Skocz do zawartości
crash5

Call Of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Taka naklejak chyba na pudełku, no ok dzięki.

 

Albo załatwić sobie bo niektórzy mają PS3 i nie urzyją tego kodu a mogą oddac komuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu już w MW3 można było zauważyć taką tendencję, ludzie nie zdobywają flag, nie zbierają blach a nawet w TDM potrafią skampić się w rogu jakiegoś pomieszczenie i czekać pół meczu w jednym miejscu. Kiedyś też o tym pisałem w wątku o MW3 na PS3 - jak gość w kill confirmed zabija gostka mając dosłownie blachę na wyciągnięcie ręki odwraca się i biegnie na kolejny respawn, ja miałem przeciętny wynik K/D i wcale niezbyt dużo fragów a w mecz na końcu okazało się że jestem pierwszy ze wszystkich i praktycznie tylko ja zbierałem blachy. Być może jest tak jak piszecie - jest nowa generacja graczy, która ginie zawsze w pojedynku 1 vs 1 dlatego znaleźli sobie nową starą taktykę ludzi którzy po prostu nie potrafią grać a zasady gry bez znaczenia na tryb ograniczają do kamperki. Co do samego Ghostsa - jak pisałem w wątku, PS3 że gra jest fajna i całkiem ładnie wygląda to wszyscy w tym kolega snosch - strasznie hejtowali, że to tragedia i  kupa jakich mało - cieszy że potraficie być też obiektywni grając w dobrej jakości na PS4 - ja akurat grałem na PC (teraz mam też na PS4) i od razu singiel strasznie mi spasował włącznie z grafiką która zrobiła od początku na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Kamperów można spotkać w każdej części cod'a.Ostatnio odpaliłem black ops 2.Zagrałem na hardkorze kilka meczy i dałem sobie spokój.Kamperlandia pełną gębą,nie na moje nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej boli mnie dominacja, moj ulubiony tryb

zdobywam A a koles ode mnie przebiega doslownie po mnie ... jak jest wiecej takich asow to od razu wychodze z gry

coraz rzadziej trafic na ekipe ktora fajnie to ogarnia, tak samo w extintion

jak byk jest wyzywanie aby zabijac tylko nozem, a te debile strzelaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba mam podobnie - gram głównie w extinction i grając online zauważyłem że moja postać, mimo iż trzymam wciśniety sprint (L3) nagle zwalnia, staje. Nawet przy zwykłym poruszaniu się staje - jakby napotykała przeszkody - a przecież nie ma takich - bardzo to unieprzyjemnia grę. Myślałem że to lagi online, ale spróbowałem solo i tez to zjawisko występowało. Również w opcji gry lokalnej to wystepuje. W multi również.

Co ciekawe również w extinction online - uzyskałem potwierdzenie moich podejrzeń że mój net powoduje nawet, że system gubi oddawane przeze mnie strzały - strzelam sobie ogniem ciągłym z LKM -i  normalnie wystepują przerwy w strzelaniu

Jeszcze raz odpaliłem grę; opisane wyżej zjawisko powoduje że gra jest niegrywalna. Mam poczucie że postać nie słucha moich poleceń. Mam ochotę rozp...yć pada.

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tą mapą free fall? na wersji pl nie będzie działać ale jak będę miał wersję inną gry to będzie działać? :)

 

Odpaliłem dzisiaj grę i muszę przyznać że całkiem ciekawa, black ops 2 i modern warfare 3 nie przeszedłem bo mnie nudziły, poprzednie przeszedłem.

Grafika niezła muszę przyznać, fabuła fajna, multi tryb z obcymi i oddziały też niczego sobie :)

Miałem kupić BF4 ale wersji beta za 250zł nie chce i wybór padł na ghosts. Na razie nie żałuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej boli mnie dominacja, moj ulubiony tryb

zdobywam A a koles ode mnie przebiega doslownie po mnie ... jak jest wiecej takich asow to od razu wychodze z gry

coraz rzadziej trafic na ekipe ktora fajnie to ogarnia, tak samo w extintion

jak byk jest wyzywanie aby zabijac tylko nozem, a te debile strzelaja...

dlatego w extinction jak chcesz coś ugrać, to jak widzisz że do party trafiają gostki  z niskimi levelami to wychodzisz, a potem zapraszasz gościa z wyższym levelem. Dla mnie wyznacznikiem, czy ktoś ogarnia extinction jest to, czy ma ustawioną automatyczną wieżyczkę. Mi się udało zrobić wszystkie wyzwania podczas rundy (jest za to trofeum) z randomowymi graczami, jeden Fin miał headset; kiedy się zorientowałem, że jest szansa, to adrenalina była niezła - przy ostatnim gnieździe, gdzie trzeba było trzymać celnośc na poziomie 50% była niezła jazda  - dla nie wtajemniczonych robi sie to w ten sposób, że robisz jeden/kilka celnych strzałów a potem tylko jedziesz na automatycznych wieżyczkach. U nas celność cały czas oscylowała wokół 50% - i gdy na koniec zrobiliśmy wyzwanie powiedziałem "guys you are awesome" Szkoda tylko że od kilku dni mam opisany problem - czy u Was też taki wystepuje. Czy to problem z padem, netem czy grą?

