Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga GT 6

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie :

1.PSN:sieniu nr.startowy:85
2.PSN:MrKubool nr.startowy:5
3.PSN:Fuczak nr.startowy: 69
4. PSN:kowal9023 nr startowy: 11
5. psn: sharent nr startowy: 77
6. psn: szatan91 nr startowy: 13
7. psn: dropsiu893 nr startowy: 9
8. PSN: INODrift nr. startowy 33
9. PSN: wrobelrly nr. startowy 15
10.PSN: errorpl nr. startowy 19
11.
12.
13.
14.
15.
16.

Kolego wyzej... jesli wiesz jak zjechac do boxu to raz wystarczy a potem wszystko sie samo potoczy... chyba...

 

a moja toyka juz na was czeka...

 

1536673_636343526423585_582790123_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna ja z premierą swoje czekam do wyścigu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja też :)


1.PSN:sieniu nr.startowy:85
2.PSN:MrKubool nr.startowy:5
3.PSN:Fuczak nr.startowy: 69
4. PSN:kowal9023 nr startowy: 11
5. psn: sharent nr startowy: 77
6. psn: szatan91 nr startowy: 13
7. psn: dropsiu893 nr startowy: 9
8. PSN: INODrift nr. startowy 33
9. PSN: wrobelrly nr. startowy 15
10.PSN: errorpl nr. startowy 19
11.PSN: mattaman_PL nr. startowy 76
12.
13.
14.
15.
16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie zaprosić kolegę, dobrze jeździ więc problemów nie będzie... A im więcej osób tym lepsza zabawa...

 

1.PSN:sieniu nr.startowy:85
2.PSN:MrKubool nr.startowy:5
3.PSN:Fuczak nr.startowy: 69
4. PSN:kowal9023 nr startowy: 11
5. psn: sharent nr startowy: 77
6. psn: szatan91 nr startowy: 13
7. psn: dropsiu893 nr startowy: 9
8. PSN: INODrift nr. startowy 33
9. PSN: wrobelrly nr. startowy 15
10.PSN: errorpl nr. startowy 19
11.PSN: mattaman_PL nr. startowy 76
12. PSN: ELMIJO77 nr. startowy 7
13. PSN: mlody19870 nr. startowy 10
14.
15.
16.

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawać kowala9023 do znajomych żeby nie było niespodzianek :)

Dokładnie im więcej tym lepiej ;)

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli się wyrobie to chętnie dołącze. 

 

EDIT; psn:graGITARA ; nr startowy 66

Edytowane przez graGITARA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze bylo :) zakladam ze za tydzien rowniez smigamy :)?

 

bedzie i jakies videLo!

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo dobrze.. i za tydzień również jedziemy

Jutro do wieczora i podam nowy tor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił żeby ktoś mi powtóreczkę wysłał, bo moja zawiesza mi ps3 :) było na co spojżeć szczególnie walka ja, MrKubool i Mattaman przez 3 czy 4 kółka non stop w miarę czysta walka :biggrin: no i końcówka 0,038 przewagi na mecie :biggrin:

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj konsole i powino zaskoczyc. U mnie zadzialalo bo tez za pierwszym razem byl zwis konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig zaczął się dla mnie pitstop'em, co nie wróżyło za dobrze, ale na szczęście dalej było już tylko lepiej. Z szarego końca zacząłem przebijać się przez stawkę, do chwili ujrzenia Kowal'a, który robił dokładnie to samo ;) Finalnie udało Nam się dopaść wszystkich, trzymając między sobą mały dystans. Na ostatnim kółku złapałem trochę wiatru, ale nie wystarczająco by wygrać

(ale co to jest +0.038s). Graty jeszcze raz Kowi wygranej, i czasu w kwal, był naprawdę wyśrubowany :)

Ogólnie fajna odmiana po stu wygranych pod rząd w karierze.. Do następnego.

 

 

Tak poza tym, ma ktoś też problem z odtworzeniem powtórki wyścigu? Na dwie próby, dwa razy czarny ekran i tylko twardy reset, a nie cierpię tak ranić mojej konsolki :/

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja 4 razy próbowałem i 4 razy czarny ekran i twardy reset, odtwarzanie plików systemowych. Czyli PD musi popracować nad tym skoro to nie tylko u mnie problem :sad:

 

Co do Quala to udało mi się tunel złapać na najlepszym kółku, natomiast bez tunelu miałem czas tylko 0,050 gorszy więc w sumie wielkiej różnicy to nie zrobiło :P Nie będę ukrywał fura pasuje mi idealnie. Sama nowa fizyka dużo bardziej mi odpowiada niż w gt5, łatwiej mi się jedzie na limicie bo czuje na ile jeszcze mogę sobie pozwolić. 

