Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez dalem 24h i aukcja zaraz sie skonczy... Specjalnie wszystko posprzedawalem, zeby miec 1kk, bo napisales, ze po polnocy kupisz i nic... Mam ten 1kk, ale potrzebuje 1,1kk na Robbena i nie mam juz nic na sprzedaz

Za pierwszym razem miales dac przedwczoraj na 24h jak sie umawialismy, nie szukalbym ich rano (w stogu takich aukcji) wystaw cierpliwie jeszcze raz. Moze dzis w nocy. Nie pierdzielne wszystkim wokól niestety zeby gnac przez pol miasta do konsoli ;) cierpliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, przerobił ktoś Hazarda na LF i grał nim na SC?

Lubię tego chłopa ale w mojej taktyce nie ma miejsca na LM i myślałem, żeby dać mu pobiegać jako SC - tylko nie wiem czy ma to jakikolwiek sens.

Przerabiaj i nawet sie nie zastanawiaj. Dodatkowo daj mu'wbiegaj za plecy obroncow'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty w fut. A jakim jesteś człowiekiem, nie wiem. Może bym z Tobą wódkę wypił, a może bym nie chciał Ci ręki podać. Nie wiem, jesteś mi obojętny.

Nie wyciągam wniosków z tego co piszesz na forum. Bo tutaj dużo cwaniakujesz, a w realnym świecie możesz być spoko gość. Internet to nie miejsce, abym oceniał Twoją osobę, bo może to być fałszywe wrażenie.

A mówiłem o fut,bo widziałem jak dwa razy grasz i śmiem twierdzić, że jesteś zajebisty dla mnie.

Nie cwaniakuje a pisze co myślę na tematy tu poruszane, jak coś moim zdaniem jest głupota to napisze, jak coś jest dobre albo prawdą to też przyznam rację . W futa jestem ograny i to wszystko, zawsze służe pomocą czy radą :)

I jeszcze jedno, przerobił ktoś Hazarda na LF i grał nim na SC? 

Lubię tego chłopa ale w mojej taktyce nie ma miejsca na LM i myślałem, żeby dać mu pobiegać jako SC - tylko nie wiem czy ma to jakikolwiek sens.

Sc czyli ? St? Jak tak to jak najbardziej, izi gole mogą wpadać bo ma wszystko co potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cwaniakuje a pisze co myślę na tematy tu poruszane, jak coś moim zdaniem jest głupota to napisze, jak coś jest dobre albo prawdą to też przyznam rację . W futa jestem ograny i to wszystko, zawsze służe pomocą czy radą :)

Czasami cwaniakujesz, ale możesz nie zdawać sobie z tego sprawy. Raz Ci to wytknąłem, bo wspiąłeś się na szczyt hipokryzji. Ciekawe czy pamiętasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, ale tak sobie myślę, że różne charaktery są potrzebne bo inaczej było by nudno, oby mieścić się w granicach dobrego smaku :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś sugestie?

 

97nv3o.jpg

 

Camerona (mam nadzieję) odkryłem... 191 cm, jak na RB to dość sporo, może się przydać w polu karnym, do tego nie najgorsze atrybuty... 

 

*Złote treningi na niektórych kartach nie sugerują, że z nimi gram- te karty były do handlu... Ale zmieniłem zdanie.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu z tym zaniżaniem OVR? Działa czy to placebo? I dalej Terry dogania Aguero?

Kto grał MOTM Welbeckiem? Warto dać mu szansę czy lepiej łatwo przytulić 470 000?

Zagrałęm nim raptem pare meczy ale miał u mnie więcej bramek niż gier a to u mnie tylko cr-7 osiąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na RB w BPL tylko Walker. Skąd ty wytrzasnąłeś tego Camerona..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW

 

Postanowiłem nie otwierać paczek, bo coinsy się nie zgadzają... 

Ale w oczekiwaniu na odpowiedź... Otworzyłem za 7.5K...

 

6fpmwi.jpg

 

Pewno Evo, by się przydał... :)

 

Ciekawe ile, by kosztował tydzień temu... 5 000 000? 7 000 000?


Na RB w BPL tylko Walker. Skąd ty wytrzasnąłeś tego Camerona..

 

No właśnie, nie chcę mieć tego co każdy...

Futhead i porównywanie - posprawdzałem co mam w kartach i tak sobie postanowiłem go ograć...

