Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Dunki można robić od pewnej ilości punktów, jaką masz w tej umiejętności, a poniżej tej wartości robisz layupy. Co do kosza, to w NBA nie ma praktycznie możliwość by został zniszczony, a jego destrukcje często bywają na jakichś uczelniach, więc to żaden wyznacznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie się koledzy, na jakim poziomie gracie karriere?.Ja 1 sezon na 2 poziomie, w play offach podwyzsze na 3,jak sie dostane:)2 sezon 3 poziom 3 sezon 4 poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pare  pytan.  Ile trwa kariera ? Czy po skonczeniu kariery moge grac moim zawodnikiem w GM Mode, Exbition itd i różnych drużynach?  I jak to możliwe ze po 5 - 10 meczach wymaksowalem zawodnika na 99 overal wogóle nie koncza mi sie punkty mam wszystko odblokowane wersja PS4 oczywiscie.

 

Pozdrawiam 

Prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra podczas trybu mycarrer po ktoryms meczu nagle pojawil sie trening na sali i odrazu gra sie zacina za kazdym razem i nie jestem w stanie nic zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Powiedzcie mi jak w MC robić swoją gwiazdą DUNKI? R2 + kwadrat lub R2 + prawy analog nie działa. Dunki na 88, vertical na 89. Jakieś podpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Powiedzcie mi jak w MC robić swoją gwiazdą DUNKI? R2 + kwadrat lub R2 + prawy analog nie działa. Dunki na 88, vertical na 89. Jakieś podpowiedzi?

miales strone wczesniej, trzeba ustawic jakie dunki ma robic bo zapewne masz puste pola

signature skill? chyba tak to sie nazywa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Przepraszam za pytanie, które było. Zamiast przewertować kilka stron to zacząłem google wertować :)

 

Tak czy inaczej dziękuję za odpowiedź i do zobaczenia na parkiecie ! :D
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to  na razie najlepsza gra na PS4. Warto było choćby dla niej kupić nową konsolę. Choć w fifie14 byłem na początku też zauroczony, ale po iluś tam meczach odczuwałem deja vu.

 

Ludzi do gry w online wyszukuje natychmiast, co może świadczyć o dużej liczbie osób grających w edycję  na next-geny.

 

Zapraszam na sparingi. Preferuję pory wieczorowe. 

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodawac KOSAmisiu84 , gralem ostatnio z losowo wybranym przeciwnikiem (chyba polak) i zero lagow az milo pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawili w końcu dźwięk i czy warto kupić Nba?nie ma żadnych promocji a zawsze grałem w fifę i tak bije się z myślami,bo on-line pewnie nie pogram przy zerowym poziomie a gra z AI ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięku nie naprawili, a jak nie jesteś fanem koszykówki to raczej nie warto, gra jest za trudna dla niedzielnych graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności mnie nie przeraża,dźwięk tnie cały czas czy tylko w jakimś czasie?I obejrzałem twój filmik na youtubie i czy w nba jest taki tryb jak w fife ut bo mówiłeś o jakiś kartach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk znika raz na jakiś czas, i to cholernie irytuje. Jest MyTeam, tym się różni od Fify, że nie ma rynku i można grać tylko zawodnikami z paczek. Z moich filmów polecam poradniki do NBA, ale to już po ewentualnym zakupie gry. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa chyba jednak bardziej irytuje ;) Dzięki za odpowiedź na kanał wpadnę jak kupie jeszcze to dziś przemyślę ale grałem w święta z kuzynem na ps3 i gra daje dużo radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach ma wyjść patch (10-14 dni). Może poprawi ten znikający dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość pożyczenia gry więc nic nie tracę,jak coś kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś z kolegą ze 10 meczy i gra jest super,dźwięk mi nie zaciął się ani razu,chyba że już wydali jakiś patch.Lata grania w fife na innym ustawieniu klawiszy i ciężko mi się przestawić na bieganie pod r2.W obronie dramat, kolega wjeżdżał jak w masło biegł tylko i mijał moich jak pachołki.Zagrałem jeden mecz w myteam nie ogarniając zmian,statystyk który zawodnik lepszy,taktyk i  1 mecz w pucharze brązowym i rzutem na taśmę za 3 wygrałem w dogrywce :)

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w MyCareer najlepiej grać bez piłki na pozycji SG? Ogólnie praktycznie zawodnicy nie grają żadnych zagrywek, jedyne co mogę smajstrować to po indywidualnej akcji. Nie ma możliwości abym dostał szereg zasłon przy dojściu do pozycji strzeleckiej. 

Odnoszę wrażenie, że drużyna gra na zwykłym autopilocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby grali zagrywki to musisz to włączyć. ;)  Bez piłki możesz grać np. z rozgrywającym Pick & Pop, ale ogólnie bez zagrywek gra się raczej średnio na każdej pozycji poza PG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak smutno w tym temacie a, imo. Jest to najlepsza gra na ps4 w tym momencie :biggrin:.  Może stworzymy sobie jakieś online League i pogramy coś po forum :)?

edit/// 

http://ps3site.pl/forum/topic/79393-nba-2k14-online/#entry942526  w tym temacie wpisujcie się :D

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no Panowie pomozcie., gram online i nic nie wychodzi przeciwnik atakuje rzuca blokuje... i nawet po straconym koszu juz kontruje majac u mnie pod koszem jednego zawdonika. macie jaies porady dla slabego gracza?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś totalnie zielony to polecam zacząć od kariery jednego zawodnika i tam załapać jak się broni, jaki rzut to dobry rzut itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no takie rzeczy wiem, ale mowie tu o rozgrywce online gdzie wiekszosc przeciwnikow  bierze turbo i pod kosz, ciezko sie gra tak, macie jakies taktyki swoje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kluczem do sukcesu jest dobra obrona. Gdy przeciwnik jest przy piłce, to pozwól aby AI kierowała twoim zawodnikiem do momentu, aż twój rywal będzie przymierzał się do oddania rzutu lub będzie w kłopotliwej sytuacji. Wtedy wciskasz :x:, i ty przejmujesz nad swoim zawodnikiem pełną kontrolę.

Musisz wczuć się w grę i wiedzieć w którym momencie wdusić :x:. To samo ma się z blokiem, zasłonami,przejęciem piłki czy rzutami. Gdy przeciwnik podaje jest zawsze szansa przejęcia podania, wciskając w odpowiednim momencie :x: i :square:

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×