Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

zamówić na play-asia, czeka się 2 tygi ale ja kupiłem nówkę za 205 zł, mogę jeszcze komuś podesłać kod na zniżkę 5$ to wyjdzie go poniżej 200 pln z wysyłką

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówić na play-asia, czeka się 2 tygi ale ja kupiłem nówkę za 205 zł, mogę jeszcze komuś podesłać kod na zniżkę 5$ to wyjdzie go poniżej 200 pln z wysyłką

Napisałem ci na privie :) jak coś a co do gry.Właśnie wróciłem od znajomego i jest świetna.Więc..... trzeba ją mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was tez nie moze wygrac lub ma problemy na poziomie Pro? Masakra jakas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie do pro wogule nie podchodzę, dopiero uczę się gry bo na starcie dostawałem baty nawet na rookie. Generalnie mój problem jest taki że moje pojęcie o NBA kończy się na tym że MJ był najlepszym koszykarzem w historii ;). Jadę Miami Heat bo tam coś kojażę ale dopiero ogarniam kim można rzucać z jakich pozycji i jak rozgrywać akcje. Gra naprawdę świetna, oprawa ociera się momentami o TV. Zwróciłem uwage że łatwiej gra się z 2k cam niż z broadcast bo momentami za dużo się dzieje i z brodcasta nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce pyknac mecza to zapraszam.

Poziom normalny. Zaden kozak ale tez nie amator ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lepsi mogliby napisac pare porad dla noobow? Bylbym wdzieczny. Szczegolnie chodzi mi o obrone. gram mecz przeciwko cieniutkim Phoenix, a oni robia ze mna co chca, trafiaja 100% z kazdej pozycji. Trzymam L2, ale to nic nie daje. Mijaja mnie z kazdej strony. O co chodzi? Za kazdym razem jak dojde troche rywala, mam wrazenie ze gra zaczyna mnie oszukiwac, przestaje trafiac z pewnych pozycji a oni trafiaja 100%, do momentu az znowu odskocza na 10 pkt. Zaczynam tracic cierpliwosc do tej gry.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz moja frustracja siega zenitu, mam jeszcze pytanko: czy w obronie caly czas zmieniacie zawodnika na tego ktory kryje goscia z pilka? czy gracie moze jednym zawodnikiem w obronie, czy jak? Prosze o jakiekolwiek rady, zanim zrobie krzywde tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozegralem dzisiaj z 15 meczy na PRO. Nie wygralem zadnego. Nie rozumiem tej gry, za kazdym razem jak dojde rywala, moja druzyna przestaje trafiac z kazdej pozycji. A rywal trafia z kazdej 100%. Nie wiem jak to przeskoczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem to lepiej grać jednym ewentualnie czasem zmienić, bo jak się skacze po wszystkich to jest za duży chaos a pozatym łatwiej zgubić krycie co końćzy się koszem... na początek najlepiej na quickmatchu włączyć sobie miami a kompowi dać jakąs słąbą drużynę, jak za często wciskasz r2 to zawodnikom końćzy się siła i wtedy nie siadają rzuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly czas gram miami vs slaba druzyna i ciagle w plecy na PRO. Trace juz wiare powoli. Czy ktos z was wygrywa spokojnie na PRO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zrobilem, ale problemem jest ze moj przeciwnik trafia prawie 100%, wiec jak ja nie trafie 3-4 akcji, to juz robi sie powazna przewaga. Nie wiem jak bronic zeby zmusic rywala do bledow. Za to moi nie chca trafiac czesto 100% sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba nad blokiem musisz popracować i kryciem bo jak nie będzie mieć czystej pozycji to raczej nie trafi , L2 plus prawą gałką macha się łapami... jak nie to pozostaje zabawa ustawieniami żeby czerpać przyjemność z gry, można zwiększyć procentowe szanse na udanie każdego manewru i ogólnie dużo tam tego,  ja powiem szczerze że w online to jest cieżko narazie tylko raz wygrałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graj zagrywkami, troche sie pomeczysz ale warto a potem na Hall of Fame przelaczysz poziom :biggrin: zmieniaj zawsze na zawodnika co go kryje, nie rzucaj na wariata szanuj pilke, patrz co sie dzieje na boisku, masz 24s na akcje takze sporo czasu cierpliwosc poplaca ;) bron na L2 blokujac trojkatem puszczaj L2 bo bedzie Faul, staraj sie grac na galce wiecej mozliwosci, to tak na szybko na wariata :P ale zobaczysz predzej czy pozniej HoF nie straszny :) a i najlepiej wybierz sobie 2 druzyny co bedziesz nimi gral powiedzmy, naucz sie kto tam gra co kto ma jakie swoje umiejetnosci i wykorzystuj je, kazdy murzyn czy bialas ma swoje ulubione strefy rzutu tzw. zone czy jakos tak  wykorzystuj + i - tych druzyn,

