Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Shot pod R2 (bez możliwości zmiany) to jeden z bardziej poronionych pomysłów z jakimi się spotkałem, spróbujcie sobie poTAPE'ować burstem np m16a4... masakra, znowu się kontrolsów trzeba uczyć..brak słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej irytujące jest to rozmazywanie się obrazu(ma ktoś podobnie). Choć dalej rzucam granat zamiast wycelować:)- czułość ustawiona na 90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,próbuję wprowadzić kod na tańszą wersję ten za 39 zł ale za każdym razem wywala mi błąd,psn się posypało czy może być wadliwy kod???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem voucher na zniżkę przez PC i zadziałało, BF4 już się ściąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema miałem ten sam problem wczoraj z ghostem , ale już jest na dysku :DDzieje sie tak że serwery są przeciążone .Zrób tak zaloguj sie do ps store na PC tam wpisz kod promocyjny z pudełka ,wtedy pokaże ci sie opcja kupienia gry za 39zl Teraz wejdz do ps store na ps4 i pobierz grę .Pamietaj promocyjny kod wpisz z poziomu PC bo z konsoli będzie cię cały czas wywalac do menu .

Shot pod R2 (bez możliwości zmiany) to jeden z bardziej poronionych pomysłów z jakimi się spotkałem, spróbujcie sobie poTAPE'ować burstem np m16a4... masakra, znowu się kontrolsów trzeba uczyć..brak słów
Ustaw sobie odwrucona Taktykę i wszystko będzie tak jak na ps3 :D Edytowane przez strusiu44
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i prosiłbym bardzo o odpowiedź. Często w BF4 na PS4 jest lekkie rozmycie na ekranie czy zauważyliście coś takiego u siebie? Nie wygląda to na winę konsoli , tylko czasem długo to trwa czy to od jakiegoś huknięcia większego na mapie czy co? Albo w opcjach TV muszę pogrzebać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

to jest to samo co na pc . jak jest commander i robi skan mapy to wszyscy mają rozmycie na chwile . jest to tak wkurzajace ze lepiej brac serwery bez komandera az to naprawią. na pc sa serwery z komanderem i bez , nie wiem jak to wyglada na ps4

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też opiszę wrażenia. Wczoraj jak tylko odebrałem konsolę, szybka aktualizacja, BF4 na płycie ( mam wersję na PS3, ale nie chciało mi się jepadź ze ściąganiem ). Conquest 64, ekstra sprawa na duże mapy, multum sprzętu, ciągła akcja - to co lubię. Operacja Blokada to jak było do przewidzenia festiwal granatów, granatników, RPG - nie zauważyłem spadków FPS przy tym rozpierdzielu. Rozmycia ekranu u mnie też występują, nie wiem czym to jest spowodowane. Tak jak u kolegi parę postów wyżej, gra mi się również parę razy wysypała wyświetlając jakiś kod błędu. Zmiana sterowania, pierwsza godzina grania to festiwal wulgaryzmów w moim wykonaniu jednak z czasem się przyzwyczaiłem i gra się w ten sposób bardzo przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem voucher na zniżkę przez PC i zadziałało, BF4 już się ściąga.

A u mnie jak nie działało tak nadal nie działa. Wpisywałem że sto razy przez www i ciągle pokazuje mi The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid. Qrwa! Szlag mnie zaraz trafi, grę mam od dnia premiery, kodu nigdy nie wpisywałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy konto premium jest wspólne dla BF3 z ps3 i Bf4 z Ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy konto premium jest wspólne dla BF3 z ps3 i Bf4 z Ps4 ?

Żartujesz sobie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już ściągam,faktycznie przez komp.poszło gładko,wbiłem kod,dołożyłem kasę do portfela,kupiłem i po zalogowaniu sie na ps4 zacząłem pobierać,dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego jednym ten sposób działa, a innym już nie. Poza tym, po ściągnięciu singla (niby 100%) i tak mogę przejść tylko pierwszą misję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wczoraj męczyłem z pobieraniem 9h ale gra to MIÓD MALINA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jak nie działało tak nadal nie działa. Wpisywałem że sto razy przez www i ciągle pokazuje mi The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid. Qrwa! Szlag mnie zaraz trafi, grę mam od dnia premiery, kodu nigdy nie wpisywałem...

Źle wpisujesz kod , jeżeli kod jest poprawny to znaczy że już ktoś go musiał wykorzystać .

