Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde szkoda, ze Sony zablokowalo wykorzystywanie kodow w PSN :/ dzieki temu nie moge wykorzystac swojego do PS Plus a chcialem cos postreamowac jeszcze dzis

A wiadomo kiedy odblokują wykorzystywanie kodów? Kupiłem rocznego plusa i nie mogę zagrać online przez to że zablokowali te kody   :sad:

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mialem mala przerwe, ale zebym zapomnial o tym, jak gra sie w obronie lub oddal 2 strzaly na bramke, to juz lekka przesada hehe.

Swoja droga, to mam problem z kamerka. Gralem na 20/0, ale tutaj w momencie, gdy mam ja ustawiona, to dziala ona tylko w singlu. W fucie mam domyslna, mimo, ze zmienilem na tele. Moze ktos podrzucic, jak to ustawic? :>

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demo i jak dla mnie fifa to narazie największa porażka jeżeli chodzi o next gen, oczywiście jest 1080p i 60fps ale nazywanie tego next genem po tym co widziałem w NBA 2k14 to nadużycie. Dla mnie to wygląda tak że podciągnęli rozdziałkę, trochę tekstury i publiczność na stadionach, wymyślili jakąś chwytliwą nazwę "next genowego" silnika i jawnie sprzedają ludziom to samo co na 360 ip ps3. Wciskają do tego kit czego oni tam nie zrobili, prawda jest taka że obraz jest jedynie bardziej klarowny  dzieki 1080, a tważe zawodników wołają o pomstę do nieba w porównaniu z NBA. Sama wielkość instalki świadczy ze nic przy tym prawie nie zrobiono i próbuje się ludzi robić w balona sloganami reklamowymi, za taki "next gen" jak w fifie to ja podziękuję. Jakości samego gameplayu nie będę oceniał bo po demie to bez sensu ale oprawą jestem rozczarowany.

Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demo i jak dla mnie fifa to narazie największa porażka jeżeli chodzi o next gen, oczywiście jest 1080p i 60fps ale nazywanie tego next genem po tym co widziałem w NBA 2k14 to nadużycie. Dla mnie to wygląda tak że podciągnęli rozdziałkę, trochę tekstury i publiczność na stadionach, wymyślili jakąś chwytliwą nazwę "next genowego" silnika i jawnie sprzedają ludziom to samo co na 360 ip ps3. Wciskają do tego kit czego oni tam nie zrobili, prawda jest taka że obraz jest jedynie bardziej klarowny  dzieki 1080, a tważe zawodników wołają o pomstę do nieba w porównaniu z NBA. Sama wielkość instalki świadczy ze nic przy tym prawie nie zrobiono i próbuje się ludzi robić w balona sloganami reklamowymi, za taki "next gen" jak w fifie to ja podziękuję. Jakości samego gameplayu nie będę oceniał bo po demie to bez sensu ale oprawą jestem rozczarowany.

ja mam pelna wersje, nie wiem jakie roznice sa w porownaniu do demka ale napisze moje spostrzezenia: gram w fife od 09, od tego czasu rozegralem pare tys meczy. Fifa na ps4 to zupelnie inna gra niz odpowiednik na ps3, nie bede sie rozpisywac ale gra sie zupelnie innaczej, Wiem ze wielu nie zauwaza zmian, nie wiem czym jest to spowodowane (moze za malo grali zeby zauwazyc to). Inne animacje (lepsze) 1080p (robi roznice) wkoncu fajne powtorki , inne schematy gry, mniej bramek z glowek itd. Czuje sie tak jak przesiadlem sie z fify09 pc na ps3

nie wiem co sie stalo z poprzednim moim postem, prosze usunac, mialo byc:

ja mam pelna wersje, nie wiem jakie roznice sa w porownaniu do demka ale napisze moje spostrzezenia: gram w fife od 09, od tego czasu rozegralem pare tys meczy. Fifa na ps4 to zupelnie inna gra niz odpowiednik na ps3, nie bede sie rozpisywac ale gra sie zupelnie innaczej, Wiem ze wielu nie zauwaza zmian, nie wiem czym jest to spowodowane (moze za malo grali zeby zauwazyc to). Inne animacje (lepsze) 1080p (robi roznice) wkoncu fajne powtorki , inne schematy gry, mniej bramek z glowek itd. Czuje sie tak jak przesiadlem sie z fify09 pc na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie więcej opinii, jak wygląda rozgrywka. Czy to tylko poprawki kosmetyczne względem 14-stki z PS3, bo jak widzę na YT filmy z meczów, na których piłkarze dalej przebiegają przez siatki albo ręce przechodzą przez głowy jak duchy to odechciewa się tego oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę się odnosił do innych bo to nie ma sensu, napiszę swoje przemyślenia co do gry.

