Skocz do zawartości
tytanowy-86

Batman Arkham Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam osób do wspólnej gry w celu zdobycia onlinowych trophy, najlepiej żeby posiadały headsety to znacznie ułatwi sprawę, mój identyfikator psn: Golasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli polecasz multi to z chęcią pomogę. Ja właśnie kończyłem kampanię i myślę nad zaczęciem multi jednak nie jestem jeszcze do końca przekonany. Jak przedstawia się system walki online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do robienia wszystkich trofków online. zainteresowanych proszę o dodawanie na psn: Yellow_Frog83

Hedset jest.

 

Przy okazji zapytam was o doświadczenia z gry online. Ja nie ma  żadnych :( bo gdy próbuję podłaczyc się do quick match pokazuje mi, ze nie moge dolaczyć do gry. Z oficjalnego froum WB dowiedziałem się, ze dużo osób ma ten problem i jedyną opcją jest gra w prywatnym lobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajda sie jeszcze jacys chetni zeby powbijac te nieszczesne online trophy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najgorsze online jakie miałem okazję zaliczyć na PS3. 

Abstrahując od tego, że zależy mi tylko na trofeach, to tryby gry online to po prosu prymitywny shit.

Do tego ciągłe zwechy konsoli, wyrzucanie z lobby i z samej gry. Dobrze, że nie ma spadków animacji - nie może ich po prostu być ponieważ niżej spaść się nie da. ;)  Jeżeli to za mało to dodam, że do gry potrzeba minimum 7 osób a lobby często jest po prostu puste. 

Jeżeli ktoś myśli o Platynie w Batman AO niech się zastanowi czy warto się tak ścierać z prawdziwą niedoróbką od WB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z uwagi na zamknięcie serwerów do multi na początku grudnia pozostaje miesiąc aby pokończyć zaległości. Nie zależy mi mocno na samej przyjemności z online w Origins ale na platynie bo jestem fanem całej serii Arkham. 

 

Byłby ktoś chętny? Możliwe że będzie więcej osób chcących pomaksować tytuł. Na tą chwilę jest nas: (PSN ID)

 

1. Grzywa666

2. Chyngis-Chan

 

Im więcej tym lepiej, mając 8 osób powinniśmy kontrolować grę dla szybszego nabijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobra, jest nas trzech, wysyłajcie do siebie zapro. Szukamy kolejnych chętnych :)

 

1. Grzywa666

2. Chyngis-Chan

3. dreszcz2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też dopiszcie,nie grałem wcześniej,więc całe multi mam w planach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grzywa666

2. Chyngis-Chan

3. dreszcz2007

4. gandi77DS

 

Jutro z Gandim i z ludźmi z innego forum od 14-tej ( ja bede ok. 17-tej) robimy pierwszą ustawkę. Kto może niech wbija / powysyłajcie sobie zaproszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.10.2016 o 20:39, Grzywa666 napisał:

Jutro z Gandim i z ludźmi z innego forum od 14-tej ( ja bede ok. 17-tej) robimy pierwszą ustawkę. Kto może niech wbija / powysyłajcie sobie zaproszenia.

 

Macie w planach kontynuację ustawki dzisiaj po 18.00 lub poniedziałek-środa? Cholernie mi zależy na platynie w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi ktoś w końcu da znać, ile czasu zajmie zrobienie 100% w multi, tzn. czy startując od zera wyrobię do 4 grudnia, to na dniach polecę po swoją kopię i możemy ciorać. Dostępny będę codziennie, ale dopiero od 21.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29 października 2016 o 09:34, kovacs napisał:

Ile czasu zejdzie na zrobienie 100% w multi?

Z tego co znalazłem na zagranicznych forach to około 10 godzin,ja zakładam do 15-stu gdyby to wolno szło.Wczoraj nie graliśmy,wstępnie dziś na 18-19,jak nie będzie 7 osób to w mniejszej grupie zaczniemy robić pozostałe pucharki.Chat głosowy na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, gandi77 napisał:

Z tego co znalazłem na zagranicznych forach to około 10 godzin,ja zakładam do 15-stu gdyby to wolno szło.Wczoraj nie graliśmy,wstępnie dziś na 18-19,jak nie będzie 7 osób to w mniejszej grupie zaczniemy robić pozostałe pucharki.Chat głosowy na ps4

Dodam do znajomych i jestem o 18.00. HS obecny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiszcie mnie też, muszę tylko wyrwać gdzieś swój egzemplarz w biedronce. Jak na złość w moim regionie nie ma ani jednej sztuki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja też wskakuj na listę, dodajcie mnie proszę. Tylko kopię będę miał pewnie w środę dopiero.

 

Edyta: zmiana planów - nie dam rady.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam platyne w arkham city i asylum to może i wbiję w origins :) te trofea są cięzkie do zdobycia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 7.11.2016 o 00:07, maverik001 napisał:

mam platyne w arkham city i asylum to może i wbiję w origins :) te trofea są cięzkie do zdobycia ?

 

Najtrudniej znaleźć ekipę 8 osób by wbić 3 trofea. Pozostałe zrobisz we trzech.

Solo raczej trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1 osoba mnie dodała, a tylu było chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×