Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Stary, powtarzam Hardline to na razie beta.nie oceniajmy gry zanim nie wyląduje w czytnikach jako pełny produkt. gra wyjdzie dopiero pod koniec roku. chcesz czekać, twój wybór. bfa możesz wyrwać za 120 zeta używaną podstawową wersję (ps4) i grać już teraz .

Stary ale co mnie interesuje czy to jest alfa beta czy inne licho.

Piszesz jak byś grał w 1 betę w życiu i nie znał zagrywek deweloperow. Ja brałem udział w wielu i wiele razy dostałem liścia w pysk za 200 PLN z mojej kieszeni.

Ja chcę być tylko pewny w 100% ze BF4 nie jest tak paskudny jak ta beta. A z Nowym BF niech pracują a ja was zapytam dzień po premierze, czy poprawili grafikę bo dbam o swój portfel. Czasy brania gier w ciemno skończyły się.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, ale mam wrażenie że przeczytałeś moje dwa pierwsze zdania , przeczytaj resztę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty także, bo ja nie oceniam bety tylko chce być pewny, że BF4 na PS4 nie jest tak brzydki jak ta beta, bo waham się co kupić BF4 czy KillZone . W każdym razie wybacz za mój idiotyczny post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A , no chyba że tak. Sorki , nie doczytałem nigdzie że się wahasz między bf4 a killzonem. jakoś wydumałem że chcesz kupić albo bf4 albo hardline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedziec,że Killzone:Shadow Fall jest zdecydowanie lepszy od Battlefield 4,szczegolnie pod wzgledem technicznym,ale rowniez gameplay jest lepszy.Jednak jezeli ktoś zaczyna z padem to lepiej randomowa strzelanke kupic tzn.BF4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na ładnej grafice i żeby nie było nudno online. BF3 mam na PC i wygląda świetnie, tylko tera ta beta PS4 troszkę mnie ``załamała'' Chce pobiegać z karabinem i z kumplem fajnie się bawić, ale Coś Ghost odpada bo tam grafika i ten silnik! ech żygac mi się tym chce xD

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to masz problem , bo killzone choć ładny jest trochę trudny( przede wszystkim nie ma tego aima przy przycelowaniu) , Bf4 robi się arcade'owy i pewnie szybko byś się odnalazł ( bo i ludzi więcej online) , ale gra wciąż cierpi na błędy , które co prawda powoli są eliminowane , ale cięgle potrafią zniechęcić do grania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B4 ciężko się gra i trzeba się starać by mieć jako takie ratio . Wildze ze ludzie narzekają ze maja słabe właśnie ratio na poziomie K/D 2.0 w niektórych meczach i to mnie zdziwiło to jakie wy macie statystyki K/D ?

PLasgoogle ty to w B3 wariat jesteś takie mieć K/D naprawdę trzeba mieć skill a jakie masz w B4 jeżeli mógłbyś zdradzić ? i tez pytanko do innych jakie macie obecnie w B4 ratio K/D? ( zależy mi na odp ludzi co mieli w B3 powyżej 2.0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bf3 bylo ponad 2, tutaj podobnie. Ale przyznam, ze w bf4 ciezej o dobre ratio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 tygodnie przerwy od gry, co oni zrobili z tym netcodem?! Odpaliłem dominację, i gra działała pięknie, powróciłą radocha  z grania jak w poprzednich bf-ach, miła odmiana od ciągłej frustracji. Żadnych trade kili, śmierci za osłoną, opóźnienia w stosunku do przeciwnika, oczywiście od razu i wyniki lepsze. Nie sprawdzałem CQ na 64 graczy, ale w dominacji beta testy się chyba skończyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tobie :P

pograsz na ps4 na serwerze 64 osoby to pogadamy :)

Miałem 2 tygodnie przerwy od gry, co oni zrobili z tym netcodem?! Odpaliłem dominację, i gra działała pięknie, powróciłą radocha z grania jak w poprzednich bf-ach, miła odmiana od ciągłej frustracji. Żadnych trade kili, śmierci za osłoną, opóźnienia w stosunku do przeciwnika, oczywiście od razu i wyniki lepsze. Nie sprawdzałem CQ na 64 graczy, ale w dominacji beta testy się chyba skończyły.

patche wychodza... Kiedys ta gra bedzie w pelni grywalna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku gry na PS4 miałem k/d 4,5 pózniej przestałem grać podbój (dobre statsy z reguły były na dużych mapach,mój styl gry polegał tam na tym,że na start wsiadam do MBT,LAV,P.LOT cokolwiek co ma pancerz i strzela,następnie robiłem co sie da żeby zabić maksymalnie dużo przeciwników,po stracie pojazdu z reguły nie tracilem życia więc szukałem dobrego obszaru do biegania na tyłach przeciwnika i zabijalem jako piechur,czasami okazyjnie przeciwnik oddawał mi swój czołg :) )