 

Ograłem demo chyba z 30 razy, póki co gra mi się o wiele lepiej niż na ps3. Wygląda o wiele lepiej niż na ps3, rozgrywka jak dla mnie też super. Ktoś kto różnic nie widzi to po prostu grał za mało. Teraz powtórki naprawdę cieszą oko, aż mam czasami ochotę zostawić i pooglądać. I co zauważyłem każdy (dosłownie każdy) kontakt zawodników jest bardzo realistyczny, każde zahaczenie jest odnotowane i wpływa na bieg zawodnika.

Ja mam także rozegrane hoho meczy może nie od 09 ale od 11 i teraz znowu cieszy mnie ta gra. Myślę nad zakupem pełnej wersji, ale to po 10tym xd

 

Wiadomo, że nie wszystkim się to podoba, ale przecież jak się nie podoba to po co grać. Lepiej sprzedać i kupić coś innego.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz szybkie wznowienie to naprawde szybkie wznowienie, a nie zawodnicy biegajacy po autach za pilka jak by wypili dzbanek czaju. dzieciak kulturalnie podaje nam pilke i rzucamy. to samo ma sie do wznowien wolnych czy przez bramkarza, pilka wykopywana jest natychmiast :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Według mnie po rozegraniu paru gier różnica miedzy ps4 a ps3 jest kolosalna, na ps3 miałem nieraz wywalić padem o TV i przy okazji wyrzucić konsole przez okno, tak mi na nerwy działała ta gra! Tutaj za to gra stała sie bardziej realistyczna i nie ma póki co przeniesienia akcji z bramki do bramki ala w hokeju, trzeba troszkę piłka pograć, ta gra mi póki co przypomina starego dobrego PESa na ps2.. 1080 jak kolega wyżej napisał robi różnice, animacje o wiele lepsze, ja póki co jestem zadowolony! A jeśli chodzi o FUT to wydaje mi sie ze w koncu może mieć duże znaczenie jakich sie ma zawodników, tanimi może już nie być tak łatwo jak wcześniej ...

Edytowane przez Romario_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa spoko ale wkurza mnie jak przegrywam mecze przy 21 strzalach w tym 14 celnych i 4 slupki a przeciwnik 10 strzalow 4 celne i wygrywa 3:2...Jak ktos chetny na meczyk to moje id magent19R20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy w next genowej Fifię nie mogę zagrać trybu turnieju albo ligi ?? . I mamy tylko kariere??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mnie bardzo interesuję z kolei czy twarze zawodników naszych z Ekstraklasy są odwzorowane jakoś w miarę czy dużo randomów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa spoko ale wkurza mnie jak przegrywam mecze przy 21 strzalach w tym 14 celnych i 4 slupki a przeciwnik 10 strzalow 4 celne i wygrywa 3:2...Jak ktos chetny na meczyk to moje id magent19R20

No może być to wkurzacaje ale takie rzeczy w realu rownież sie zdarzają ;)

Moj psn- Romario_18 rownież chętnie zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demo i jak dla mnie fifa to narazie największa porażka jeżeli chodzi o next gen, oczywiście jest 1080p i 60fps ale nazywanie tego next genem po tym co widziałem w NBA 2k14 to nadużycie. Dla mnie to wygląda tak że podciągnęli rozdziałkę, trochę tekstury i publiczność na stadionach, wymyślili jakąś chwytliwą nazwę "next genowego" silnika i jawnie sprzedają ludziom to samo co na 360 ip ps3. Wciskają do tego kit czego oni tam nie zrobili, prawda jest taka że obraz jest jedynie bardziej klarowny  dzieki 1080, a tważe zawodników wołają o pomstę do nieba w porównaniu z NBA. Sama wielkość instalki świadczy ze nic przy tym prawie nie zrobiono i próbuje się ludzi robić w balona sloganami reklamowymi, za taki "next gen" jak w fifie to ja podziękuję. Jakości samego gameplayu nie będę oceniał bo po demie to bez sensu ale oprawą jestem rozczarowany.