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co moge powiedziec: Debil. Dzisiaj niestety popularnosc robi sie glownie na byciu debilem. Takie czasy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czym się różnią poszczególni żołnierze dla których do odblokowania ich potrzebne są punkty oddziału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbijasz maksymalny prestige na żołnierzu to zmieniasz na innego by dalej wbijać prestige.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ma ktoś problem z bieganiem w grze? Gdy naciskam L3 od razu mi przerywa, nie chce biegać. Stało mi sie to po ściągnięciu gry z pss. Wcześniej miałem na płycie, chociaż wątpię żeby miało to z tym coś wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w innej grze czy też są problemy z bieganiem używając L3. Jeśli tak to masz wadliwego pada i powinieneś go wymienić. Tak samo było z niektórymi DS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Battlefield 4 działa wszystko ok, tylko na CoD tak mam. Może coś sie źle ściągnęło z pss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ma ktoś problem z bieganiem w grze? Gdy naciskam L3 od razu mi przerywa, nie chce biegać. Stało mi sie to po ściągnięciu gry z pss. Wcześniej miałem na płycie, chociaż wątpię żeby miało to z tym coś wspólnego.

W tym wątku pisałem o podobnym zjawisku, sprawdzone w Ghosts oraz w Black Ops 2, moim zdaniem to wina pada - reklamowałem w sklepie - przyjęli tylko pada - zobaczymy co będzie.

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku pisałem o podobnym zjawisku, sprawdzone w Ghosts oraz w Black Ops 2, moim zdaniem to wina pada - reklamowałem w sklepie - przyjęli tylko pada - zobaczymy co będzie.

No tak ale w Battlefield 4 działa wszystko dobrze, więc nie wydaje mi się że to wina pada. Jutro będę miał więcej czasu i chyba na nowo ściągnę Ghosta.

Dodam jeszcze, że zmieniałem bieg na drugą gałkę (prawą) i efekt jest taki sam.

Edytowane przez Karol922

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, może ktoś z was będzie wiedział co zrobić. Kupiłem sobie Ghost w wersji na PS3 żeby zrobić upgrade do PS4, gra jest w wersji angielskiej, na konsoli XMB mam ustawione na j.angielski ale po odpaleniu Ghost w grze jest język rosyjski. Po przestawieniu XMB na polski jest polski, problem w tym że mi zależy na angielskim... jest jakiś sposób żeby to jeszcze przestawić czy niestety będę musiał katować się polską wersją językową?

Edit: Dobra z tego co ogarniam na storze przeznaczonym dla nas jest tylko wersja polish/russian, można to jakoś obejść? Przypuszczam że założenie 2 konta np. na UK w tym momencie niewiele by pomogło z tego względu, że nawet jakbym mógł pobrać na 2 koncie, w co wątpię bo kod już został zrealizowany na głównym, to i tak po pobraniu na koncie UK nic bym nie zyskał bo nie działałby mi na nim PS+?

Chyba że się mylę i jednak jest jakiś sposób.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde konto PSN jest osobne, nie można przenosić rzeczy pomiędzy nimi. Skoro kupiłeś COD'a na polskim PSS to jesteś już na niego skazany.

Jeśli chcesz wersję angielską to musisz kupić wersję pudełkową (najlepiej import z UK, bo nie wiadomo jak to jest z naszymi pudełkowymi, ale chyba też tylko PL).

Na UK i tak nie dałbyś rady chyba kupić, bo nie przyjęło by polskiej karty płatniczej.

 

Także niestety, ale nie masz wyjścia tylko katować wersję PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak to jest jak chce się oszczędzić parę złotych :biggrin: Jakbym kupił wersję płytową na PS4 to miałbym angielski bo z tego co słyszałem to w płytówkach na PS4 nie ma języka polskiego ale totalnie nie przyszło mi do głowy, że po kupieniu wersji angielskiej na PS3 na PS4 w storze zastanę wyłącznie polską wersję. Moja wina bo powinienem był to sprawdzić... cóż jakoś to przeżyje, a jak nie to będę grał w angielską wersję na PS3, niezłe jaja.

Tym bardziej zabawna sytuacja, że właśnie po premierze na PS4 okazało się że nie ma polskiego języka i był z tym problem, nie śledziłem sprawy (może gdybym ogarnął to wiedziałbym żeby nie bawić się w upgrade) ale wygląda na to że jak ktoś wysłał do dystrybutora gry w Polsce - firmy LEM - dowód zakupu gry na PS4, a chciał mieć grę w j.polskim to LEM dawało kod do pobrania COD Ghost z PSS (właśnie w j.polskim). Swoją drogą też ciekawa sytuacja bo kod od LEM jest nie do upgrade'u tylko do normalnej kopii cyfrowej w związku z tym każdy kto posiada wersję płytową na PS4 może mieć 2 kopie gry, cyfrową, która nie wymaga płyty w napędzie i płytową.

Ja mam problem odwrotny, chciałbym po angielsku a jestem skazany na j.polski :)

W każdym razie, gdyby ktoś chciał zrobić tak jak ja i również woli j.angielski to przestroga jest taka żeby nie robić upgrade'u na polskim koncie :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale w Battlefield 4 działa wszystko dobrze, więc nie wydaje mi się że to wina pada. Jutro będę miał więcej czasu i chyba na nowo ściągnę Ghosta.

Dodam jeszcze, że zmieniałem bieg na drugą gałkę (prawą) i efekt jest taki sam.

To ciekawe. Może ten problem wystepuje tylko w CODach (sprawdziłem z Black Ops 2). Wydaje mi się że to zjawisko nie występowało od początku - to przemawiałoby raczej za problemem z padem. Z drugiej strony Twoje obserwacje raczej sugerują defekt software. Pan ze sklepu Saturn który sprawdzał ten problem orzekł że problem leży w padzie i przyjął tylko pada do naprawy gwarancyjnej. Więcej powiem jak pad wróci z naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest z padem. Czasami pomaga bardzo mocne wciśnięcie przycisku R2, ale to na krótko, albo tylko troche.

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×