Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mi przed chwilą pojawił się ten błąd. Poza tym mega giera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany zamowiłem czarnulke po lifcie ale pustaka gdyż Kill Zone mnie nie kręci ale w zamian tego kupuje Bfk`a 4 ;-)  teraz moje pytanie :  czy jak kupie Bf4 na ps3 i odpale go u kumpla na konsoli ( moja poszła w eter ) wpisujac kod to potem bede mogł go ugradować juz na mojej ps4 ?? Prosze o odp na priv   Pozdro :)

Edytowane przez bemol400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma lagi/dropy polecam wpisać IP konsoli w DMZ na ustawieniach routera. Teraz jest cudo! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zmienic sterowania z bf3. Wkurza mnie przypisanie tych l2 i r2. Bylo dobrze po jakiego walka to zmienili. No i drugie pytanie, bo to dla mnie szok. Aby grac w multi to ja mam jeszcze wykupic to psp plus za 200 zeta rocznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tez mnie to irytuje ale co zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zmienic sterowania z bf3. Wkurza mnie przypisanie tych l2 i r2. Bylo dobrze po jakiego walka to zmienili. No i drugie pytanie, bo to dla mnie szok. Aby grac w multi to ja mam jeszcze wykupic to psp plus za 200 zeta rocznie?

Tak do grania Multi potrzebny jest PS+. NA PSSTORE jest opcja 1 miesiąc za 27 zł , 3 miesiące za 59 zł i okrągły rok za 195 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do grania Multi potrzebny jest PS+. NA PSSTORE jest opcja 1 miesiąc za 27 zł , 3 miesiące za 59 zł i okrągły rok za 195 zł.

Ale syf z tym wykupieniem abonamentu. No rozczarowanie i tyle.... Dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge polaczyc sie z serwerami. Poajwia sie komunikat, ze musze polaczyc sie z PSN i serwerami Ea, aby pykac online. Oczywiscie jestem podlaczony dp PSN, korzystam z PS Store, ale najwidoczniej DICE ma limit na okreslona liczbe graczy. LIpa jak narazie

 

Kwestia grafiki. Ogralem troche singla zarowno na jednej (PS3), jak i na drugiej platformie (ps4). To jest k*&a przepasc! :)

 

 

Ale syf z tym wykupieniem abonamentu. No rozczarowanie i tyle.... Dzieki za info

 

 

Mozesz miec PS+ za free, ale tylko na 2 tygodnie. To sie nazywa tz. trial. 

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale na fabryce kluczy można było kupić rocznego plusa za 170zł. Mi osobiście kiedyś udało się w saturnie kupić za 150zł. Poszukajcie, a można parę złotych zaoszczędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro można kupić 3m/c plusa za 2PLN (można go wbić tylko jeśli nigdy wcześniej konto nie było plusowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro można kupić 3m/c plusa za 2PLN (można go wbić tylko jeśli nigdy wcześniej konto nie było plusowe)

Kolego nie na 3 miesiące tylko na 30dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy BF na ps4 też ma kłopoty z singlem?? Ja już czwarty raz zaczynam od początku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do grania Multi potrzebny jest PS+. NA PSSTORE jest opcja 1 miesiąc za 27 zł , 3 miesiące za 59 zł i okrągły rok za 195 zł.

Dziś kupiłem na alledrogo za 175 zł na 12 miesięcy :)

Mam pytanko odnośnie przejścia BF 4 z PS3 na PS4

A chodzi mianowicie gdzie mogę zobaczyć ile zostało do ściągnięcia bo ściąga mi Update i ponad 6GB aby mógł singla odpalić ale nie widać czy resztę ściąga  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyżby Upgrade dawał dodatek Chińska Nawałnica ?? Bo mi się mapki ściągnęły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale Ps zagrało z tym Ps+ Zawsze jechałem po xboxie ze wymaga opłat do multi a tu proszę Sony nie wiedziało jak wprowadzić opłaty No to wymyślili. Zostaje przy ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyżby Upgrade dawał dodatek Chińska Nawałnica ?? Bo mi się mapki ściągnęły

Pewnie to w patchu doszło, w BF3 też tak było że tam pobierało w patchu mapy i były widoczne do wyboru w przeglądarce, ale bez DLC nie dało się grać na nich. Przynajmniej tak mi się wydaje że coś takiego widziałem w BF3 :biggrin:

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które przechodziły z wersji ps3 na ps4. Moze ktoś z Was miał wersje gry kupiona w Anglii lub w Niemczech? Działał Wam kod czy były jakies problemy?

Drugie pytanie przy okazji: gra posiada online pass czy coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie pytanie przy okazji: gra posiada online pass czy coś takiego?

 

Nie, nie posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tak mi dobrze szło i gra dostała focha. Kiedy DICE wreszcie wypuści łatkę, które wyeliminuje wszystkie bugi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×