Skocz do zawartości
Patricko

Assassin's Creed IV Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

PzeszedlPzeszedlem cala gre (wszystkie sentencje) a za sentencje nr 9 nie otrzymalem trofea, mam je zrobione na 100% a pucharka brak.. jakis blad ? ;/

 

Trofea za rozdzialy zdarza sie, ze sa zglitchowane. Czytaj  moj post z 31.12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki bezsens ? to znów mam z tydzień siedzieć i grać od nowa ? moze to jakos poprawia i wskoczy samo ?

 

jak pozniej z tym save ? wgrywam go jak zdobede pucharek z 9 misji czy odrazu jak na nowo zainstaluje gre ?

Edytowane przez Vajpus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytanko Stix,czy na tym starym save na którym nie wpadły Ci pucharki za sekwencje zrobiłeś pucharek za 100% synchronizacji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki bezsens ? to znów mam z tydzień siedzieć i grać od nowa ? moze to jakos poprawia i wskoczy samo ?

 

jak pozniej z tym save ? wgrywam go jak zdobede pucharek z 9 misji czy odrazu jak na nowo zainstaluje gre ?

 Z tego co czytalem na zagranicznych forach to poki co jedyne rozwiazanie. Moze z czasem wyjdzie patch, ktory to naprawi. Moze...

Mi przejscie sekwencji 1-7 zajelo kilka godzin w ostatnia niedziele. Lecialem do przodu nie wypelniajac misji na 100%, nie ulepszajac Kawki itd. Byle do przodu pchac glowny watek.

Save sciagnalem z chmury dopiero jak wpadl pucharek za 7 rozdzial. Na starym save nie mozesz grac. Tak na wszelki wypadek powbijalem jeszcze wszystkie pozostale trofea w singlu zanim zrobilem reinstalke, ale mysle nie jest to koniecznosc.

A pytanko Stix,czy na tym starym save na którym nie wpadły Ci pucharki za sekwencje zrobiłeś pucharek za 100% synchronizacji??

Tak, wszystkie pucharki robilem na starym save przed reinstalka. Staralem sie od razu wszystko na 100% podczas pierwszego przechodzenia, takze na koniec gry musialem sie wrocic tylko do jednej misji. Skonczylem ja i pucharek wpadl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem tez ze nie mam trofea za "ale kac" to co trzeba 5 razy sie napic w tawernie.....

sprobuje z menu gry wybrac "nowa" gra" i sprawdzic czy to pomoze.... czy trzeba jednak usunac gre i wtedy od nowa 

 

update

wszedlem w menu gry wybralem opcje "Nowa gra"  przeszedlem wstep poszedlem do tawerny napilem sie i.... odrazu wpadlo trofeum ;)

takze uwazam ze nic nie trzeba usuwac..... wystarczy grac na kolejnym "slocie"  teraz tylko musze na tym 2 savie dotrzec do 9 sekwencji

Edytowane przez Vajpus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update

wszedlem w menu gry wybralem opcje "Nowa gra"  przeszedlem wstep poszedlem do tawerny napilem sie i.... odrazu wpadlo trofeum ;)

takze uwazam ze nic nie trzeba usuwac..... wystarczy grac na kolejnym "slocie"  teraz tylko musze na tym 2 savie dotrzec do 9 sekwencji

Wiem, ze reinstalacja na pewno pomaga, a zajmuje ona raptem 5 minut. Mozliwe, ze twoj sposob tez zadziala, ale wolalbym nie przekonywac sie po przejsciu 9 rozdzialow, ze sie jednak nie udalo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofik za wraki podmorskie wpada po zanurkowaniu w każdym, czy muszę dodatkowo każdą miejscówkę wyczyścić ze znajdziek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofik za wraki podmorskie wpada po zanurkowaniu w każdym, czy muszę dodatkowo każdą miejscówkę wyczyścić ze znajdziek?

Wystarczy zanurkowac w kazdym wraku. Nie musisz ich czyscic.

Stix80.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne trofeum nie wchodzi tym razem jest to "odzienie łowcy" już ku#*!%y dostaje... to wina gry czy ps4/polaczenia z internetem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne trofeum nie wchodzi tym razem jest to "odzienie łowcy" już ku#*!%y dostaje... to wina gry czy ps4/polaczenia z internetem ? 

Stawialbym na gre. Ja mialem watpliwosci przy 'podziel sie kazdym odkryciem' (czy jak to trofeum sie tam nazywa) czy mam ciagla lacznosc z netem. Dopiero po dobrych 2 tyg grania trofik wpadl. Sprobuj reinstalke albo na drugim slocie grac jak wczesniej sugerowales. Ja bym reinstalke strzelil na twoim miejscu, bo widze masz duzo klopotow z gra.

Stix80.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podziel się z przyjaciółmi co najmniej jeden raz każdym typem odkrycia."

