Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem tak samo. Zostawklem na cala noc konsole wlaczona zeby dociagnelo i przez cala noc sciagnelo tylko 10%. Dopiero jak wszedlem w tryb czuwania poszlo szybko. Wiec zrob tak: wejdz w gre i pojawi sie ekran quick game i na dole procenty ktore sie dociagaja i w tym miejscu wejdz w tryb czuwania - szybko Ci dociagnie reszte (giera m ok 45gb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradzi ktoś jak grac najefektywniej SG? Mam spore problemy z dojściem do pozycji strzeleckich. Najczęściej muszę sam w pracować sobie pozycje mając juz piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda tryb my player? Słyszałem, że trochę go zje..li, ale wolę to usłyszeć od was. Jest tak kiepsko jak mówią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tak samo. Zostawklem na cala noc konsole wlaczona zeby dociagnelo i przez cala noc sciagnelo tylko 10%. Dopiero jak wszedlem w tryb czuwania poszlo szybko. Wiec zrob tak: wejdz w gre i pojawi sie ekran quick game i na dole procenty ktore sie dociagaja i w tym miejscu wejdz w tryb czuwania - szybko Ci dociagnie reszte (giera m ok 45gb)

 

Dziękuję, przez noc pobrał tak jak piszesz :)

 

moje pytania/uwagi:

 

- chciałem pograć w myCariere, ale tam więcej jest filmików niż samego grania! - da się jakoś wyłączyć te debilne wstawki?

- chcę grać całą drużyną tak jak w Quck Match, ale boję się że jak wejdę w prowadzenie drużyny to znów tam będzie w pizdu wstawek i innych ustawień - czy da się jakoś to zrobić by wszystkie opcje robił automat a ja tylko gra?

- Co to jest ten SPRITE? są tam boiska i mnóstwo ludzi (przypuszczam, zę on-line, ale jak tam pograć?

- jak pograć z kimś z forum w multi? kolega wcześniej pytał czy ktoś z nim nie pogra na poziomie takim jak ja, czyli niezbyt zaawansowanym ;)

 

Pozdrawiam i z góry dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jak pograć z kimś z forum w multi? kolega wcześniej pytał czy ktoś z nim nie pogra na poziomie takim jak ja, czyli niezbyt zaawansowanym ;)

 

Jestem kompletnym noobem w NBA. Jak co to mozemy wspolnie poptrenowac. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kompletnym noobem w NBA. Jak co to mozemy wspolnie poptrenowac. pozdro

 

Chętnie - tylko jak to zrobić? zaprosić Cie do znajomych w PSN? czy w samej grze szukać po nicku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyscie chcieli potrenowac to ja tez chetny bo poki co jestem strasznie cienki i latwiej sie z kims nauczyc grac niz z kompem, nick matibba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechał dziś do mnie w końcu NBA, pierwsze wrażenie jest takie że jadą ze mną jak ze świnią i bez dogłębnego przestudiowania turtoriala nie ma co wogóle podchodzić, tym bardziej że mój poprzedni kontak z serią NBA to było jeszcze LIVE na pc koło 2000r. Mam pytanko do obcykanych z grą, czy jest tam jakiś tryb ligi ale grania całym zespołem, a nie moim własnym zawodnikiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich wersjach był tryb 'Association', szukaj go w 2k14 bo tez powinien gdzieś być.

Jesteś tam menedżerem i sterujesz całą ekipą rozgrywając sezony, uczestnicząc w drafcie etc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

czy jak zakupie NBA 2K14 w online store na PS3, to po upgradzie do PS4 nadal bede mogl korzystac na PS3 na dwoch slotach z gry i na PS4 dodatkowo? Bardzo prosze o szybka odpowiedz, bo planuje pograc w 2K14 i mysle jaki sposob bedzie najtanszy zeby zdobyc ten tytul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechał dziś do mnie w końcu NBA, pierwsze wrażenie jest takie że jadą ze mną jak ze świnią i bez dogłębnego przestudiowania turtoriala nie ma co wogóle podchodzić, tym bardziej że mój poprzedni kontak z serią NBA to było jeszcze LIVE na pc koło 2000r. Mam pytanko do obcykanych z grą, czy jest tam jakiś tryb ligi ale grania całym zespołem, a nie moim własnym zawodnikiem ??

Tryb MyGm :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 2pytania.

1. Ile kosztuję upgrade z wersji PS3 na PS4?

2. Ostatni raz grałem w NBA 2k12 na PS3, czy dużo się zmieniło pod względem animacji itp ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

czy jak zakupie NBA 2K14 w online store na PS3, to po upgradzie do PS4 nadal bede mogl korzystac na PS3 na dwoch slotach z gry i na PS4 dodatkowo? Bardzo prosze o szybka odpowiedz, bo planuje pograc w 2K14 i mysle jaki sposob bedzie najtanszy zeby zdobyc ten tytul.

 

 

Ktokolwiek pomoze please?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie można korzystać z gry na PS3 po upgradzie. Ten myk nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nawet jak mam gre na plycie na PS3, to potem ona juz sie stanie bezuzyteczna na PS3 tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze jedno pytanko, czy jak ktos sprzedaje slota NBA 2K14 to potem mozna sobie zrobic upgrade i grac na PS4 na swoim koncie, majac podpiete konto od gry na ktorej sie kupilo 2K14 na PS3? strasznie to jest zamieszane z tymi kontami na PS4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten kod jest chyba automatycznie rozpoznawany przez pss na PS4, dajac mozliwosc upgrade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępne gdzieś demo? W nowym markecie szczerze nie mogę się jeszcze połapać. Z racji, że nigdy nie grałem w wirtualną koszykówkę to wolałbym najpierw przetestować, niż wydać 250zł na coś w co nie będę grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×