Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Reanimacja daje 100 punktow, wiec nie wiem dlaczego uwazasz, ze daje malo punktow?

 

Chyba jak się rzuci apteczkę i ktoś z niej skorzysta. A samo użycie defibrylatora to bodaj 20 punktów.

 

Kurde mnie to rozwalają jednostrzałowcy, ja nie wiem czy mam jakieś opóźnienie neta, czy opóźnienie w telewizorze ale co mi wybiegnie koleś i na niego spojrzę to nie zdążę nawet przy celować i od razu ginę...

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak się rzuci apteczkę i ktoś z niej skorzysta. A samo użycie defibrylatora to bodaj 20 punktów.

Kurde mnie to rozwalają jednostrzałowcy, ja nie wiem czy mam jakieś opóźnienie neta, czy opóźnienie w telewizorze ale co mi wybiegnie koleś i na niego spojrzę to nie zdążę nawet przy celować i od razu ginę...

Zwróć uwagę czy na killkamie nie masz czasem ikonki czaszki w celowniku, oznacza to że wyłapałeś head'a i to może tłumaczyć twoje zdziwienie. Ale lagi, zgony na hita i za ścianą to bolączka tej gry. Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jeszcze sporo ludzi nie wie o możliwości naładowania defibrylatora...

dokladnie

 

propo małego podboju na naval strike. na szybkiego przed chwila znalazlem:

post-9364-0-62515900-1406980426_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak się rzuci apteczkę i ktoś z niej skorzysta. A samo użycie defibrylatora to bodaj 20 punktów.

 

Kurde mnie to rozwalają jednostrzałowcy, ja nie wiem czy mam jakieś opóźnienie neta, czy opóźnienie w telewizorze ale co mi wybiegnie koleś i na niego spojrzę to nie zdążę nawet przy celować i od razu ginę...

przytrzymaj smarowanie defi to dostaniesz 100pkt

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę czy na killkamie nie masz czasem ikonki czaszki w celowniku, oznacza to że wyłapałeś head'a i to może tłumaczyć twoje zdziwienie. Ale lagi, zgony na hita i za ścianą to bolączka tej gry.

 

Rzadko zdarza się, że ginę przez head'a. Dużo częściej przez zwykłe strzały.

 

przytrzymaj smarowanie defi to dostaniesz 100pkt

 

Tzn jak? podczas reanimacji dłużej trzymać przycisk defib?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Dostaniesz tyle punktow ile % zycia odnowisz. Od 20 do 100

 

O kurka muszę to dzisiaj wypróbować, jeśli to prawda to.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale irytują mnie takie posty. Sygerujesz że ponad połowa grających i mających dobre k/d jest noobami? Zaraz może stwierdzisz że kampiący snajperzy na respie mający k/d 0,5 są pro? Nie zaklinajmy rzeczywistości! Jak widzisz że mało osób wokół Ciebie lata medykiem z defi/apteka to czemu Ty nie weźmiesz tej klasy?

( no tak, znam odpowiedź, pewnie bo to noobskie)

 

Ja biore medyka, gdy to tylko mozliwe, gdy akurat nie odblokowuje jakichs LMG, czy cos :biggrin: Lub gdy nie trzeba snajperem sflankowac wroga i postawic gdzies na jego tylach spawn beacon :biggrin: No ale nie uzywam assault rifles, jak juz odblokuje wszystkie inne bronie, to sie za nie wezme. Medykiem z AR gra sie jak dla mnie najnudniej i najlatwiej. Najlepsze bronie + mozliwosc leczenia sie. Jak ktos leczy innych, to prosze bardzo, ale jak ktos tego nie robi, to noobskie dla mnie :biggrin: Niby duzo zabijajac tez pomaga wygrac, ale no *****. W sto godzin gry reanimowano mnie moze kilkanascie razy gora.

 

dokladnie

 

propo małego podboju na naval strike. na szybkiego przed chwila znalazlem:

 

To ja nie wiem, mi nie znajduje nic, ani wyszukiwarka na konsoli, ani ta na PC, na battlelogu :biggrin: Ale to wszystko jakies kulawe jest, bo na przyklad nie znajdowalo mi zadnych map z malym conquestem z second assault chyba, bo mialem zaznaczone trzy mapy, bez operacji metro. Jak zaznaczylem calosc dodatku, to  nagle zaczelo mi znajdowac serwery z roznymi mapami z niego, rowniez tymi, ktore wczesniej byly zaznaczone i ich nie znajdywalo. Odkad kupilem premium nie udalo mi sie zagrac na Naval Strike niczego, poza Deathmatchem, a mi sie te mapki podobaja na maksa :/ Ide poszukam jeszcze :biggrin: Rzeczywiscie ta wyszukiwarka w grze znajduje wiecej serwerow, ale o ile ta na stronie battlelogu pokazuje ping w milisekundach slicznie, to ta na konsoli jest mniej wybredna, dla wszystkich prawie serwerow pokazuje maksymalne "connectivity", czy jakos tak, a wchodze na taki serwer, maly conquest i sa ciagle spadki klatek, przeskoki postaci, ze biegne i nagle jestem dwadziesia metrow do tylu i takie tam. Zeby nie bylo za dobrze :biggrin:

