Skocz do zawartości
crash5

Call Of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

I co to ma niby udowodnić? Przecież nie napisałem, że wszędzie jest okrąglutko, tylko, że udało się osiągnąć taki efekt. Między innymi widać to na lunecie, na tych screenach.

Ale co ja tam wiem, haters gonna hate i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest hate, tylko porownanie pogladow.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy widzi inną grafikę ;) Jedni wchodzą pod stół, żeby znaleźć teksturę w niskiej rozdzielczości, a jeszcze inni cieszą się tym co widzą na ekranie.

 

wgei.jpg

 

gcfr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze zapytam inaczej. Grales na PS4 w Battlefielda lub Killzona? Albo NBA 2k14? I nie pytam zlosliwie, poprostu jesli nie grales to mozesz nie miec odniesienia, i rzeczywiscie wtedy Ghosts moze wydawac sie ladny.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kod z lema to mozecie opychac plyte :) i nie trzeba zakladac nowego konta.

To pelnoprawny kod jak byscie kupili na psn.

Ja oddalem giere do sklepu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to co przytrafilo mi sie 30 minut temu to poprostu idealna wizytowka tej gry ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, małe pytanko . Czy cos jest po pl? Bo nie widziałem na Allegro jeszcze? Bf 4 czy killzone tak ale cod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, małe pytanko . Czy cos jest po pl? Bo nie widziałem na Allegro jeszcze? Bf 4 czy killzone tak ale cod?

Wróć kilka postów wcześniej to się dowiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to co przytrafilo mi sie 30 minut temu to poprostu idealna wizytowka tej gry ;)

 

 

Normalny kill. Co w nim takiego niezwyklego?

Edytowane przez Pawelos21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny kill. Co w nim takiego niezwyklego?

Ja widze ze on zabija barierke, mnie nawet nie widzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania dłuższa jest niż w killzone czy krótsza? Raczej pytam osób które grały w obie gry. W killzonie piszą że kampania na ok 10h a ja w 6 rozdziale mam ok 8h :) na średnim.

Zastanawiam się czy kupić ghosts czy bf4 w sumie bardziej interesuje mnie kampania a w multi nie lubię grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania dłuższa jest niż w killzone czy krótsza? Raczej pytam osób które grały w obie gry. W killzonie piszą że kampania na ok 10h a ja w 6 rozdziale mam ok 8h :) na średnim.

Zastanawiam się czy kupić ghosts czy bf4 w sumie bardziej interesuje mnie kampania a w multi nie lubię grać.

Jak chcesz sobie pograć tylko w kampanie, to olej obie te gry (BF4 i CoD)...

Killzone ma zdecydowanie dłuższą i "ciekawszą" (chociaż też sztampową i wtórną) kampanię niż CoD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma w co grać na ps4 :P mam killzona, nfs, darmówki z ps+, na święta chciałem dokupić 2 gry a potem  dopiero tomb raider pod koniec stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko kampania w codzie ma swoje momenty. Wieżowiec, potem helikoptery szturmowe i fantastycznie pokazane misje podwodne. Moim zdaniem było to zrobione z klasą i po prostu bardzo fajne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma w co grać na ps4 :P mam killzona, nfs, darmówki z ps+, na święta chciałem dokupić 2 gry a potem  dopiero tomb raider pod koniec stycznia.

To co prawda temat o Call of Duty ale polecam AC Black Flag o ile nie grałeś. Jak bardzo nie lubię tej serii, tak ta część bardzo mi się spodobała z uwagi na klimat...

 

Mimo wszystko kampania w codzie ma swoje momenty. Wieżowiec, potem helikoptery szturmowe i fantastycznie pokazane misje podwodne. Moim zdaniem było to zrobione z klasą i po prostu bardzo fajne.

Ma i to całkiem sporo - jak zresztą każda, kolejna odsłona CoD'a. Wieżowiec jak najbardziej, ale bardziej spodobało mi się w kosmosie ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co prawda temat o Call of Duty ale polecam AC Black Flag o ile nie grałeś. Jak bardzo nie lubię tej serii, tak ta część bardzo mi się spodobała z uwagi na klimat...

Mam na PC, kupiłem w promocji za 44zł :P

Przekonaliście mnie aby kupić ghosts :) dokupię lego i do odświeżonego tomb raidera przerwa z kupowaniem bo nie będzie co.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CODach na PS3, przy grze na split-screenie, szczególnie w 4 osoby, ekraniki cierpiały na bardzo widoczny spadek rozdzielczości. Czy w wersji na PS4 split screen jest jak żyleta :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche w kampanie, i musze przyznac raje kill'owi, ze jest naprawde niezle. jest troche spokojniejszych momentow (to wlasnie lubie), i sa chwile gdzie gra wyglada naprawde dobrze (wiezowiec, stadion). Klimat tez niczego sobie. Gdyby zrobic ta kampanie na silniku Frostbyte, byloby mega miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie przeszedłem CoDa na wersji pudełkowej, otrzymałem kod na wersje PL, usunąłem wersje płytową i pobrałem cyfrówkę z priorytetem na multi. Stan pobrania stoi na 26GB/31GB i żadnego infa że coś się pobiera w powiadomieniach, ale problemem dla mnie jest to, że gra nie czyta moich save-ów, ktoś ma pomysł jak to rozwiązać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×