Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

2x baretka pdw

10x polacz punkty w sprzezeniu

10x wykonaj rozkaz druzynowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie co testuja w CTE? Poruszanie sie naszego zoladaka, jest prawie takie samo jak w BF3. Czyli zadnego opoznienia przy sprincie, szybsze przejscie do pozycji kucacej, itd. Bomba, na to czekalem. Szczerze powiedziawsze, to mam doscy tego "zolwia" w BF4. Obok aim assist, to nawiekszy syf w tej grze. :)

 

Ogladac od 4:40

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie co testuja w CTE? Poruszanie sie naszego zoladaka, jest prawie takie samo jak w BF3. Czyli zadnego opoznienia przy sprincie, szybsze przejscie do pozycji kucacej, itd. Bomba, na to czekalem. Szczerze powiedziawsze, to mam doscy tego "zolwia" w BF4. Obok aim assist, to nawiekszy syf w tej grze. :)

 

 

 

wow to byłoby coś. Poskakałby sobie człowiek normalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież wszyscy dobrze wiemy że w bf3 wszyscy skakali nie dla tego że lubili , tylko dlatego że zwalony był system obrażeń podczas tej animacji. Jak zrobią skakanie tak jak w bf3 i poprawią efekt zbierania kul przy tym skoku to... już nie trzeba będzie skakać :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no co Ty , przecież wersja na Ps4 jest tak super dorobiona ,że takie rzeczy nie mogą się zdarzać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież wszyscy dobrze wiemy że w bf3 wszyscy skakali nie dla tego że lubili , tylko dlatego że zwalony był system obrażeń podczas tej animacji. Jak zrobią skakanie tak jak w bf3 i poprawią efekt zbierania kul przy tym skoku to... już nie trzeba będzie skakać :)

Chodziło mi o dynamikę. Czułem się bardziej argesywnie jak mogłem kogoś zaskoczyć z wyskoku. Nie wiedziałem nawet, że coś było nie tak z obrażeniami jak się skakało ale to pewnie dlatego, że mało grałem w bf3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, usunelo mi save z kampanii:D moze ktos wie co jest grane i czy da sie to jakos naprawic ;)  ? jakies porady, sztuczki? dzieki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedzmy normalna rzecz. Jedyna rada to kopiowanie save po każdym wylaczeniu gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ten Visual Recoil,to zmiana na dobre,ponieważ od początku uważałem że zbyt mocno sie to rusza przez co utrudnia strzelanie,ale jeżeli nie zmniejszą mocy AimAssist to nie popieram tego pomysłu,zdecydowanie zbyt łatwo będzie.Sam sposób poruszania sie żołnierza mi sie w Battlefield 4 podoba w obecnej formie,nie uważam żeby był lepszy lub gorszy od tego z Battlefield 3,jest zwyczajnie inny (Będę szczery,według mnie najlepiej było w Bad Company 2) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sam sposób poruszania się byłby ok, gdyby poprawili trochę tą konieczność podskoku podczas pokonywania najprostszej przeszkody.... byle pniak, krawężnik, kamyczek i trzeba skakać :/ w bf3 lepiej to wyglądało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak z framerate na dominacji a jak na cq 32/64 bo zastanawiam sie nad kupnem a nie lubie grac w multi z dropami jak w np w KZ;SF

Grałem w bete Hardlinie to grac sie nie dało więc pytam czy jest podobnie w BF4

Edytowane przez LukEEE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4 działa z płynnością od 30 do 60 klatek na sekundę,szczególnie na 64 graczy jest pogrom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotki mówiły o wrześniu,ale skoro Dragon's Teeth zaliczyło obsuwę z Czerwca na Lipiec to Final Stand spodziewam sie w Październiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - miałem przerwę od bf'a 3msc i chciałbym się zapytać co się pozmieniało odnośnie broni. Coś stało się godnego uwagi w poszczególnych klasach. Z nowego dodatku są jakieś ciekawe pozycje żeby odblokować?

 

Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - miałem przerwę od bf'a 3msc i chciałbym się zapytać co się pozmieniało odnośnie broni. Coś stało się godnego uwagi w poszczególnych klasach. Z nowego dodatku są jakieś ciekawe pozycje żeby odblokować?

 

Dzięki za odp.

Z nowego dodatku świetny jest BULLDOG, fajna zabawa jest tez przy odblokowywaniu Deagle'a. A tak to ostatnio odkrylem MG4 bodajze u Wsparcia i nie moge sie od niego oderwac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - miałem przerwę od bf'a 3msc i chciałbym się zapytać co się pozmieniało odnośnie broni. Coś stało się godnego uwagi w poszczególnych klasach. Z nowego dodatku są jakieś ciekawe pozycje żeby odblokować?

 

Dzięki za odp.

 

Z nowego dodatku jako PDW bardzo fajnie kosi MPX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie DLC zostało przełożone na okres Październik/Grudzień. Informacje podało DICE niedawno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nazywa mapka z nowego DLC ,gdzie jest pomnik tego grubego z KRLD? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nazywa mapka z nowego DLC ,gdzie jest pomnik tego grubego z KRLD? 

Propaganda

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×