 

Jak pojawią się bardziej lubiane przeze mnie tory to liczę na identyczną walkę ja na Fuji :D

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapisalem powtórkę w do xmb i śmiga pięknie ale za pierwszym razem czarny ekran i twardy reset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomaga :( W takim razie poproszę wyniki końcowe żebym mógł ładną tabelkę zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zdjęcie na wrazie czego :)

post-24092-1387755483,9979_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny wyścig chociaż jak dla mnie od drugiego kółka samotny na drodze spotkałem tylko Inodrift :)

Panowie taka prośba nie dałoby się przełożyć niedzielnego wyścigu na piątek lub sobotę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki panowie, nie mogłem wziąśc udziału ze względów na mecz Inter - Milan. Jestem wielkim fanem interu  i nie mogłem przegapić tych derbów. Widzę że frekwencja i tak dopisała. Czekam na nowe informacje, i zaczynam trening żeby za tydzień pokazać Wam jak się jeździ  :)

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czołem, dzięki za ściganie.

 

na ostatnim zarkęcie przegrałem 7 poz z errorem. nie spodziewałem się tyle walki na torze, do samego końca obrona częstochowy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wyscig z mojej perspektywy... 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos przesle powtorke plissssss, moja nie dziala a chetnie obejze moja walke z kuboolem i matamanem :(

Tabelka bedzie wieczorem.

Edit:

Odnosnie samej jazdy mam male zastrzezenia do wrobelrly. O to, ze mi przod uszkodziles na poczatku nie mam pretensji, tyl ci uciekl i nieszczesliwie sie znalazem obok ciebie. Natomiast musisz uwazac bardziej przy powrotach na tor, dwa razy malo sie w ciebie nie wbilem w sytuacji gdzie jade wyscigowa linia a ty wracasz nie patrzac co sie na torze dzieje.

Prosze przeslijcie mi dzialajaca powtorke bo ciekaw jestem co sie stalo na poczatku ze 3/4 stawki zjechalo na pit stop na pierwszym kolku.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Odnosnie samej jazdy mam male zastrzezenia do wrobelrly. O to, ze mi przod uszkodziles na poczatku nie mam pretensji, tyl ci uciekl i nieszczesliwie sie znalazem obok ciebie. Natomiast musisz uwazac bardziej przy powrotach na tor, dwa razy malo sie w ciebie nie wbilem w sytuacji gdzie jade wyscigowa linia a ty wracasz nie patrzac co sie na torze dzieje.

 

 

E, no, z tym przodem to nie było tak, bo we mnie ktoś strzelił i ja juz potem dalej poleciałem chyba własnie w Ciebie. Co do powrotów na tor to kiedy to było ?? bo za cały wyścig mnie raz tylko ktoś wyprzedził kto był szybszy, ale to jego ładnie przepuściłem odpuszczając. Pozatym nie jeździłem poza torem w wyścigu. zdarzyło się ze mnie wypluło na ten asfalt poza torem, na pierwszym i ostatnim zakręcie, gdzie indziej nic nie zwiedzałem. Na pewno o mnie chodzi ??

 

za ta zdrowo wywaliłem z toru młodego przy wyprzedzaniu ale to niespecjalnie, bo sie chciałem wepchnac po wewn, on zacisnął wyjście i sie o niego otarłem wypychając w zielone. 

 

Ja po falstarcie, oraz dzwonie który wymusił pita na 1 kółku starał sie samotnie nadrobić starty, po drodze wyprzedziłem Emil orał młodego, a potem starałem sie nadrobić starte do gragitara i errora, udało mi sie ich dogonić dopiero na ostatnim kółku, niestety nie zdarzyłem ich wyprzedzić.

 

Jako ze był to mój debiut w online, pragnę wszystkich przeprosić jeśli komuś wyrządziłem jakąś krzywde

Edytowane przez wrobelrly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno, napewno. Na pierwszym kolku troche zwiedzales wyasfaltowane pobocza, a one nie zaliczaja sie do toru. Jak wyjezdzasz 4 kolami poza biala linie to znaczy ze jestes poza torem i musisz uwazac przy powrocie.

Tak jak mowie nie mam pretensji o uszkodzenie bo widzialem ze nie masz kontroli nad autem :) Tylko te powroty na tor mi sie na poczatku rzucily w oczy i zapadly mi w pamiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na pierwszym kółku czyli przed dzwonem czy po ?? ogólnie starłem sie jak najbardziej niejeździc po tych wyasfaltowanych częściach poza torem, ale fuji mi nie siada kompletnie, i co jakiś czas mnie gdzieś wypluło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wyścig za nami, dużo emocji i fajnej zabawy.. jak zawsze komentarze errorpl bezcenne "oo zaraz ktoś mi w dupsko wjedzie " albo "ej panowie tam z przodu poczekajcie dajcie dojechać do siebie".na wielkie brama zasługują wszyscy którzy dołączyli do zabawy i dojechali do końca.. oczywiście gratulacje dla zwycięscy za wspaniałą jazdę do końca. Mój wyścig układał się od początku po myśli fajna walka chyba z Dropsiu893 albo z graGITARA nie jestem pewien,, później gonitwa za mattaman_PL który też stawił wielki opór ale po wielu próbach udało się wyprzedzić i go 
Potem samotna jazda na czele i zjazd do Pit po którym moja Toyota jechał już zupełnie inaczej i dopadł mnie najpierw Kowi a później MrKubool co zaowocowało finalnie 3-miejscem z którego i tak jestem zadowolony :D

Następny wyścig odbędzie się 29.12. na torze Brands Hatch GP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×