Edytowane przez KOSAmisiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie problemów z opcją share a dokładniej udostępnianiem filmów? Ja niestety po obróbce akcji z gry wybieram "przytnij" (czy  jakoś tak) i pokazuje się pasek postępu, który cały czas stoi na 0%. W fifie nie ma tego problemu i program obrabia film w ciągu niecałych 5 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak wykorzystać zagrywki? W sumie nie do końca wiem jak to włączyć, poradzi ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam tej gry. Wersja PS4 pozbawiona jest ustawien obrony. Na poziomie PRO nie da sie niczego obronic, przeciwnik rzuca 100% z kazdej pozycji, bez wzgledu  na to czy jest kryty czy nie. Moi nie trafiaja niczego. Przed patchem dalo sie jeszcze cokolwiek wygrac, po patchu nie ma takiej mozliwosci. Okaze niesamowita wdziecznosc osobie ktora pomoze mi z ta gra. Nie chce sie jej pozbywac teraz, bo bede czul sie przegrany, a tego nie chce. Czy ktos moglby mi pomoc to ogarnac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nba czy to 2k czy tę od easports (myślę o wszystkich edycjach) gra się zupełnie inaczej niż np. w taką fifę lub pesa. Tu nie ma miejsca na chwile rozprężenia. Wygrywamy 2 punktami mija pół minuty gry i przegrywamy 2 punktami bo  np. zachciało nam się dwa razy rzucić "trójkę" z kiepskiej nieprzygotowanej pozycji, przeciwnik wykonuje szybką kontrę i i rzuca do niebronionego kosza.

Narasta frustracja, zaczynamy robić głupie błędy i wysoka porażka gotowa. 

 

W tej grze trzeba cały czas być mocno skupionym bo kilka ciężko wypracowanych punktów przewagi znika w krótką chwilę jak zaczniemy się zabawiać w Jordana (nigdy go nie lubiłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego moj zespol nie kryje, dlaczego nie ma ustawien obrony tak jak bylo w poprzednich czesciac i tak jak jest w 2k14 na ps3? czemu slaby przeciwnik rzuca 100% za 3pkt? Trace wiare ze da sie wygrac na poziomie PRO.


postawie dobra flache osobie ktora mi pomoze. Bylbym wdzieczny rowniez jakby ktos nagral film jak wygrywa na PRO w wersji na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie obrony jest ustawione domyślnie na krycie 1 on 1. Grając w danym momencie pg kryjesz pg, grając pf kryjesz pf. Są odstępstwa od reguły, ale nie zdziw się, że  jak będzie krył np. Chambersem z Miami takiego Duranta to Westbrook będzie cie "siekał" trójki z obwodu bo niby kto ma go kryć.

 

Jak ci nie pasuje takie ustawienie obrony to zacznij grać strefą 2-3 lub 3-2. Wszystko zależy od twoich preferencji oraz czasami od przeciwnika  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o to, ze we wczesniejszych edycjach, dalo sie ustawic konkretne zachowania obronne dla kazdego zawodnika. W 2k14 na PS4 tego juz nie ma. Jest sporo o tym na zagranicznych forach. Nie wiem tez co oni zrobili w ostatnim patchu, ale teraz to nawet gra na rookie zaczyna byc wyzwaniem.

 

 Heh, wlasnie wygralem mecz 4 pkt na rookie, odzyskujac prowadzenie w ostatnich 2 minutach. Czy to juz jest zenujace?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna możliwość zagrywek to "2k Smart play"?

 

Już trochę meczów rozegrałem i na Pro gra mi się całkiem dobrze pod warunkiem, że mam Paula George :)

Moim zdaniem warto jest stosować wiele wariantów rozegrania, czy to raz drive pod kosz, czy zagranie na post. Czasami można jakąś trójkę sypnąć. 

W obronie jest już ciężej. Z Pelicansami przez cały mecz mi feedowali Davisa i nie mogłem nic z tym zrobić.

 

Natomiast moim zdaniem inna bajka to MyTeam, grając tryb dominacion nie jestem w stanie grać w obronie. Praktycznie przeciwnik rozgrywa piłkę po obwodzie i zawsze znajduję wolnego trójkowicza. Strasznie się ta moja obrona zbiega do środka i nie jestem w stanie nic z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jakakolwiek obrone ostawisz, oni i tak stoja jak cipy na srodku, a przeciwnik sypie trojke za trojka. Czy naprawde poziom trudnosci w tej grze na PS4 jest az tak mocno wyzylowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az musze to sprawdzic bo na razie mam ok 30 godzin w MyCareer.. Druzynowo nie gralem. Napisze jak u mnie z tym pro :p

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, przymierzam się do zakupu NBA 2k14 na PS3 (akurat ładna promocja) i późniejszego przejścia na PS4. Update ten kosztuje 40zł? Kolejna sprawa to niestety nie mam już PS3. Mogę jakoś zakupić do posiadając tylko PS4? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×