Tak robię - lubię sprawdzać poszczególne karty.

 

Dzięki Malix, to trzymam chłopa.

 

Zobaczymy, od września gram (z małą przerwą) Hazardem ale nigdy mu pozycji na LF/SC nie dałem.

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze z bpl lubie rafaela. Taniutki i przyzwoity

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW

Postanowiłem nie otwierać paczek, bo coinsy się nie zgadzają...

Ale w oczekiwaniu na odpowiedź... Otworzyłem za 7.5K...

6fpmwi.jpg

Pewno Evo, by się przydał... :)

Ciekawe ile, by kosztował tydzień temu... 5 000 000? 7 000 000?

No właśnie, nie chcę mieć tego co każdy...

Futhead i porównywanie - posprawdzałem co mam w kartach i tak sobie postanowiłem go ograć...

Tak robię - lubię sprawdzać poszczególne karty.

Dzięki Malix, to trzymam chłopa.

Zobaczymy, od września gram (z małą przerwą) Hazardem ale nigdy mu pozycji na LF/SC nie dałem.

Człowieku Ty nie musisz handlować. Co jakiś czas paczka i jest co sprzedać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, chyba Hazard zacznie sezon na ławce...

 

2hci7it.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz Pan z tymi składami bo mi smutno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holebas, czy Armero?

Armero to kocur :) jest jeszcze Zuniga ale nie testowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos odpowie wreszcie.

Czy EA dokonalo jednorazowej korekty widelek cenowych w FUT , czy bedzie to stala praktyka?
Pierwszego dnia Aguero 87 mial widelki na poziomie 600k- 900k  (sam kupilem kilku za 630-650 i sprzedawalem po 830 pierwszego dnia)

Teraz jego widelki sa na poziomie 480k-720k.

 

 

Ktos wie o co chodzi? EA zawyzylo ceny niektorych kart i teraz ustawiaja wlasciwe ceny , czy beda robic takie korekty czesciej co ostatecznie dobije tych ktorzy proboja uczciwie zarobic??...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos odpowie wreszcie.

Czy EA dokonalo jednorazowej korekty widelek cenowych w FUT , czy bedzie to stala praktyka?

Pierwszego dnia Aguero 87 mial widelki na poziomie 600k- 900k (sam kupilem kilku za 630-650 i sprzedawalem po 830 pierwszego dnia)

Teraz jego widelki sa na poziomie 480k-720k.

Ktos wie o co chodzi? EA zawyzylo ceny niektorych kart i teraz ustawiaja wlasciwe ceny , czy beda robic takie korekty czesciej co ostatecznie dobije tych ktorzy proboja uczciwie zarobic??...

Korekty będą stałą praktyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korekty będą stałą praktyką.

 

Czyli jednym slowem jak nie ma szans na uczciwie zarabianie monet?... Brawo EA 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fifie 16 uczciwe będzie tylko kupowanie F(a)P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armero to kocur :) jest jeszcze Zuniga ale nie testowałem

Holebas. Armero tak łatwo trafić jak CR7 na ST...

Zrobiłem BPL. Hazarda jeszcze musze kupić. I chyba Diego Prosty jak budowa cepa Costę na atak.

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym nie sugeruj sie tak statystykami... Sam musisz ocenic, bo to roznie bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne są te ruchy EA, teraz zarabiając na danego zawodnika i kupując go możesz stracić z godziny na godzinę 100k tylko dlatego, że EA przesunie widełki :o

 

Wypuszczają w ujj MOTMów, z tego co widzę teraz jeszcze wypuszczą(?) zielone TOTW - http://www.futhead.com/15/totw/greenteam/w których zawodnicy mają takie same statystyki, a wyróżnia ich tylko kolor karty... te karty to już chyba przegięcie. Ciekawe jak się to wszystko zakończy.

 

 

Niezłe jaja...  :blink:

 

http://www.futhead.com/15/players/43166/danny-welbeck/compare/14-42134/14-42125/

 

Nie sprzedaje go, to jakiś ukryty talent. 

W EA musi pracować fan Arsenalu innej opcji nie ma.

 

Grałem vs. skład z nim, przeciwnik wypuszczał go podaniem górą na dobieg... Ramos, czy Okore nawet nie reagowali, a jak już to odbijali się jak od ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×