Skocz do zawartości
crash5

[Online] Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ten tryb ma być ekskluzywny dla jednego z DLC do tej gry,podobnie jak Air Superiority.Trzeba posiadać określony dodatek żeby móc to uruchomić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pojecie kiedy odpala ponownie mozliwosc upgrade ps3>ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście zadziałało. Dzięki. Jak mi za pierwszym razem nie weszło to dałem sobie spokój a tu proszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także zapraszam do wspólnej gry szczególnie graczy 30+ ;)

Gram głównie wieczorami i nocą

HS oczywiście jest

PSNID: kleju

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zapraszam do wspólnej gry w Battlefield 4 :) Mam już dość akcji na rambo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dziwne pytanie jak zakłada się dwa celowniki na broń, bo nie mogę tego ogarnąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis chwilke ogralem multi i jest fenomenalne, bylem w szoku ile sie dzieje i jak pieknie to wyglada dlatego troche lamilem, problem mam z tym hs od sony mianowicie nic nie slysze co do mnie mowia nie wiem czym jest to spowodowane no i lagi... zbyt czeste ale dzisiejsza noc przeznaczam na ogrywanie i ogarnianie multi

 

A masz dociśniętą dobrze do pada? Niestety dosyć ciężko wchodzi i dużo ludzi się na tym łapie, a jedyne co trzeba zrobić to użyć trochę siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Szukam ludzi do wspólnej gry w BF4 ;) 
PSN ID: Hikee 

Headset - tak

 

Patrzę, że się wszyscy wpisują, więc pozwolę sobie zaprosić kilka osób i może stworzymy jakąś niedzielną paczkę wymiataczy :biggrin:

Edytowane przez Hikee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Szukam ludzi do wspólnej gry w BF4 ;) 

PSN ID: Hikee 

Headset - tak

 

Patrzę, że się wszyscy wpisują, więc pozwolę sobie zaprosić kilka osób i może stworzymy jakąś niedzielną paczkę wymiataczy :biggrin:

 

Wysyłaj na ekwador16, nie mam teraz dostępu do konsoli ale później ogarnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My już dzisiaj z Hikeem sialiśmy spustoszenie na serwerach, jak ktoś chce się dołączyć to zapraszamy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś znajdzie chwilę i zrobi jakąś listę,będzie łatwiej.Musimy razem się trzymać bo mało ludzi gra na ps4 a Polaków to chyba tylko garstka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał pograć to Ja gram codziennie od 20.30 - 23.00 mój nik poland_marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co się dzisiaj działo na sieci ale około południa,przed tym jak mieli robić coś na serwerach, tak z 30 minut przed, nie dało się grać na dużych mapach,obraz gorszy i jakoś dziwnie,nie wieci e jak to teraz wygląda? czyścili,czy poprawili granie na dużych mapach?


ps. jak to jest z możliwością uzycia second screen w BF4 bo niby miało to byc na ps4,ale jak włączam tą nowa aplikacje playstation,i drugi ekran,to pisze że nie jest w tym momęcie obsługiwany? czy tylko jest ta możliwość przez tablety i specjalną aplikacje EA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co się dzisiaj działo na sieci ale około południa,przed tym jak mieli robić coś na serwerach, tak z 30 minut przed, nie dało się grać na dużych mapach,obraz gorszy i jakoś dziwnie,nie wieci e jak to teraz wygląda? czyścili,czy poprawili granie na dużych mapach?

ps. jak to jest z możliwością uzycia second screen w BF4 bo niby miało to byc na ps4,ale jak włączam tą nowa aplikacje playstation,i drugi ekran,to pisze że nie jest w tym momęcie obsługiwany? czy tylko jest ta możliwość przez tablety i specjalną aplikacje EA?

 

Chyba tylko na tablety. U mnie na iPadzie działa. Ale nie w aplikacji Playstation tylko w aplikacji Battlelog.

Edytowane przez domin74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspólnej gry, mam nadzieję, że uda nam się pograć w miarę zgranym zespołem - wtedy frajda będzie ogromna!
PSN ID: MrGlugi

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspólnej gry BF4/KZ! :D

PSN ID: Rezek89

Headset: Tak

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w jakiejś większej grupce :)

psn: SunnyTweak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×