Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

2 razy mnie już wyrzuciło w ciągu godziny z gry z jakimś błędem, też tak macie? A tak w ogóle to kiedy China Rising będzie dostępne dla ludzi bez premium?

 

 

Jęli masz DLC z preordera to tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BulletPOL ten sam błąd na tej samej mapie występuje na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś dzielić Premium? Czy będzie taka sama lipa jak z grą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybach gdzie uczestniczy dużo graczy (60+) są drastyczne spadki FPS, szczególnie widoczne jest to na mapie "Kurort Hajnan" w trybie podboju, aż odechciewa się grać, DICE próbowało to ukryć modelując połączenie sieciowe, gdy konsola i połączenie nie wyrabia obraz delikatnie się rozmazuje ale i tak czuć spadki FPS. W trybach TDM ten problem nie występuje. Jeżeli tego nie naprawią albo faktycznie konsola nie daje rady to będzie porażka.

Szczególnie jak podłączą się dowódcy, robi się straszna sieczka i obraz się co jakiś czas rozmywa.

też macie problemy z dźwiękiem w Conquest na co niektórych mapach?

Tak taki efekt jak z kanonierką na BF3, u mnie najwięcej na mapce z zaporą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi cholerka bardzo ciężko idzie celowanie strasznie długo mi to idzie :) ile wam zajęło czasu dopracowanie celowania by wam to płynnie i łatwo wchodziło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi cholerka bardzo ciężko idzie celowanie strasznie długo mi to idzie :) ile wam zajęło czasu dopracowanie celowania by wam to płynnie i łatwo wchodziło ?

tzn. normalne celowanie analogiem? 

Nie bardzo wiem o co kaman bo gałki w DS4 są świetne bardzo małe deadzony, skrócone gałki o wiele lepiej się gra niż na DS3. Grałeś wcześniej na padzie?. Jeśli nie to cierpliwości kilka tygodni i się przyzwyczaisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak celowanie analogiem ;)

grałem w jakieś strzelanki ale online to mój 1 tytuł tak intensywny :)

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustaw na początek czułość miedzy 35-45%powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Czy da się złożyć na BF Premium? Z chęcią bym z bratem na spółę kupił.

To i ja się dołącze. Jakby ktoś miał jakies info to chetnie sie dowiemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć mocnego pieca (lekko ponad Titan) w BF4 mam przegrane 33h w multi.

Dziś pograłem u kolegi na ps4. Graficznie jest podobnie, jednak widać 900p i brak silnego AA.

Dodatkowo na PC mam włączony Resolution Scale ~150%. Gdyby gra była tańsza kupiłbym dla samej przyjemności grania z przyjacielem, poczekam na rozsądną ofertę.

I jeszcze jedno: mukti jest bardzo płynne. Czuć te 60fps. Killzone zalicza solidne dropy i zamulenia. W BF4 nie ma to miejsca

Ja z kolei mam nieco inne odczucia. Wersję z PS4 porównywałem z PC z Amd r9 290x na pokładzie, ten sam czas i miejsce. Przy tym samym pececie przebimbałem też kilka ostatnich weekednów. Nie ma nawet mowy, że gra wygląda ,,niemal identycznie jak na pc" jak to niektórzy lansują. Wersja z PS4 będzie to takie mocne medium z pc. Może przy kolejnym battlefieldzie będzie lepiej. Mówię o tu multi- singla nie wiem, nie znam gry. Tak czy owak B4 to moim zdaniem pozycja obowiązkowa dla posiadaczy PS4, zwłaszcza jak ktoś ogrywał to tylko na PS3 bo różnica jest dramatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi cholerka bardzo ciężko idzie celowanie strasznie długo mi to idzie :) ile wam zajęło czasu dopracowanie celowania by wam to płynnie i łatwo wchodziło ?

600H BC2, 1200H BF3 :biggrin:

Zmniejsz czułość na początek.40-50%, choć jak przyzwyczaisz się do wyższej to będziesz poruszał się płynnej-kwesia paru godzin. Ja mam ustawione 90-100%.

Edytowane przez noka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy tak hype-ujecie , że nie moge sie juz doczekać kiedy odiore moja konsole i odpale Bfk`a !! Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam nieco inne odczucia. Wersję z PS4 porównywałem z PC z Amd r9 290x na pokładzie, ten sam czas i miejsce. Przy tym samym pececie przebimbałem też kilka ostatnich weekednów. Nie ma nawet mowy, że gra wygląda ,,niemal identycznie jak na pc" jak to niektórzy lansują. Wersja z PS4 będzie to takie mocne medium z pc. Może przy kolejnym battlefieldzie będzie lepiej. Mówię o tu multi- singla nie wiem, nie znam gry. Tak czy owak B4 to moim zdaniem pozycja obowiązkowa dla posiadaczy PS4, zwłaszcza jak ktoś ogrywał to tylko na PS3 bo różnica jest dramatyczna.

 

Gdzie napisałem, że wygląda niemal identycznie jak na pc? Jest podobnie - AA - rozdzielczość. Na medium z PC nie ma zbyt wielu efektów, które występują na PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie napisałem, że wygląda niemal identycznie jak na pc? Jest podobnie - AA - rozdzielczość. Na medium z PC nie ma zbyt wielu efektów, które występują na PS4

Ty nigdzie tak nie napisałeś, ale byli tacy co głośili to jak prawdę objawioną jeszcze przed premierą ps4, nie sprawdziwszy nawet wersji na peceta. Wersja z PS4 to taka mieszanka high i miedium+brak full HD co daje mocne medium czyli jest dobrze, takie są moje spostrzeżnia, porównanie mam praktycznie do ręki, zero ściemy.

Edytowane przez Niciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówicie 30-50% no bo widzę ze w ustawieniach na star w domyślnych było 20 ok zmienię no i trening :) dzięki !

 a te "wygładzanie"  jak macie ustawione 50?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówicie 30-50% no bo widzę ze w ustawieniach na star w domyślnych było 20 ok zmienię no i trening :) dzięki !

a te "wygładzanie" jak macie ustawione 50?

Wygladzanie ustaw na 0% jesli zaobserwujesz jakies graficzne glitche czy dziwne klatkowane animacje np podczas ataku nozem to zwieksz o 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo gorzej wtedy wyglada graficznie po zmniejszeniu na 0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś przesiadkę z ps3 na ps4 i czy wszystko śmiga tak jak powinno?Bo zamierzam kupić BF4 na PS4 tylko że dzisiaj widziałem grę ale na ps3 za 30f z dlc natomiast na ps4 za 49f bez dlc czyli jakieś 20 funi do przodu.Mówię tu oczywiście o grach nowych.Sam już nie wiem 20f za pudełko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj najlepiej na początku na czułości 26-30% i zwiększaj potem w razie potrzeby. Granie na czułości 50%+ nigdy nie zapewni precyzyjnego celowania na dalsze odległości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj najlepiej na początku na czułości 26-30% i zwiększaj potem w razie potrzeby. Granie na czułości 50%+ nigdy nie zapewni precyzyjnego celowania na dalsze odległości. 

Osobiście gram na 100% czułości i jakoś precyzyjne celowanie na dalsze odległości nie sprawia mi problemu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×