Skocz do zawartości
jakimoto

Battlefield 4 - problem z zapisem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam taki problem pogram sobie trochę singla w BT4 np. przeszedłem dwie misje później wyłączam konsole i po ponownym uruchomieniu nie mam już tego tylko muszę zaczynać kampanię od początku. teraz gram w Klondike

Wiecie o co może chodzić?

Edytowane przez jakimoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz łączyć grania w kampanie i między czasie online bo wtedy save się traci, najlepszy sposób to po każdym ukończeniu gry wrzucaj save na pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 Odświeżam wątek.Jestem nowym graczem na ps3 i na razie nie ma mowy o grze w sieci. Kupilem na świeta battlefielda 4 i niestety nie zapisuje mi stanu gry...przechodze misje ,wylączam konsole i musze grać od nowa. Czy da się zaradzić? jak tak to wytłumaczcie ale tak bym zrozumiał ponieważ widzę,żę jestem 100 lat za murzynami jezeli chodzi o Wasze słownictwo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja piąty raz na PS4 straciłem save :/ wczoraj włączyłem od nowa dziś już nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnęłem najnowszego patcha i dalej savy uszkodzone...gram tylko kampanie w multi jestem za cienki. Zna ktoś rozwiązanie problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak wspomniał Paweł91 zrzucanie na pena to chyba jedyny dobry sposób na zachowanie save ale jak komuś chodzi o sprawdzanie ilości punktów w kompanii to zawsze mamy je zapisane na battlelog-u  ;) Ja poświęciłem jednokrotnie czas i usiadłem i przeszedłem całą grę za jednym razem  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×