W Końcu jakiś mądry komentarz. Boże drogi jak się słyszy jaka to ta fifa jest wspaniała to śmiech mnie ogarnia. Głupot ludziom nagadali o jakimś magicznym "ignite" który jest tylko pustym sloganem. Gra wygląda pięknie? Tu widać chyba dużo ludzi nie zagrało w NBA 2k14. Zajrzałem tu na chwilę ale już opuszczam temat bo wazeliniarstwo na tą amatorszczyznę co odwaliło EA na nowym konsolach nie zna granic. W sumie niema się co dziwić że EA od 2011 roku w zasadzie nic nie zmieniło bo i w sumie po co skoro lud to dalej kupuje. Rzuci się mięsko w postaci"ignite" które jest pustym sloganem i nic nie wnosi i oto mamy przepis na sukces. Trzeba uciekać z tego tematu. "ładne nowe powtórki są które mógłbym sobie tak nawet pooglądać dłużej" no rzeczywiście nowość która ma tak kolosalny wkład w gameplay że szok. Nie no nie da się tego tematu czytać. Co mnie napadło żeby tutaj wejść.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fifie 13 był taki tryb online gdzie grało się w ligi, zaczynałeś bodajże w 10 i awansowałeś, grałeś mecze pucharowe itp.

Czy znaleźliście ten tryb w Fifie 14?

Ja tutaj widzę online tylko Fifa Ultimate Team. Jak mam zagrać z osobą nie będącą na mojej liście kontaktów online normalnymi drużynami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ta opcja tylko teraz z pamieci ci nie powiem jak to sie nazywa, session czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości rozegrania meczów nierankingowych online z losowym przeciwnikiem (a nie ze znajomym) to dla mnie porażka tej edycji FIFY.

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam miał ktoś problem z płynnością gry w singlu i multi(jakby haczyło ) bo niewiem czego to wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Podpowie ktoś jak zmienić kamerę w Sezonach? da się w ogóle? 
Dotąd rozegrałem ze 4 mecze, każdy na jakimś chorym widoku.
Wcześniej grałem w Fife 14 na Xboxie, nie było takiego problemu. Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje wam w "Poznani gracze" nicki graczy, z którymi graliście online? Nie wiem, czy to wina FIFY, czy obecne oprogramowanie jeszcze tego nie obsługuje, tak jak to miało miejsce w PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje wam w "Poznani gracze" nicki graczy, z którymi graliście online? Nie wiem, czy to wina FIFY, czy obecne oprogramowanie jeszcze tego nie obsługuje, tak jak to miało miejsce w PS3...

Mi nie pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja tez mam Fifa 14 na PS4. Grafika super, atmosfera, menusy etc. Sama rozgrywka podobna według mnie do PS3. Fizyka piłki oraz strzały na plus. Replaye sa tez bardzo fajnie. Poza piękna grafika i szczegółami wcale nie odczuwam tutaj nowego silnika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja tez mam Fifa 14 na PS4. Grafika super, atmosfera, menusy etc. Sama rozgrywka podobna według mnie do PS3. Fizyka piłki oraz strzały na plus. Replaye sa tez bardzo fajnie. Poza piękna grafika i szczegółami wcale nie odczuwam tutaj nowego silnika ;)

A jak to jest w końcu z tymi główkami? Wyskakuje więcej zawodników, ale czy to nie jest tylko ściema np. wyskakuje więcej, ale i tak nie mają możliwości sięgnięcia piłki, czyli tylko wizualne wrażenie, że więcej zawodników bierze udział w pojedynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co niby przy wrzutkach wiecej wyskakuje, ale jakoś nie czuć tego jako super bajer. Wyskakuje niby wicej ,ale tak na prawdę głównych jest dwóch ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest w końcu z tymi główkami? Wyskakuje więcej zawodników, ale czy to nie jest tylko ściema np. wyskakuje więcej, ale i tak nie mają możliwości sięgnięcia piłki, czyli tylko wizualne wrażenie, że więcej zawodników bierze udział w pojedynku.

glowki zdecydowanie zostaly znerfione.

na jakiej kamerze gracie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×