Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

No i doczekałem się swojego błędu w karierze.

CE-34878-0

Gratuluję 2k bo oni niestety nic nie potrafią dobrze zrobić. Tyle godzin gry poszło na marne.

 

Granie online to koszmar, moim zdaniem niegrywalne, za duże lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie odnośnie gry; jakie są dostępne tryby online?idzie pograć coś a'la sezony jak w fifie?nie interesuje mnie tryb tworzenia postaci poprostu wybieram team i cioram na kogoś online?lagi są duże czy jest to rzadkie zjawisko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie odnośnie gry; jakie są dostępne tryby online?idzie pograć coś a'la sezony jak w fifie?nie interesuje mnie tryb tworzenia postaci poprostu wybieram team i cioram na kogoś online?lagi są duże czy jest to rzadkie zjawisko?

Mozna pograc quick match albo tryb MyTeam cos jak UT w fifie :) Lagi niestety spore..

No i doczekałem się swojego błędu w karierze.

CE-34878-0

Gratuluję 2k bo oni niestety nic nie potrafią dobrze zrobić. Tyle godzin gry poszło na marne.

Granie online to koszmar, moim zdaniem niegrywalne, za duże lagi.

Straciles postac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem, najprawdopodobniej to straciłem. Mam jeszcze jakąś skromną nadzieję że to naprawią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi spore?da się normalnie pograć online?pytam bo znudziła mi się Fifa i  czy jest sens kupować tę produkcję skoro takie problemy z online?dla gry z kompem niebardzo mi się uśmiecha wydawać 249zeta hmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej gra online to jakaś kpina. Moim zdaniem to jest niegrywalne. Lag około 1sec.

Przyczyną może być to, że serwery chyba są w USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz miejsca do wspólnej gry w NBA 2k14? Zapraszam na Polska Liga NBA 2K! Wejdź na fanpage i polub!

Projekt jest świeży, zakłada skupienie graczy ze wszystkich platform, organizację pogawędek, spraingów, a przede wszystkim lig!

Zapraszam każdego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś na tyle mądry i powie mi który save w tej stercie plików w katalogu zapisanych danych gier jest save'em mycareer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, po ostatnim updacie grami sie nie uruchamia, pojawiaja sie loga NBA i pozniej czarny ekran

czy ktos mial podobna przypadlosc? jak odinstaluje i zainstaluje to jest ok az do czasu sciagniecia tej cholernej łatki

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki nr patcha? 

 

Ja przy 1.02 mam czasami tak, że przez chwilę podczas ładowania mam czarny ekran, ale zazwyczaj po chwili wszystko się ładuje w porządku. Kilkukrotnie musiałem po prostu zresetować aplikację.

 

Swoją drogą 2k przesłało już kolejnego patcha do Microsoftu i Sony, który podobno naprawia błąd w karierze.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a naprawili blad z glosem Dolby lub DTS ?      ok dalej wystepuje ten blad masakra co za zje...... ;]

Edytowane przez KOSAmisiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce pograć to nick: paszczak09 , gra jest mega miodna po necie, ktoś narzekał na lagi.... coś macie nie tak z połączeniem albo z routerem , wszystko śmiga elegancko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemów z internetem.

Multi u mnie chodzi z 1 sec lagiem. Grałem w MyTeam, może spróbuję zwykłego meczu online. 

 

Co do zawieszania podczas Rising Star game to chyba nie mam na co liczyć.

The update did nothing on XB1. Still crashes in the Rising Stars game on My Career. Started a new one and after a few games, it freezes in a practice session. It's really frustrating. I dont want this game anymore but, what can I do? Of course nothing. There's no refund or anything(or a real update that fix the problem), and it's not fare to tarde it for a lower price or leave it aside.

http://forums.2k.com/showthread.php?394696-NBA2K14-PS4-amp-XB1-Patch-3-Notes-Released-(PS4-is-Later)-updated-12-19&p=5554221#post5554221

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieram nowa aktualizacje ktos juz instalowal waga ponad 2gb, mam nadzieje ze naprawili dzwiek dolby digital bo to flustrujace

echhhh problemy z dzwiekiem nadal nie naprawiono, jaja sobie robia!

Edytowane przez marcin87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś na tyle mądry i powie mi który save w tej stercie plików w katalogu zapisanych danych gier jest save'em mycareer?

Ten save jest na serwie 2K :/

Wczoraj nie majac neta nie moglem w ten trub grac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo fajnych zmian ale nic o dźwięku nie widzę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha

Wlasnie dostalem technicznego za uzywanie brzydkich wyrazow :D

Mam podlaczona kamerke pseye i chyba w chwili frustracji rzucilem glosne "fak"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co usunąć aby nie mieć kariery czy też myteam, głupio zapisane dane w systemie są. 

Edytowane przez yahooo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie pomysł jak taniej by kupić NBA ? :)

Znajdz tanio wersje na ps3 (z kodem na upgrade do ps4) i za 59zl zrob upgrade'a

Ja tak zrobilem bo wszedzie po 250zl :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×