 

A co do braku trofeum po ukończeniu sekwencji, to nie mam zielonego pojęcia, pewnie coś w Ubi szwankuję ...

Dokładnie chwilowo eventy społecznościowe na PS4 nie działają... Ubisoft pracuje nad tym więc pozostaje nam czekać aż to naprawią. Mi wpadło to trophy jeszcze przed świętami kiedy to wszystko działało jak należy. Więc póki co znalezienie na mapie niebieskiej ikonki wieloryba, konwoju czy skrzyni nie jest możliwe... Błąd póki co dotyczy tylko wersji na PS4

 

Jeśli ktoś z was miałby problem z trofeum "Diabeł Karaibów" to zapraszam na mój kanał http://www.youtube.com/user/SlawQ1987/videos są tam filmiki jak poradzić sobie z legendarnymi okrętami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odnalazłem niebieską ikonkę wieloryba, natomiast konwoju czy skrzyni, jeszcze nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odnalazłem niebieską ikonkę wieloryba, natomiast konwoju czy skrzyni, jeszcze nie widziałem.

No tak ja za to mam ikonke konwoju cały czas na mapie tyle że normalnie jak wszystko działało to taka ikona wyświetlała się na jakieś 24 godziny i znikała a tak utrzymuje się w tym samym miejscu od tygodnia :) Póki co nie ma co się tym przejmować i czekać aż to naprawią... A możesz normalnie zapolować na tego wieloryba? ciekaw jestem czy jak go zabijesz to zniknie z mapy czy nie. Bo ten konwój co ja mam jest tam cały czas nie ważne jak często go niszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieloryb (niebieski) wyparował z mapy zaraz po tym jak go ubiłem. Drugi raz go już nie spotkałem. A pojawił się na mojej mapie, zaraz po otrzymaniu info o tym, że jeden z moich przyjaciół odnalazł go na mapie. Jak do niego dopłynąłem, to otrzymałem info że moi znajomi zostaną o tym zdarzeniu poinformowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji ze temat na ps3 prawie umarl to napisze tutaj

 

39S787475.png Kartograf :braz:
Odwiedź każdą lokację w grze.

 

Trzeba po prostu odwiedzic kazda wyspe gdzie np. jest ikonka z |?| i zajac jej teren? czy synchronizacje sie tez do tego wliczaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji ze temat na ps3 prawie umarl to napisze tutaj

 

39S787475.png Kartograf :braz:

Odwiedź każdą lokację w grze.

 

Trzeba po prostu odwiedzic kazda wyspe gdzie np. jest ikonka z |?| i zajac jej teren? czy synchronizacje sie tez do tego wliczaja?

Do tego trofeum to wystarczy odwiedzić każdą lokację. Lokacja się nam zalicza jak robimy tam synchronizacje i wyskakuje komunikat że odblokowano punkt szybkiej podróży. Nie trzeba całkowicie zajmować danego terytorium szukac znajdziek itp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodajcie mnie prosze do znajomych mam niebieska skrzynie i wieloryba chetnie sie powymieniam bo nie mam zadnego znajomego na ps4 - Vajpus

Edytowane przez Vajpus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klika trofków mi brakuję, już w sumie 3. Ale mam problem, gram sobie praktyczeni cały czas Watahe i ani razu nie zaliczyło mi trofeum, a za każdym razem kończę. Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klika trofków mi brakuję, już w sumie 3. Ale mam problem, gram sobie praktyczeni cały czas Watahe i ani razu nie zaliczyło mi trofeum, a za każdym razem kończę. Jakieś sugestie?

A na jakie trofeum czekasz? Rozumiem, ze chodzi ci o Master of the Caribbean - complete the discovery mode on wolfpack. Musisz w discovery mode zagrac, a nie normalna sesje watahy.

 

Stix80.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh no chyba, że tak. Czyli w ten tryb co jest bodajże 8 misji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh no chyba, że tak. Czyli w ten tryb co jest bodajże 8 misji :)

Tak jest:)

Stix80.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum "Strój gotowy" czyli wykonaj odzienie łowcy. Wykonałem odzienie łowcy wielorybów i trofka nie wpadła, o to chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum "Strój gotowy" czyli wykonaj odzienie łowcy. Wykonałem odzienie łowcy wielorybów i trofka nie wpadła, o to chodzi ?

strój myśliwski jesli dobrze pamietam

Edytowane przez g4ndi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy do trofeum "Chętny do dzielenia" trzeba miec w znajomych ludzi grajacych w AC4 ? Są różne opinie,może ktos juz to zweryfikował?

Edytowane przez Aster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy do trofeum "Chętny do dzielenia" trzeba miec w znajomych ludzi grajacych w AC4 ? Są różne opinie,może ktos juz to zweryfikował?

 

Nie trzeba. Ja nie mialem.

Stix80.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×