Musisz spytać tam gdzie kupowales grę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle wpisujesz kod , jeżeli kod jest poprawny to znaczy że już ktoś go musiał wykorzystać .

Musisz spytać tam gdzie kupowales grę .

Tyle razy źle wpisałem? Niema opcji żeby ktoś kod zczytał z mojego pudełka, grę otrzymałem oryginalnie ofoliowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem od czego to zależy , ale grając wczoraj w nocy miałem chyba lagi przez amerykańskich graczy bo mojego żołnierza jakby opóźniało (cofało do tyłu) a raz miałem tak , że gra zaczęła się ciąć straszliwe dropy , ale przestało po paru sekundach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem od czego to zależy , ale grając wczoraj w nocy miałem chyba lagi przez amerykańskich graczy bo mojego żołnierza jakby opóźniało (cofało do tyłu) a raz miałem tak , że gra zaczęła się ciąć straszliwe dropy , ale przestało po paru sekundach.

Ja tak mam w pojazdach, jadę i nagle się cofam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj cały wieczór i kilka spostrzeżeń tak na szybko.

Przy szybkich akcjach mam jakby rozmycie na ekranie (szybko się obrócę lub jest duże zamieszanie wokoło, coś ala wada wzroku, jakby grafa nie wyrabiała). Napiszcie czy coś podobnego mieliście.

Grafika rewelacyjna, nie grałem na kompie, więc przesiadka z PS3 zrobiła duże wrażenie.

Conquest 64 osobowy miażdży (cały czas się coś na mapce dzieje, nie trzeba się szukać, na niektórych mapach 6 flag. Przez 5 h grania, gra dwa razy się wysypała, wskazując jakieś błędy.

Oczywiście musieli zmienić sterowanie. W opcji weteran celuje i strzela się klawiszami L2-R2, co przez pierwsze 2h grania było irytujące jak zamiast strzelać wyrzucałem granat. Z czasem chyba na plus spotowanie na R1- bardziej dostępne według mnie.

Włączyłem kampanie jak wysypało się PSN- grafika miażdzy, długo nie pograłem więc ciężko coś więcej napisać.

Jeżeli chodzi o instalacje to zapłaciłem przez kompa 39zł i miałem wszystko do ściągnięcia na PS4. Najpierw ok 6 GB, póżniej reszta w sumie ok 6 h przy transferze 50 Mb.

Zauważyłem również zanikający sinusoidalnie dźwięk (jest parę sekund, później go nie ma i tak przez całą rundę).

To rozmycie ekranu podczas szybkiego obrotu zwane jest motion blur i jest to zabieg celowy. Sproboj obrocic sobie glowe szybko w lewo/prawo i bedziesz mial ten sam efekt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy sciagacie tego BF4, ale opcja upgrade'u z PS3 na PS4 jest wylaczona. Niestety Battlefield 4 discount unavailable. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jak nie działało tak nadal nie działa. Wpisywałem że sto razy przez www i ciągle pokazuje mi The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid. Qrwa! Szlag mnie zaraz trafi, grę mam od dnia premiery, kodu nigdy nie wpisywałem...

A u mnie jak nie działało tak nadal nie działa. Wpisywałem że sto razy przez www i ciągle pokazuje mi The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid. Qrwa! Szlag mnie zaraz trafi, grę mam od dnia premiery, kodu nigdy nie wpisywałem...

A duże litery mają znaczenie, oraz zobacz w zakładce multimedia czy nie masz tam już gry,z poziomu pc, wtedy w sklepie znajdziesz dwie wersje battlefield, tańsza i droższa

Edytowane przez poczesaniec1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy sciagacie tego BF4, ale opcja upgrade'u z PS3 na PS4 jest wylaczona. Niestety Battlefield 4 discount unavailable. :sad:

 

Działa, ale zrobisz to wpisując kod w PS3 w menu nie w PSN, potem po zalogowaniu do PSN na PS4 możesz ściągnąć BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuciło kogoś z błędem z BF4 i raportem do wysłania?

Tak, mnie kilka razy, to jest jakiś większy problem, dokładnie jest to błąd "CE-34878-0". Sprawdzałem wczoraj w google, jak widać problem jest znany i ciągle nie został naprawiony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie wchodził kod do upgradu wersji z PS3 to niech spróbuje teraz przez kompa. Próbowałem wcześniej ze 100 razy i przed chwilą się udało, chyba coś poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuciło kogoś z błędem z BF4 i raportem do wysłania?

 

Żeby to raz :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×