Jump to content
Sign in to follow this  
jakimoto

Battlefield 4 - problem z zapisem

Recommended Posts

Witam,

Mam taki problem pogram sobie trochę singla w BT4 np. przeszedłem dwie misje później wyłączam konsole i po ponownym uruchomieniu nie mam już tego tylko muszę zaczynać kampanię od początku.

Wiecie o co może chodzić?

Nie możesz łączyć grania w kampanie i między czasie online bo wtedy save się traci, najlepszy sposób to po każdym ukończeniu gry wrzucaj save na pendrive.

Witam,

Odświeżam wątek.Jestem nowym graczem na ps3 i na razie nie ma mowy o grze w sieci. Kupilem na świeta battlefielda 4 i niestety nie zapisuje mi stanu gry...przechodze misje ,wylączam konsole i musze grać od nowa. Czy da się zaradzić? jak tak to wytłumaczcie ale tak bym zrozumiał ponieważ widzę,żę jestem 100 lat za murzynami jezeli chodzi o Wasze słownictwo ;-)

Ściągnęłem najnowszego patcha i dalej savy uszkodzone...gram tylko kampanie w multi jestem za cienki. Zna ktoś rozwiązanie problemu?

tak jak wspomniał Paweł91 zrzucanie na pena to chyba jedyny dobry sposób na zachowanie save ale jak komuś chodzi o sprawdzanie ilości punktów w kompanii to zawsze mamy je zapisane na battlelog-u  ;) Ja poświęciłem jednokrotnie czas i usiadłem i przeszedłem całą grę za jednym razem  :thumbsup: