Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

W NBA poziom PRO nie jest żenujący, bo to kawał trudnej gry. Z resztą 2k nie ukrywa, że idą przede wszystkim w symulację. :)

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z wirtualną koszykówką nie miałem styczności od PSXa. Kupiłem NBA 2k14 kosztem Fify która mi się przejadła i nawet mi się podoba :D tylko nie ogarniam gry w obronie... mógłby ktoś dać mi jakieś wskazówki co robić i jakich kombinacji przycisków używać by w miarę efektywnie się bronić. Z góry dzięki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z wirtualną koszykówką nie miałem styczności od PSXa. Kupiłem NBA 2k14 kosztem Fify która mi się przejadła i nawet mi się podoba :biggrin: tylko nie ogarniam gry w obronie... mógłby ktoś dać mi jakieś wskazówki co robić i jakich kombinacji przycisków używać by w miarę efektywnie się bronić. Z góry dzięki :)

dokladnie prosze o to samo. Pomimo kilku lat gry w kosza jako junior w dziecinstwie, setek godzin przed TV jak Chicago krolowalo na poczatku lat 90, przyznam ze nie ogarniam na razie. Jest ciezko i chcialbym zeby lepsi ode mnie nieco pomogli w nauce.

W NBA poziom PRO nie jest żenujący, bo to kawał trudnej gry. Z resztą 2k nie ukrywa, że idą przede wszystkim w symulację. :)

no tak, ale na Rookie robi sie przeciwnika 30 punktami, a na kolejnym, czyli PRO jest juz masakra. To ja nie wiem co jest na wyzszych, a juz na Hall of Fame to calkiem masakra musi byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile minut na kwartę macie ustawione?

W NBA 2k13 miałem 3 min i w 2014 chciałem sobie zacząć sezon z jakąś większą ilością i tak zastanawiam się nad 5-6/kwarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile minut na kwartę macie ustawione?

W NBA 2k13 miałem 3 min i w 2014 chciałem sobie zacząć sezon z jakąś większą ilością i tak zastanawiam się nad 5-6/kwarta.

Ja mam tak jak jest defaultowo czyli chyba 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Hall of Fame to calkiem masakra musi byc ;)

 

Łatwo na pewno nie jest, ale da się grać wyrównane mecze. Przynajmniej dało się w 2k13 na PS3 tylko bez opanowania playsów to nie wykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo na pewno nie jest, ale da się grać wyrównane mecze. Przynajmniej dało się w 2k13 na PS3 tylko bez opanowania playsów to nie wykonalne.

chyba dzisiaj zasubowalem Cie na YT, fajne poradniki, tylko chcialbym dowiedziec sie wiecje jak skutecznie bronic. Pomozesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak zaawansowane opcje obrony wyglądają na PS4 (bo nie dam na razie 2k zł za jedna grę ;) ), ale z takich banalnych rad to kryjąc on-ball trzeba po prostu "zastawiać" drogę do kosza minimalnie się cofając i pozwolić animacjom zrobić resztę. Fajnie to można poćwiczyć grając 1 vs 1 czy 2 vs 2, ale chyba nie takiej rady oczekujesz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania co do gry

1. Sa jakies ciekawe tryby gry czy bardziej to polega na graniu ze znajomymi lub z komputerem ( nudno)

2. czy sa napisy polskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie problemy z dźwiękiem?.Dzisiaj mi przyszła giera,zainstalowana,update tak samo.Trzeszczy i sie tnie.Wszystko idzie przez kino domowe po kablu optycznym a ustawienia to D.D 5.1,format Bitsream Dobly.Gdy zmienie na Liner PCM,przechodzi na audio i jest ok,ale to juz nie 5.1 :( Jestem troche niezadowolony,jak to ich wina to mam nadzieje że to połatają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinkę temu nie wytrzymałem i pojechałem do saturna :P wróciłem z NBA... brak słów aby opisać to co ujrzałem po wrzuceniu płytki do PS4... po prostu piękne ! z chęcią dostanę od kogoś lekcję online ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania co do gry

1. Sa jakies ciekawe tryby gry czy bardziej to polega na graniu ze znajomymi lub z komputerem ( nudno)

2. czy sa napisy polskie?

Wlasnie w tym roku wręcz na sile chcieli dodac ciekawych rzeczy :p

1.Jest MyGM, gdzie jestes managerem drużyny, podejmujesz sporo decyzji waznych dla klubu i oczywiscie grasz mecze.