Jak dla mnie, to powinien byc jakis sygnal, gdy defibrylator sie naladuje. One nie piszcza tak zawsze w filmach ? A moze jest, tylko jestem gluchy ? :biggrin: Nigdy nie chce mi sie go ladowac, jak pewnie wielu innym, bo jestem wtedy zupelnie bezbronny. Musze zmierzyc jak dlugo sie laduje do pelnej mocy i zapamietac.

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta,kazdy oblicza sobie średnią ilość "revive" na 100h gry i zobaczymy kto jest największy "koksu" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP# hmmm, ciekawe ile razy przez te ponad sto godzin Ty użyłeś defibrylatora?

 

320 :D A w praktyce za kazdym razem, gdy ktos pada w moim poblizu :D W kolko przez to gine, K/D idzie sie *****, ale co tam, to tylko gra, who cares :D  I tak medykiem mam zamiar pograc tyle, by odblokowac wszystkie assault rifles, pozniej najpewniej moja ulubiona klasa, czyli technikiem. Lubie miec czym potraktowac jakis upierdliwy czolg lub smiglowiec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem drugie podejście do nowego dlc i wrażenia lepsze niż za pierwszym razem. Podszedł mi ten nowy tryb Sprzężenie , niby najczęściej bezmózgie klepanie o środkowy punkt , ale jak ktoś ma trochę cierpliwości to fajnie można rywalom plecy zrobić. W podboju grało mi się gorzej , bo jak nie snajperzy to latające c4 z dachów. Mapki ewidentnie zrobione pod piechotę , dużo szybkich starć. Jeszcze dwa dni temu bym nie polecał , a po wczorajszym graniu stwierdzam że może być.

Ja po kupieniu dodatku zagrałem ok 30 min i może jestem dziwny,ale kompletnie po tej półgodzinnej sesji nie mogę przekonać się do"zębów",mam nadzieję,że kolejne podejście(o ile się przemogę) pozwoli mi dostrzec uroki dodatku,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nowych mapach sporym problemem jest ich nieznajomość. Człowiek lata tak bez ładu i składu. Jak już te wszystkie zakamarki ogarnie to jest lepiej. Dodatek fajny, ale i tak częściej gram podstawkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedalem swoją kopie gry bo na tym lakongu nie szlo grac. Niw gram juz 3 miechy. Jest lepiej? Oplaca sie jeszcze postrzelac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 730 reanimacji na 100 h gry :) ogółem, a biorąc pod uwagę czas gry szturmowcem mam ok 2600 reanimacji na 100 h gry :)

revivów ogółem 7003

Edytowane przez peka71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie obliczę zaraz i wstawię wyniki.

W całej karierze w Battlefield 4 równo (na chwilę obecną) 5414 Podniesień.

Czas gry jako Szturmowiec 11.125 minut (185h i 25 minut)

Średnia liczba podniesień (oczywiście jako szturmowiec) na :

minute =0,4866516

godzinę =29,199096

100 godzin =2919,9096

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie hardcore auto aim nadal działa??

Psuje mi trochę grę to wspomaganie.

A wyłączyć nie wyłączę, bo listy będę zamykał :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam pytanie a zarazem prośbę. Mam BF4 z USA i żeby jakiekolwiek dodatki zainstalować muszę to robić z konta USA, szczerze ostatnio zapomniałem się i kupiłem sobie dodatek do BFa z konta PL w zł i sytuacja jest taka, na koncie PL nie instaluje się ten dodatek po ściągnięciu oraz na koncie USA jest to samo :) czy jest jakiś sposób na to czy pieniążki wyrzucone w błoto?

Edytowane przez zakrzak_krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedalem swoją kopie gry bo na tym lakongu nie szlo grac. Niw gram juz 3 miechy. Jest lepiej? Oplaca sie jeszcze postrzelac?

Jest przyzwoicie, Można śmiało grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic na to nie poradzimy :sad: W przypadku Battlefield 4 to nie jest Aim Assist tylko Auto Aim :sad:

 

Plus jest taki, ze bronie LMG (wsparcia) maja wylaczony aim assist. Mam nadzieje, ze nadchodzacy patch zmieni cos w tej kwestii.

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczysz się grać w bf4 na auto aim'ie, włączysz innego FPS bez aima i będziesz kompletnym noobem.

Bez sensu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×