Skocz do zawartości
Patricko

Assassin's Creed IV Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

co do wbicia trofikow online. Czy jest potrzebny jakis kluczyk z gra aby online grac czy moge sobie uzywana gre kupic po nizszej cenie? wiem ze na ps3 byl jakis uplay. w Fifie juz wycofali online passy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wbicia trofikow online. Czy jest potrzebny jakis kluczyk z gra aby online grac czy moge sobie uzywana gre kupic po nizszej cenie? wiem ze na ps3 byl jakis uplay. w Fifie juz wycofali online passy

kiedys byl potrzebny ale teraz chyba nie bo podobno ubisoft wycofal "uplay pass"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby wybić Platynę muszę posiadać wszystkie DLC ?

Do platyny nigdy nie jest wymagane posiadanie dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie! mam pytanke! znalazlem tak ową "niebieską skrzynkę" ! co teraz mam zrobić aby zdobyc trofeum?

Moj nick z PSN to: PaSzTi_PL

A skrzynka znajduje się:

Hawana (240, 607)

Pozostały czas: 1 godzina 38 minut ( do 18:00)

 

HELP! :)

 

edit:

Znalazłem też "niebieskiego" białego wieloryba!!
Kordy to: 326,263.

Pozostały czas: 1 godzina 45 minut ( do 19:00)
Ludziska pomozcie! clear.png

Edytowane przez PaSzTi_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie! mam pytanke! znalazlem tak ową "niebieską skrzynkę" ! co teraz mam zrobić aby zdobyc trofeum?

Moj nick z PSN to: PaSzTi_PL

A skrzynka znajduje się:

Hawana (240, 607)

Pozostały czas: 1 godzina 38 minut ( do 18:00)

 

HELP! :)

 

edit:

Znalazłem też "niebieskiego" białego wieloryba!!

Kordy to: 326,263.

Pozostały czas: 1 godzina 45 minut ( do 19:00)

Ludziska pomozcie!

 

 

clear.png

 

Musisz podzielic sie wszystkimi trzema odkryciami ,czyli znalezc wieloryba,skrzynke i konwój.Znajdz jeszcze niebieski królewski konwój i trofeum ci wskoczy.Poza znalezieniem tych odkryc nic nie musisz wiecej robic,gra sama dzieli sie nimi.

Edytowane przez Aster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam mały problem z pewna, z tego co widzę, prostą trofką. Mianowicie "Cisza głupcze". Chodzi tu o zabicie strażnika, który bije w dzwon. Już sam nie wiem czy robię coś źle... Wszczynam alarm, gość biegnie do dzwonu i zaczyna w niego dzwonić. Próbowałem go zabijać na wiele sposobów - od strzału, przez podbiegniecie i zaciupanie szablami aż do zabójstwa z powietrza.... i nic. Próbowałem to robić w kilku lokacjach z magazynami i ciągle nic. Na PS3 też tego nie mogłem wbić więc mało prawdopodobne chyba, żeby taki błąd się powtórzył i tu i tu.

 

Opiszcie proszę jak to robiliście. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie całkiem przypadkowo weszła jak gość był ułamek sekundy od włączenia alarmu to go wziąłem z powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez wpadlo, jak zabilem straznika sekunde przed zaalarmowaniem. Najlepiej zaczaic sie przy dzwonie i czekac.

Ja z kolei mam problem z trofikiem, aby uwolnic piratow poprzez uroki tancerek. Jestem w Hawanie i nigdzie nie mam opcji, aby uwolnic tych piratow... Powiedzcie, czy ikony z ocaleniem piratow pojawiaja sie tylko wylacznie jak nie mam pelnej zalogi? Obecnie mam wszystkie miejsca zajete, moze tu lezy problem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie tez wpadlo, jak zabilem straznika sekunde przed zaalarmowaniem. Najlepiej zaczaic sie przy dzwonie i czekac.

Ja z kolei mam problem z trofikiem, aby uwolnic piratow poprzez uroki tancerek. Jestem w Hawanie i nigdzie nie mam opcji, aby uwolnic tych piratow... Powiedzcie, czy ikony z ocaleniem piratow pojawiaja sie tylko wylacznie jak nie mam pelnej zalogi? Obecnie mam wszystkie miejsca zajete, moze tu lezy problem..

Tak jest. Tzn tak mi sie wydaje, jak przechodzilem assassina ikokni pojawialy sie wlasnie wtedy jak nie mialem pelnej zalogi. Wiec plyn w morze i pozbadz sie balastu=]]

 

Witam.

 

Mam mały problem z pewna, z tego co widzę, prostą trofką. Mianowicie "Cisza głupcze". Chodzi tu o zabicie strażnika, który bije w dzwon. Już sam nie wiem czy robię coś źle... Wszczynam alarm, gość biegnie do dzwonu i zaczyna w niego dzwonić. Próbowałem go zabijać na wiele sposobów - od strzału, przez podbiegniecie i zaciupanie szablami aż do zabójstwa z powietrza.... i nic. Próbowałem to robić w kilku lokacjach z magazynami i ciągle nic. Na PS3 też tego nie mogłem wbić więc mało prawdopodobne chyba, żeby taki błąd się powtórzył i tu i tu.