1.2 Jest MyCareer, podobnie jak wyzej z tym ze grasz jednym zawodnikiem, stworzonym przez siebie.

2.Gra jest po Angielsku

Panowie macie problemy z dźwiękiem?.Dzisiaj mi przyszła giera,zainstalowana,update tak samo.Trzeszczy i sie tnie.Wszystko idzie przez kino domowe po kablu optycznym a ustawienia to D.D 5.1,format Bitsream Dobly.Gdy zmienie na Liner PCM,przechodzi na audio i jest ok,ale to juz nie 5.1 :( Jestem troche niezadowolony,jak to ich wina to mam nadzieje że to połatają.

Niestety, jest problem z dźwiękiem, miejmy nadzieje że szybko zalataja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie problemy z dźwiękiem?.Dzisiaj mi przyszła giera,zainstalowana,update tak samo.Trzeszczy i sie tnie.Wszystko idzie przez kino domowe po kablu optycznym a ustawienia to D.D 5.1,format Bitsream Dobly.Gdy zmienie na Liner PCM,przechodzi na audio i jest ok,ale to juz nie 5.1 :sad: Jestem troche niezadowolony,jak to ich wina to mam nadzieje że to połatają.

Też mam problem z dźwiękiem, u mnie trzeszczy dźwięk idący przez TV. Poza tym po podłączeniu słuchawek do pada występują spore zakłócenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o dzwiek rowniez mam problem co wczesniej pisalem, poszukalem i znalazlem ze innni ludzie tez maja ten problem, dotyczy to tylko jesli w opcjach dzwieku masz ustawione Dolby lub DTS, musimy czekac na patcha co to gowno ppoprawia bo grac nie idzie :/ a granie na zwyklym dzwieku mi sie nie usmiecha :/ takze jak chcecie pograc z dzwiekiem bez przerywania ustawcie sobie na LBP czy jak to tam sie zwie ;]

Edytowane przez KOSAmisiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, kupiłem, pograłem, grafika świetna itd. ale nigdzie nie widzę opcji zagrania TUTORIALA!!! ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, kupiłem, pograłem, grafika świetna itd. ale nigdzie nie widzę opcji zagrania TUTORIALA!!! ...

NBA Today---> Training Camp :) odpowiednik tutoriala ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to dziś będę się szkolił i naparzam, genialne nutki są do 'director's cut' replayów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie soundtrack chyba najlepszy od lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z grą - a mianowicie skorzystałem z VOUCHERA z wersji PS4 i zainstalowałem na PS4. Nietsety jak uruchomiłem grę mam tylko szybki mecz reszty nie ma, ponieważ w dolnym rogu ciągle pisze, że instaluje grę - rozegrałem już kilka meczy a tam z 25% (tyle było na starcie) doszło ledwie do 38% - czy to normalne?

 

Też miał tak ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z grą - a mianowicie skorzystałem z VOUCHERA z wersji PS4 i zainstalowałem na PS4. Nietsety jak uruchomiłem grę mam tylko szybki mecz reszty nie ma, ponieważ w dolnym rogu ciągle pisze, że instaluje grę - rozegrałem już kilka meczy a tam z 25% (tyle było na starcie) doszło ledwie do 38% - czy to normalne?

Też miał tak ktoś?

Tak bo gra ma pewnie ze 40gb. Wiec caly czas sie sciaga. Jak sciagnie to dostaniesz pelna funkcjonalnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo gra ma pewnie ze 40gb. Wiec caly czas sie sciaga. Jak sciagnie to dostaniesz pelna funkcjonalnosc.

 

Tak myślałem, z tym że

 

1) mam dosyć szybkie łącze - 40Gb powinien pobrać znacznie szybciej (myślę, ze takich jak ja jest więcej i 2K ma przeciążone serwery)

2) mam wrażenie, że aby pobierał resztę musi być uruchomiona gra (nie pobiera w tle, bo nie widać w powiadomieniach że konsola coś pobiera)

 

Pozderawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tego nie widac w powiadomieniach. A konsola pobiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wersji na PS3 miałem dwa vouchery - jeden na wersję PS4 (wykorzystałem) i drugi na KING JAMES BONUS PACK. Czy jeżeli go nie wykorzystałem (Bonus Packa) na PS3 to będę mógł wykorzystać na PS4? (a jeżeli TAK to czy jak wykorzystam na PS4 to będę mógł również aktywować na PS3?)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 nie ma odpowiednika bonus packa ;). Jak wpiszesz kod to zaliczy go na wersje PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×