Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mieli robić restarty serwerów. Pewnie coś nie tak poszło :whoops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Przeglądarce wgl mi nie pokazuje serwerow. Musze wchodzic przez Historie wszedzie :/

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"coś poszło nie tak" to drugie imię Dice. Poczekajcie, chwila cierpliwości i wieczorkiem pewnie wszystko wróci do normy. Ta gra daje frajdę , ale wymaga tony wyrozumiałości ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po kazdej grze moja gra musi byc resetowana bo mam caly czas czarny ekran. Ciekawa gra lub mam pecha.

Co do samej gry co to za hardcore tam jest. Trafialem na serwery z jakimis pro graczami chyba lub ja taki kiepski jestem. Celowanie na padzie to naprawde dla mnie sztuka nie do opanowania. Zanim ja w ogole bede mial celownik W POBLIZU przeciwnika ten od razu mnie ustrzeli albo nawet kogos przede mna zdazy ustrzelic. Musze duzo cwiczyc. Kampanie chetnie bym przeszedl aby pocwiczyc ale pamietam z PC ze byla nudna i glupia wiec po 2 misji mi sie odechcialo. Jakies rady dotyczace celowania dla takiego leszcza jak ja?

Panowie NAUCZCIE mnie w to grac! Ja Was blagam :)

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie oplaca sie kupowac PS4 dla B4 ? czy obecnie da sie w to grac online? sa lagi? prosze o opinie

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie oplaca sie kupowac PS4 dla B4 ? czy obecnie da sie w to grac online? sa lagi? prosze o opinie

da sie grac i prawie nie ma lagow. Imo warto kupic, jezeli bedziesz mial ekipe z ktora bedziesz grac.

Po kazdej grze moja gra musi byc resetowana bo mam caly czas czarny ekran. Ciekawa gra lub mam pecha.

Co do samej gry co to za hardcore tam jest. Trafialem na serwery z jakimis pro graczami chyba lub ja taki kiepski jestem. Celowanie na padzie to naprawde dla mnie sztuka nie do opanowania. Zanim ja w ogole bede mial celownik W POBLIZU przeciwnika ten od razu mnie ustrzeli albo nawet kogos przede mna zdazy ustrzelic. Musze duzo cwiczyc. Kampanie chetnie bym przeszedl aby pocwiczyc ale pamietam z PC ze byla nudna i glupia wiec po 2 misji mi sie odechcialo. Jakies rady dotyczace celowania dla takiego leszcza jak ja?

Panowie NAUCZCIE mnie w to grac! Ja Was blagam :)

jak masz czarny ekran wystarczy tylko dluzej poczekać i nastepna mapa normalnie sie wczyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Eloszki@AK5C +hamulec wylotowy+kolimator i trenuj najlepiej TDM albo Dominację.

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapamietam powyzsze. :)

Co do czarnego ekranu to on za kazdym razem jest tak z 5 minut potem juz resetuje. Tyle to trwa na komsoli? Na pc jest zdecydowanie szybciej.

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pooglądaj filmiki od PTFO fajnie opisuje bronie i dodatki ,pewnie coś Ci pomoże a jak nie to dołącz do kogoś z forum i popytaj, każdy pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz zaproszenia wyslane. Jutro tylko przetrwac dzien w pracy i wieczor z bf. Mam nadzieje ze ktos bedzie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w B4 są mapy takie grywalne klasyki typu jak w B3 Kanały Noshahr dla TDM ?

Jaka rozdzielczość wyświetla konsola PS4 gry? W PS3 można wybrać takie 576, 720,1080 a w PS4?

Jak kupie grę B4 czy do multi to wystarczy czy trzeba coś jeszcze dokupywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy w B4 są mapy takie grywalne klasyki typu jak w B3 Kanały Noshahr dla TDM ?

Jaka rozdzielczość wyświetla konsola PS4 gry? W PS3 można wybrać takie 576, 720,1080 a w PS4?

Jak kupie grę B4 czy do multi to wystarczy czy trzeba coś jeszcze dokupywać?

 

Będziesz potrzebował jeszcze abonamentu PS+ aby pograć w multi.

Edytowane przez yogi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać w BF-a i międzyczasie pobierać premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ps-3

Rozdzielczość zależy od tv.

Kilka ciekawych map sie znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać w BF-a i międzyczasie pobierać premium?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że tak,ale samo Premium ściąga się w jakieś 0,5 sekundy.Chyba,że chodzi o pobieranie zawartości typu Pakiet Map to odpowiedz również brzmi tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli aby grac trzeba jeszcze kupić premium do multi o abonamencie PS+ wiem ze trzeba wykupić już nie mam darmochy online

 

Jeżeli chodzi o rozdzielczość chodzi mi o opcje w konsoli jakie można wybrać a nie w TV bo w konsoli PS3 przez HDMI mam do wyboru właśnie te 3 możliwości ustawienia rozdzielczości a w PS4 jakie są ? (PS3- ustawienia wyjścia wideo -- wybieram HDMI --- "wybierz metodę ułatwien " - "niestandardowe"-- i wtedy jest możliwość samemu zaznaczyć te 3 opcje 576, 720,1080 a w PS4 jak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica jakie rozdzielczości sa. Masz full hd tv to grasz w 1080p. Masz hd ready to 720p. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Konsola sama " dogada" się z telewizorem. Do grania online nie potrzeba premium. Te premium to taki pakiet wszystkich dlc i kilku prezencików który nie jest konieczny do zabawy. Mapy z podstawki " na dzień dobry" wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest dzisiaj jakis problem z sererami czy co? Nigdzie nie moge sie polaczyc...

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jest napis o modernizowaniu serwerów i możliwych problemach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie lagi wczoraj doswiadczyłem ze ja pier.... jeszcze takich nie było :D tak potrojnie mnie ciagneło za mundur albo wywalało po mape i tylko samobojstwo czasami pomogło mapa Lakong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×