Skocz do zawartości
crash5

Call Of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że napisałeś. Całkiem zapomniałem o pobraniu nowego dlc. W trybach gry będzie gdzieś za miesiąc. Powinien być mieszany tryb gry albo dodadzą go wieczorem. Tak to się dzieje zazwyczaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już działa wszystko, musiałem wgra c jeszcze raz wersje oznaczoną literka [p]

Edytowane przez magik-thc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pewien uciążliwy problem, mianowicie wyskakujący w czasie gry błąd "Imagefile4 error". Jest to straszliwie irytujące. Czy ktoś ma/miał podobny problem i czy istnieje jakieś rozwiązanie go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywala mnie z multi. Jest napisane: Utracone połączenie z hostem.. Od rana już dobre 6 razy. Też tak macie?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywala mnie z multi. Jest napisane: Utracone połączenie z hostem.. Od rana już dobre 6 razy. Też tak macie?:

Nic takiego nie zauważyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie teraz zmartwiłeś :sad:

Może masz szczęście i łączysz się z jakimiś hostami KSA ;)

A z Twoim połączeniem / providerem jest wszystko ok? Tylko w tej grze Cię wywala?

Możesz spróbować sobie ustawić jakieś inne DNS'y - to też często pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Z DNS'ami to u mnie ciężko. Nie potrafie ich ustawić. Reset reutera pomógł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety im blizej premiery AW , ta gra staje sie niegrywalna. System matchmakingu jest zrypany laczy mnie z hiszpanami, lagi sa beznadziejne, czeste zrywanie polaczenia. I tak kazdego roku im blizej nastepnego kotleta tym mniej grywalna aktualna wersja gry. Tylko dedyki moga uratowac rozgrywke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie języka w grze. Jaki język jest w menu. Czytałem opinie gry w sklepie ultima.pl ze gra jest po angielsku ale potem ściągnie się pacht który doda język polski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam menu gry w wersji pudełkowej było w języku angielskim, natomiast po zgłoszeniu problemu dystrybutor wysyłał maila z kodem na elektroniczną wersję gry, a ta już była w języku polskim. Jak ma się sytuacja obecnie niestety nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, trochę inaczej odebrałem Twoje pytanie. Niestety w Ghosts nie gram już od dłuższego czasu, może ktoś inny Ci odpowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak nie sprecyzowałem. Ile osób średnio gra online w call of duty ghosts na ps4

Wieczorami gra średnio około 10 tysięcy osób. W dzień gdzies 3-4 tysiące, ale to zależy też od pory dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jak z pl w ghoscie? Słyszałem ze jakies cyrku byly kiedys? Yo prawda? Kupilem ghosta od kolesia i powiedział ze po polsku miał, jak bede mial plyte to sprawdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL w Ghostach jest jako tłumaczenie/napisy, ale były na początku pudełka niby z PL, ale płyta była EN. Wtedy wysylalo się paragon do dystrybutora i dostawales kod PSN do sciągnięcia polskiej wersji w w. Elektronicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, wersja gold edition posiada 4 DLC do coda ghost? Juz raczej firma nowego dlc nie bedzie wypuszczała? Tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez podczepiam sie pod pytanie. Gold edition zawiera wszystkie DLC do gry? Devastation itp? Tam gdzie mozna wbić trofea? Osobne rubryki na psn. Bede wdzieczny za odp kogoś kto sie zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje 2 osób do gry na multi w cod. Miłe widziany headset, sesyjki wieczorem. Pomoc w zdobywaniu trofeów, ktoś gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam do was takie pytanie, idzie jeszcze znaleźć jakiś meczyk w multi? Jakoś AW bardzo mnie nie przekonało a popykał bym sobie w gierkę która nie kosztuje za wiele :)

Edytowane przez Vic3roj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×