Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pierwsza moja gra na ps4 ^^

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sixers vs Lakers

http://www.youtube.com/watch?v=vUrC4__y1t8   1 kwarta

 

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_206495567&feature=iv&src_vid=vUrC4__y1t8&v=X_Sd6HhCvNE  2 kwarta

 

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_266616647&feature=iv&src_vid=X_Sd6HhCvNE&v=nT3_n72dTBc  3 kwarta

 

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_3337639677&feature=iv&src_vid=nT3_n72dTBc&v=Ec5xlkaySGk   4 kwarta

 

Calutki meczyk nawet z scenkami miedzy kwartami.Animacja miodzio , podkład muzyczny wpadający w ucho.Wybór gracza na koniec oraz pokazanie jego zagrań duzo lepsze w porównaniu do poprzednich odsłon.

 

p.s.Zerknijcie na resztę filmików tego gościa na tam cały mecz z NBA Live 14  Cliperss-Suns (nie chce mieszać w tym temacie dlatego nie linkuje) ale powiem wam panowie ze w tym roku jest konkurencja i to spora :)

 

 

Edit 17.11

 

http://www.youtube.com/watch?v=MPUTDVpXJRM kolejny materiał od tego samego użytkownika podczas wywiadu po zakończeniu kwarty gracz Clippers przechodzi przez ściankę od kosza akcja dzieje się w 9:59 sekundzie :)

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że nikt tego jeszcze nie napisał to poinformuję że next-genowe NBA poza lepszą grafiką, ma dużo ekskluzywnego contentu. Między innymi:

Real Voice-W przerwach meczów są pokazywane wywiady z gwiazdami, które naprawdę podkładały głos do gry, pierdoła ale cieszy bardzo

My GM mode-Coś jak typowe "Franchise Mode", z tym że możliwości menedżerskie są dużo bardziej rozbudowane, jest więcej rzeczy "poza boiskowych", decydujemy o cenach biletów itp.

My Carrer ma dodane sporo wstawek, gdzie podejmujemy różne decyzje poza boiskiem, podobno to jest czasem krytykowane, zobaczymy jak jest :P w poniższym filmiku przykładowa sytuacja od 8 minuty:

 

Wygląda na to że 2K games jako jedne z niewielu konkretnie się postarało na premierę next-gena :) Ja już swój egzemplarz zamówiłem, napiszę w piątek jak jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagam upgrate nba2k14 ale idzie dramatycznie wolno... Chyba bede zmuszony poczekac do rana... Gdyby ktos chcial pograc online to zapraszam... Moj psnID: drzemek81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MyCareer jest tak niesamowicie żałośnie drewniane, że nie mam pojęcia dlaczego ktoś to na siłę tutaj wciskał. Jeszcze te tragiczne nieme kwestie. 

Grało się tak przyjemnie w karier w 2k13, a tutaj taka lipa. 

Same mecze są super, tylko niestety ta cała otoczka jest tragiczna.

 

Ogólnie co to samej gry interface z mało intuicyjnego przeszedł na kompletnie nieintuicyjny. 

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MyCareer jest tak niesamowicie żałośnie drewniane, że nie mam pojęcia dlaczego ktoś to na siłę tutaj wciskał. Jeszcze te tragiczne nieme kwestie.

Grało się tak przyjemnie w karier w 2k13, a tutaj taka lipa.

Same mecze są super, tylko niestety ta cała otoczka jest tragiczna.

Ogólnie co to samej gry interface z mało intuicyjnego przeszedł na kompletnie nieintuicyjny.

Zgadzam sie apropo MyCareer :( Jestem troszkę zawiedziony, pewnie chodzilo im o to zeby uniknac monotonii. Ale poza tym gra bezbledna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko czy wam tez przerywa glos w ciagu meczu co jakis czas ? dodajcie KOSAmisiu84   na wspolne gre pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko czy wam tez przerywa glos w ciagu meczu co jakis czas ? dodajcie KOSAmisiu84 na wspolne gre pozdrawiam

Zdarza sie :) Pewnie w patchu jakims to poprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra wygląda genialnie. Mam wersję na X360 i różnica w jakości jest ogromna.Oczywiście są śmieszne niedoróbki, jak wąskie ramionka zawodników udzielających wywiadów podczas meczu. Ale odwzorowanie zawodników jest swietne,równiez hale(widać szczegóły kibiców siędzących nawet w najwyzszych,najbardziej oddalonych sektorach. Tekstura skóry i ubrań,tatuaże oraz mimika poszczególnych zawodników oddane są bardzo szczególowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy w końcu dostanę moją wersję konsoli to jest pierwsza gra, w jaką chcę zagrać :biggrin:

Pytanie dla tych, którzy już grali - jakie są zmiany (nie licząc grafiki) w porównaniu do wersji NBA 2k13? Widać różnice w rozgrywce?

I jak wyglądają drużyny z Euroligi (których nie dali nawet połowy) jeśli chodzi o statytsyki - dużo przegrywają statystycznie ze średniakiami NBA? 

Edytowane przez Dillen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis wyrwalem nba 2k14, moze ktos jest chetny pograc, ostrzegam, ze jestem zielony wiec wygrana raczej pewna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem, kiedyś pykałem w NBA na PC [pad], byłem dzis w MM i wziałem tylko kolekcjonerke AC4, a w ręku długo też trzymałem NBA 2K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dzisiaj NBA 2k14, ale czekam na konsolę żeby zagrać.

Jak już ją będę miał do obioru to chętnie mogę toczyć internetowe boje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak w karierze ustawić rozgrywanie jedynie kluczowych meczów?

Trochę wolno mi idzie, zrobiłem sobie SG o wzroście Paula Georgea 6' 9'' i mi nie podają :(. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak w karierze ustawić rozgrywanie jedynie kluczowych meczów?

Trochę wolno mi idzie, zrobiłem sobie SG o wzroście Paula Georgea 6' 9'' i mi nie podają :sad:.

Nie da sie chyba. Tak samo jak w terminarzu nie ma opcji symulacji. Obstawiam ze to przez to "Story Mode" :)

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja wyskocze z innym pytaniem. Gracie MyTeam? Jestem trochę zawiedziony bo fakt, internet mam nienajlepszy ale na ps3 w fife ciupałem ultimate team normalnie, godzinami a tutaj gram drugi mecz i drugi raz najpierw masakryczne lagi i pozniej rozlaczenie... Tak więc macie lagi? Z jakim internetem? U mnie to tak wygląda:

http://www.speedtest.pl/test/73355011

Nie mam możliwości mieć lepszego niestety :sad:

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że często Cię z amerykańcami łączy lub serwy są na jakimś zadupiu, w końcu kosz dominuje u burglasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby mi ktos udzielic paru rad jak grac w Nba 2k14? Udaje mi sie jedynie wygrac co piaty mecz na zenujacym poziomie PRO. Mam wrazenie ze nawet jak gram wyrownany mecz, to pod koniec gra zaczyna mnie oszukiwac, bo niczego nie moge trafic i przeciwnik odskakuje na kilka punktow. Co moge robic zle? Jak grac zeby chociaz ten poziom PRO ogarnac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×