Skocz do zawartości
Patricko

Assassin's Creed IV Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mam pytanie odnośnie "Mocny z każdej strony". Może mi ktoś powiedzieć ile jest tych trybów gry bo podobno jest 8 ale gdy chce szukać różnych wersji to wyskakują tylko 3: Rywalizacja, Watacha, Labolatorium. Jak szukać innych trybów? I jeszcze jedno - Wystarczy że użyje każdej zdolności czy musze zabić lub ogłuszyć przeciwnika? Mam 54lvl więc wszystko mam odblokowane a trofeum nie weszło.


,Mam pytanie trofeum rutynowe hakowanie jak je zapoczatkowac??

Wychodzisz całkowicie z Animusa w trakcje pojedynczego gracza i hakujesz wszystkie komputery jakie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niestandardowa->typ sesji: rywalizacja- tworzenie gry: publiczne- preferowany tryb: i tu właśnie wybierasz konkretny tryb- wyszukanie sesji. Najprościej jak się dało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam osoby zainteresowane wbiciem pucharka  '' Świeta ziemia "

Jak cos dac znaka  PS ID : da_NT_e

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to sobie możesz szukać pomocy do końca świata. 

Zaproponuj termin i godzinę, rozpisz ustawkę na trofea. Wtedy na bank ktoś się znajdzie. 


Poza tym nad sobą masz gościa, który też szuka ludzi do tego trofeum. 

Nie zaśmiecajcie tematu.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z celem dodatkowym w sekwencji 8 , wspomnienie 1. Użyj ciężkich kul aby unieruchomić liniowiec. Zrobiłem to już kilka razy a cel dodatkowy nie wpada. Czy ktoś z was też miał taki problem?

Kawkę mam rozbudowaną w 100 % czy to może mieć wpływ? Że mam elitarne ciężkie kule a nie standardowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musisz podpłynąć bardzo blisko i strzelić bez celowania. I tak do skutku aż liniowiec stanie w miejscu.

Na tym polega "knif".

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz podpłynąć bardzo blisko i strzelić bez celowania. I tak do skutku aż liniowiec stanie w miejscu.

Na tym polega "knif".

Ogarnięte. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko zdobyć towary żeby wysyłać z floty keewaya statki na zarobek. To samo się tyczy rozbudowy statku. Ciągle mam mało towaru. Towar można zdobywać tylko przejmując statki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko abordaż. 

nie zatapiaj początkowo bo wtedy dostajesz dużo mniej towaru kupieckiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znajdę tytoń i wino?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dobra uzyskujesz poprzez abordaż statków. Dodatkowo możesz ściągnąć sobie aplikację na smartfona, która umożliwia sterowanie flotą bez konieczności odpalania gry, dzięki czemu szybciej zgromadzisz potrzebne surowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grając sobie w AC IV zrobiłem 12, 13 sekwencje oraz z hakowałem 17 komputerów i żadne z tych trofeów nie wyświetliło się.

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu w temacie i na innych forach jest pełno wpisów o zglitchowanyh trofeach, jedyna opcja to granie od nowa. Nie wiem w czym problem ale Assasiny tak mają, pamiętam identyczne sytuacje z brakiem pucharów za sekwencje w ACII i kolejnych :( No i nie ma co się łudzić że wyjdzie patch czy jakaś poprawka bo skoro nigdy wcześniej nikt się nie pochylił nad problemem to teraz zapewne też go oleją :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak jest z trofikiem "Tajne drzwi w tulum" gdzie,te drzwi,sie znajdują? Z tymi twarzami?

Panowie a jak jest z trofikiem "Tajne drzwi w tulum" gdzie,te drzwi,sie znajdują?Są to morze z tymi twarzami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętni do wbicia pucharków z multi i multi DLC (Blackbeard). Minimum 4 osoby, ale im więcej tym lepiej.

 

Lista:

1. Patrickosan

2. Lennox

3.

4.

 

Data: Piątek, godzina 19:00

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętni do wbicia pucharków z multi i multi DLC (Blackbeard). Minimum 4 osoby, ale im więcej tym lepiej.

Lista:

1. Patrickosan

2. Lennox

3.

4.

Data: Piątek, godzina 19:00

pisze się maniek0612,podaj swoje ID to dodam do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, przecież jest podany w liście, w sygnaturze i pod avatarem :P

Ale spoko, mój PSNID to Patrickosan :)

 

Czyli jeszcze jedna osoba i można śmignąć te trofki.

Dołączać, na pewno będzie beka :) Wiem, że są tu osoby co mają tą grę i spokojnie mogłyby pomóc.

Zrobienie tych trofików z DLC to też będzie chwila moment, a z podstawki to w sumie jedynie zagrać wszystkie tryby w prywatnym czy coś.

 

PS.

Lennox, w multiku wystarczy użyć wszystkich umiejętności raz, broni "ranged" i zagrać w każdym trybie.

A Ty mi mówiłeś, że każde wyzwanie trzeba zrobić, a ich tam 114 jest i niektóre pogięte jak cholera, a ich wcale nie trzeba robić :P
Już palpitacji dostawałem, a potem przeczytałem raz jeszcze i się okazuje, że multik banalny jak cholera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na weekend będzie podwójny XP, jak ktoś chętny pograć i zrobić level to dodawać mnie do znajomych.

Będę grać głównie watachę, bo tam level leci najszybciej. Kto chętny to dodać mnie do znajomych.

 

PS.

Wciąż szukamy osób do zrobienia trofików multi z DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto ma assassina na ps4 i mógłby mie dodać do znajomych na potrzeby trofeum ,,Chetny do dzielenia".

Jakby ktoś mógłby mi pomóc mój nick na psn to Qurrix. (wystarczy że doda mnie ktoś kto ma tą grę i będę bardzo wdzięczny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do wbicia pucharków w multi z DLC. Cały sierpień mam wolny więc czasu mi nie brakuje:). Wiem, że te DLC nie jest czasochłonne, czy trudne więc powinno pójść lekko.

 

 

stiepan87.png

Edytowane przez stiepan87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×