Jak zacząłem bardziej grać Dominację to i k/d spadło do 3,98.Po ostatnim patch'u nie mogę nikogo zabić i przestałem grać do następnego patch'a prawdopodobnie,Netcode w BF4 jest mega zły co najlepiej pokazuje Beta BF:Hardline.Mam nagrany film jak osiągnąłem wynik około 34:4 na BF:H sama piechotą zero defi itp. Te same serwery,ten sam silnik,a jednak jest różnica.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre staty macie najlepsze asgoogle , ja na początku miałem 1,60 teraz mam ponad 2 i leci do przodu bo dopiero teraz zrozumiałem na czym polega ten FPS myślę ze mój maks to będzie 2,5 , samą piechota gram bo nie umiem jeździć i latać tymi cudami ale widzę , ze pora się nauczyć no i muszę się snajperem w końcu nauczyć grac bo jak nieraz przyjdą campery z powołania to się grac nie da po prostu , w ogolę ten B4 jest dziwny bo gram wsparciem a nigdy w życiu nie grałem wsparciem w B3 .

Pytałem się o ratio z ciekawości myślałem ze nie da się zrobić większego ratio od 3,5 ale widzę , ze jednak można jakimś tam sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zacząłem bardziej grać Dominację to i k/d spadło do 3,98.Po ostatnim patch'u nie mogę nikogo zabić i przestałem grać do następnego patch'a prawdopodobnie,Netcode w BF4 jest mega zły co najlepiej pokazuje Beta BF:Hardline.Mam nagrany film jak osiągnąłem wynik około 34:4 na BF:H sama piechotą zero defi itp. Te same serwery,ten sam silnik,a jednak jest różnica.

To pokaz ten filmik, chcialbym to zobaczyc. Czyzby to byl tryb Blood Money, siedzisz na dachu i kampisz? :)

 

Ps. Zly netcode w beta Hardline? Moze tak, ale to o niebo lepszy, niz w tej spaczowanej niedawno kupie Bf4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokaz ten filmik, chcialbym to zobaczyc. Czyzby to byl tryb Blood Money, siedzisz na dachu i kampisz? :)

Ps. Zly netcode w beta Hardline? Moze tak, ale to o niebo lepszy, niz w tej spaczowanej niedawno kupie Bf4.

Chyba nie zrozumiales wypowiedzi Rafała na temat Netcodu;)

Właśnie dostałem kod do bety i teraz nobskie pytanie.Jak ten kod zrealizować?

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiales wypowiedzi Rafała na temat Netcodu;)

Właśnie dostałem kod do bety i teraz nobskie pytanie.Jak ten kod zrealizować?

Wpisz go w Ps Store w „realizacja kodu”.

Edytowane przez szuli1906
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pssite.com/news-33965-e3_2014__ea_i_dice_rozwazaja_wczesny_dostep_do_przyszlych_battlefieldow.html

 

pewnie wielu z was czytało , ale wklejam i namawiam na uważne przeczytanie szczególnie pierwszego wytłuszczonego zdania. powiem tak, te końskie zwisy kombinują jak mogą, już takimi wypowiedziami skanują rynek czy to przejdzie. kiedyś żartowałem że ludzie będą płacić że jaśnie państwo pokaże screeny lub trailer w necie. ehh, pazerność nie zna granic. jestem tylko ciekaw kiedy przekroczą granicę że gracze kopną ich w tyłek?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My i tak już testowalismy 2 części serii (BF3,BF4) obie można zaliczyć do programu "Early Access".Zapłaciliśmy i testujemy grę w fazie Alpha/Beta przez minimum 6-8 miesięcy.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak używałem takiej magicznej strzykawki,ale tylko 2 razy się udało :biggrin: .Bawiłem się w sharefactory fajna sprawa hehe wrzuciłem jakąś muzykę.

Musiałem dać taki tytuł. :biggrin:

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy dowodcy druzyny musza potwiedzic rozkaz zeby wpadla beretka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem wiecej niz dyche i nie wpadla zadna.

edit: Mialem grubo ponad dyche i nie wpadla zadna franca. Przy potwierdzenie wykonania rozkazu to komunikad "Rozkaz przyjety-10PD"?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje o co tam chodzi bo tego nie robilem, ale na moje oko to 10 takich potwierdzen sie sklada na baretke, nie 10pd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×