Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pieprzę ta gra to niegrywalne gówno przez neta, tak mi się ciśnienie podniosło że kończę granie przez neta, opójźnienie masakruje tą grę, criss paul 9/27 taki bilan rzutów. Połowa very late albo erly. Nie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do południa zagrałem jeden meczyk online i było OK, grało się jak offline.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam takie pytanie, bo support 2K był naprawde mało pomocny i traktował mnie jak idiotę. Czy jesteście w stanie kupić VC? Bo mi wyświetla się coś w stylu "there is no content it may not be on sale yet or may no longer be for sale". Wydaje się, że dostaliśmy wybrakowany towar, że u nas w PSN tego po prostu nie ma, ale wolę się upewnić. Byłbym bardzo wdzięczny, jak ktoś by to mógł sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam takie pytanie, bo support 2K był naprawde mało pomocny i traktował mnie jak idiotę. Czy jesteście w stanie kupić VC? Bo mi wyświetla się coś w stylu "there is no content it may not be on sale yet or may no longer be for sale". Wydaje się, że dostaliśmy wybrakowany towar, że u nas w PSN tego po prostu nie ma, ale wolę się upewnić. Byłbym bardzo wdzięczny, jak ktoś by to mógł sprawdzić.

 

a jaką masz wersję gry (EU, US?) i konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto mam w polsce. Ale możesz być na dobrym tropie. Nawet na to nie patrzyłem wcześniej. Region pisze niby all ale na pudełku pisze www.us.playstation.com. Goście ze sklepu obdarowali mnie z tego co wynika wersją US. Czyli pewnie nic nie da się z tym zrobić prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest kod gry? (coś w stylu CUSA-00104)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak racja kod to CUSA-00007. Ale dziwne bo mógłbym niby winić sklep internetowy z którego zamówiłem grę, ale EA UFC, które mam i ma polskie napisy na pudełku także ma kod CUSA, chyba, że to jakiś uniwersalny kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja amerykańska (tu masz kody do tej gry). 

 

To nie chodzi o wersje językowe, napisy itp. Niektóre gry (np Fifa czy Battlefield) mają tak że DLC musi być ze sklepu PS Store z tego samego regionu co gra.

 

Możesz założyć konto na US PS Store, kupić przez nie i wtedy na swoim normalnym też powinieneś mieć to DLC też dostępne, ale to już musisz sprawdzić na necie czy na pewno bo ja nie wiem.
 

A swoją drogą sklep mógłbyś obwinić, postrasz ich, może DLC zasponsorują :). chociaż w Polsce to pewnie takiego dostaniesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę do tego sklepu, żeby przynajmniej nikt jak ja się nie naciął na to w przyszłości. Szkoda mi trochę mojej kariery bo jestem gdzieś już za środkiem sezonu, a trochę VC mam w mojego zawodnika wpakowanych (pewnie będzie tego koło 20k VC). Śmieszne tylko, że support 2k nie wpadł na taki pomysł, a Ty od razu znalazłeś przyczynę problemu.

Do października zostało niewiele czasu, więc będę musiał znaleźć dobrą europejską wersję 2k15. Polecacie jakiś sklep, bym się nie naciął znowu na coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale to jest tylko moje przypuszczenie na podstawie doświadczeń z innymi grami z US, 2K14 nie mam więc nie sprawdzałem tego.

najpierw załóż amerykańskie konto PSN. zaloguj się na nie w konsoli i odpal grę. spróbuj wtedy kupić co tam chcesz kupić. nie musisz płacić, sprawdź czy się da tylko. wtedy będziesz wiedział że to na pewno przez to, zanim będziesz sklep oskarżał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NBA2k14 - wydanie raczej Europejskie - kupowałem raz VC i wszystko zadziałało a kod to CUSA00104.

Wydanie jest chyba przeznaczone dla UK bo wszędzie jest brytyjska flaga gdy jest informacja o języku gry.

UFC od Ea też mam z wydania włoskiego i również kod ma CUSA na początku. Część gier które miałem na PS4 już sprzedałem ale chyba wszystkie miały napisane CUSA na pudełku (mogę się oczywiście mylić).

Z tym że KyrieIrving masz kod 00007 a ja mam 00104.... a to z 7 na końcu to przeznaczone na US.

W sumie trochę dziwnie bo na PS3 gry z rynku europejskiego miały BLES a amerykańskie BLUS, a tutaj oznaczenie na początku jest takie same, różnica w numerku tylko...

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi już tą grę... Proszę! (2k15)

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe  widzę, że sie w porę zorientowałeś, że to nie ten wątek :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy gra ktoś jeszcze w NBA 2k14? Pytam, ponieważ mam możliwość kupna gry za 80 zł na ps4 i się zastanawiam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem po 2 latach przerwy z racji aktualnie rozgrywanych playoff zakupić na chwile 2k14 i teraz pytanie. Wiem oczywiście ze 2k składów juz nie aktualizuje. Tylko jak dobrze pamiętam można było zassac autorskie składy z poziomu gry. Czy taka opcja gdzieś się znajduje? Czy może jej nie widzę ponieważ funkcje sieciowe są w tej odsłonie wyłączone? Widzę zakładki Rosters i Create Rosters nie widzę tam opcji aby ściągnąć. Czy nie w tym miejscu szukam gdzie trzeba.

A może jednak nadchodzi ten czarny scenariusz i wszystko będę musiał zrobić sam?

Wysłane z mojego LG-D802

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×