wbić , teraz akurat piluje zdolności drobna cały czas troszke ciezko bo to pierwsza klasa, ale jeszcze nic nie dostałem od nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze w 100h nie jest możliwe skończyć multi. Ile juz latam a dopiero mam 50 zabójstw dronem. Strasznie powoli to idzie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×