Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Po kazdym zabitym nie, ale trzeba obejrzec trzy zakonczenia by z trzy bronie sie odblokowaly. A trofeum mi wpadlo dopiero gdy jeszcze czwarty raz odpalilem ostatnia misje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy zagrać ost misje ? Nie trzeba przechodzić 3 razy bf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym trofeum za drona "mini kamikaze" czy jakos tak. Dzisiaj na szturmie (mapy z podstawki) 2 razy kogos nim zabilem ( wlecialem w niego), ale pucharek nie wpadl, gralem zwiadowca.

Teraz mam 2 teorie:

1 trzeba tego killa zrobic na mapie z dodatku

2 trzeba tego killa zrobic minidronem wsparcia, tego drona jeszcze nie odblokowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem co u mnie było a może komuś się przyda. Zrobiłem wszystkie trofea poza multi i Pełen arsenał ale postanowiłem że w końcu chce mieć 100% wiec Odpaliłem jeszcze raz kampanie i jak to w zwyczaju było brak zapisów (był to już 4 raz) Zabrałem się za kolekcjonowanie wszystkiego i po znalezieniu wszystkich Nieśmiertelników i broni które w menu były wyszczególnione widzę że trofeum nie wpadło wiec po przeczytaniu tego tematu zrobiłem ponownie 3 różne zakończenia powtarzając tylko ostatnią misję i trofeum wpadło. Jeżeli odpalę kampanie i wejdę w skład broni to brakuje mi chyba z 6 pozycji ale widocznie nie są one wymagane. Teraz pozostaje mi brać się za multi ale tu też już tylko 2 trofea pozostały no i dodatek który dziś kupiłem ;] Jeżeli ktoś by chciał dostarczyć 5 bomb dla trofeum to mogę pomóc ja zrobiłem to sam na zasadzie takiej że szukałem gier gdzie było mało graczy.  

 

W razie czego zapraszać: Ma_Pus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomby najlepiej robić na mapach, gdzie dopiero zbierają się gracze, np. jest 2/32 lub 3/32, itd.

Ja wszedłem na mapy z China Rising i byłem długo sam, uczyłem się latać helikopterem.

Potem dołączyły osoby i graliśmy dosłownie w 4 osoby bardzo długo. Sam wbiłem wtedy 3 dostarczenia bomby, bez większego problemu.

Dlatego jak macie dodatek to polecam tą opcję, wg mnie najlepsza i najszybsza.

Pod żadnym pozorem nie próbujcie tego na normalnym trybie z pełną ilością graczy, bo ocipiejecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zrobiłem to trofeum solo tak jak Patricko.

Szukałem gier gdzie było 3/xx graczy i liczyłem na farta że mnie nie ustrzelą zanim dobiegnę do punktu.

Tym sposobem w 30 minut miałem trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ten sposób :-) właśnie dziś tak grałem i trofeum wpadło :-) jeszcze tylko 2 pucharki i platyna pierwsza na nowej generacji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę, że 31 grudnia w tej grze wpadła mi pierwsza platyna na nowej generacji. Mimo trudności np usunięcie 5 razy singla poszło całkiem łatwo. Jeszcze mała ciekawostka to była 16 moja platyna a numer 15 miał BF3

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie . Te 5 bomb trzeba dostarczyć tylko na jednej mapie ? Czy ogólnie aby wpadło trofeum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie . Te 5 bomb trzeba dostarczyć tylko na jednej mapie ? Czy ogólnie aby wpadło trofeum ?

A jak chcesz to zrobić, skoro masz tylko 3 punkty do wysadzenia? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero sobie uświadomiłem.. Hehe wczoraj wylazlem i zobaczyłem jak to wyglada :) ciezko jest.. :) a łapać to juz całkiem tragedia :) ale dobrze ze zauważyłeś to :) czujne oko jak na moda przystało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdobyciem trofeów punktowych czyli np 12000 pkt Góry Kunlun. Już po raz kolejny zabrakło mi 50pkt do zdobycie osiągnięcia. Jak najskuteczniej zdobywać punkty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również za pierwszym razem nie odblokowałem trofea "Pełen arsenał", ale wystarczyło tylko powtórzyć misję Suez i trofeum wpadło już podczas ładowania gry, tzn. w filmiku wprowadzającym. Platyna coraz bliżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak cyknac te wieloboje? Gram gram, cisne mocno i nie zalicza. Znacie jakiś sposób? No i pytanko. Trofeum ze zabiciem i odzyskaniem 5 razy nieśmiertelności. Co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o 5 NIEŚMIERTELNIKÓW. 5 razy blache trzeba sciagnac (zabic za pomoca noza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, nie trzeba zabijac pod rzad czy w jednej rundzie? to samo pytanie o zabicie 45 typa pistoletem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, nie trzeba tego robić pod rząd ani w jednej rundzie.

Z pistoletem to samo, tylko żeby dojść do tego M1911 to trochę trzeba się nastrzelać tymi poprzednimi...chyba, że dali już ten skrót na odblokowanie wszystkich giwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten m1911 wcale nie jest taki trudny do odblokowania. Tdm albo dominacja i z pistoletem latasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale teraz mam go zablokowane. Trzeba grac samymi pistoletami żeby go odblokować czy jak? Na dole mam pkt do jego odblokowania ale za co one sie ładują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale teraz mam go zablokowane. Trzeba grac samymi pistoletami żeby go odblokować czy jak? Na dole mam pkt do jego odblokowania ale za co one sie ładują ?

Tak, trzeba grać pistoletami. Punkty dostaję się za zabójstwa, ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale teraz mam go zablokowane. Trzeba grac samymi pistoletami żeby go odblokować czy jak? Na dole mam pkt do jego odblokowania ale za co one sie ładują ?

zabijaj pistoletami i miej w tym czasie aktywne doładowanie exp a zanim się obejrzysz już będziesz miał. Początek jest tylko trudny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×