 

Opiszcie proszę jak to robiliście. Z góry dziękuje.

moze to Ci pomoze Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie!

 

Moim błędem było to, że zabijałem strażnika dzwoniącego, a się okazało, że trzeba go zabić tuż przed tym jak zacznie. To teraz tylko zostało szukanie niebieskiej skrzyneczki i zdobycie reszty pucharków z fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja z kolei mam problem z trofikiem, aby uwolnic piratow poprzez uroki tancerek. Jestem w Hawanie i nigdzie nie mam opcji, aby uwolnic tych piratow... Powiedzcie, czy ikony z ocaleniem piratow pojawiaja sie tylko wylacznie jak nie mam pelnej zalogi? Obecnie mam wszystkie miejsca zajete, moze tu lezy problem..

 

Potwierdzam to co napisali poprzednicy, nie możesz mieć pełnej załogi na statku.

Co do samego pucharka, problem z nim polega na tym, że nie wystarczy natknąć się na sytuacje, w której piraci walczą ze strażnikami, aby móc skorzystać z pomocy pań musisz się natknąć na sytuację taką, jak w poniższym filmu

 

 

 

W skrócie - żołnierze muszą pilnować piratów, a nie z nimi walczyć ;)

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie trofeum "All Rounder" (użycie wszystkich zdolności oraz broni dystansowych)

 

Czy, aby odblokować to trofeum to muszę każdą zdolnością i bronią ZABIĆ przeciwnika? Czy wystarczy tylko użyć po prostu danej zdolności bez zabijania przeciwnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum "Chętny do dzielenia". Skorzystałem z mapy znalezionej w necie i użyłem podanych tam współrzędnych do odnalezienia królewskiego konwoju. Odnalazłem go, nawet kilkukrotnie w różnych miejscach, pojawiła się charakterystyczna ikonka, ale gra nie odnotowała tego spotkania, także w wyzwaniach Abstergo, a co za tym idzie nie dostałem trofeum (skrzynię i wieloryba już znalazłem). Czy to jakiś glich, czy może chodzi o jeszcze inny rodzaj konwoju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z trofeum "Święta ziemia". Ostatnie, które mi zostało do 100%. Ciężko to zdobyć w pojedynkę. Podobno można to w jakiś sposób boostować. Jak ktoś ma ten pucharek i wie o co chodzi to proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum "Chętny do dzielenia". Skorzystałem z mapy znalezionej w necie i użyłem podanych tam współrzędnych do odnalezienia królewskiego konwoju. Odnalazłem go, nawet kilkukrotnie w różnych miejscach, pojawiła się charakterystyczna ikonka, ale gra nie odnotowała tego spotkania, także w wyzwaniach Abstergo, a co za tym idzie nie dostałem trofeum (skrzynię i wieloryba już znalazłem). Czy to jakiś glich, czy może chodzi o jeszcze inny rodzaj konwoju?

 

Po prostu się spóźniłeś. Konwoju już tam nie było. Dokładnie to nie wiem o co chodzi ale miałem to samo. 

Po jakimś czasie w końcu trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja w końcu zrobiłem platynę  :) Teraz pozostaje mi wbić trofiki z dlc.

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Długo wbijałeś 55 poziom?

 

15-20 godzin  :) Tylko Tryb Watacha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Najlepiej jest nabijać na trybie wataha. Trochę to trwa ale to najszybszy sposób. Ja dziś wbiłem ostatni pucharek i jest w końcu 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Najlepiej jest nabijać na trybie wataha. Trochę to trwa ale to najszybszy sposób. Ja dziś wbiłem ostatni pucharek i jest w końcu 100% :)

Takie pytanie czy w trybie wataha wbijesz wszystkie trofea z multi? No oprócz laboratorium oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie czy w trybie wataha wbijesz wszystkie trofea z multi? No oprócz laboratorium oczywiście.

Tak jak piszesz laboratorium musisz odpalić oddzielnie.

 

 Jest jeszcze kwestia tego trofeum:

51S8cc908.png Mocny z każdej strony :braz:

Tu musisz zagrać we wszystkie tryby.

 

No i masz platynke. Zostają jeszcze pucharki z dodatków :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam chętnych osób do zrobienia trofeum z DLC "Święta Ziemia" .Szybki i prosty sposób na zaliczenie tego  jest taki że  dzielimy się na 2 klany po 2 osoby. Można też zaliczyć pozostałe trofea DLC jeśli komuś brakuje..PsnID Fatos_Lokos 

 

Fatos_Lokos.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już ten pucharek. Ale jak będziesz miał jeszcze 2 ludzi, to chętnie Wam pomogę.

Dodawaj do znajomych i jakoś się zgadamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trofea z dlc "Blackbeard Wrath" można zrobić w grze prywatnej, czy też trzeba męczyć się na publicznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×