Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ale parę razy zdarzyło mi się po złości przeciwko takim graczom jak piszesz lub tym co grają tylko długą na Dumbie i Staridże wykorzystać tzw. kick off glitch z czego dumny nie jestem.

 

Ja nie widzę w tym nic złego. Masz zaskoczyć przeciwnika i jeśli dwa, trzy razy zaczynałeś grę podaniem do tył to przeciwnik nie spodziewa się, że przy kolejnym wznowieniu ruszysz sprintem na bramkę

 

Wiem o co Ci chodzi. Miałem dokładnie to samo w 3 lidze i to kilka (jak nie naście) razy. Non stop utrzymanie w podobnym stylu co piszesz, potem nagle sezon, w którym 1 pkt. potrzebny do awansu wyżej i nawet pamiętam taki, gdzie miałem jeszcze w zapasie dwa mecze, ale oba w plecy.

A później nagle wszystko nie tak i spadek za spadkiem...

 

Potwierdzam, wiele razy widziałem ten scenariusz u siebie. Będę ćwiczył i w końcu wskoczę na poziom na którym będę umiał je przerwać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się wyznawać zasadę, że do poziomu się nie zniża, tylko go osiąga, więc nie robię tak.

Ale parę razy zdarzyło mi się po złości przeciwko takim graczom jak piszesz lub tym co grają tylko długą na Dumbie i Staridże wykorzystać tzw. kick off glitch z czego dumny nie jestem.

 

Ja ogladam kazde scenki jak mam obiad na talerzu a akurat wczesniej meczyk wlaczylem.

Wtedy patrze na wszystkiem powtorki i na szybko dojadam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam kazde scenki jak mam obiad na talerzu a akurat wczesniej meczyk wlaczylem.

Wtedy patrze na wszystkiem powtorki i na szybko dojadam :D

Dzięki fut nabawisz się wrzodów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki fut nabawisz się wrzodów...

A pozostali nerwicy i kurwicy a ci starsi muszą uważać na serce i ciśnienie :)

 

Za 15 lat u lekarza: Musi Pan odstawić papierosy, alkohol, tłuste jedzenie i zero FUT :biggrin:

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owocne kartobranie... Jest IF Lewego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owocne kartobranie... Jest IF Lewego.

Ja nie wiem co zrobić z coinsami, czy kupić jakieś fajne karty, którymi nie będę potrafił grać, czy zostawić na paczki przy tots.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam już tradycyjnie pierwsze 5 spotkań w 4 lidze w plecy, potem 4 zwycięstwa i utrzymanie. Nowy sezon i znów to samo

Normalnie moja sytuacja....

Od kiedy udało mi się dokupić do składu Messiego i Ronaldo, to spadek z 3/4 ligi do 6, później awans do 5 i wspomniana wyżej sytuacja.Zazwyczaj pierwsze mecze w plecy a później teoretycznie łatwiejsi przeciwnicy i moje zwycięstwa by ukulac te 10-12 punktów. Dodam tylko, że w tych wygranych meczach to u mnie jakieś farfocle wpadają typu messi lobuje bramkarza głową po rzucie różnym, gdzie ta główka to jeszcze jak upadał to trafił piłkę gdzieś na wysokości kolana... Za to w meczach które przegrywam to stara śpiewka, czołowi zawodnicy nie trafiają patelni do pustej bramki. Są mecze, gdzie kolesie mnie kręcą cały mecz, ewidentnie są lepsi a ja wcisne im jednego fartownego gola, wygrywam, a potem wiadomość ze jestem cheaterem i hakerem i mnie zgłoszą do ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co zrobić z coinsami, czy kupić jakieś fajne karty, którymi nie będę potrafił grać, czy zostawić na paczki przy tots.

 

Ja tam sobie znalazłem nową rozrywkę, taki test sprawnościowy, wyklikaj kartę. :D

 

1zdc9ao.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co zrobić z coinsami, czy kupić jakieś fajne karty, którymi nie będę potrafił grać, czy zostawić na paczki przy tots.

Bartbuks ja na twoim miejscu wstrzymałbym się juz do tots z zakupami, napewno ceny spadna i może jakies totsy będą na rynku, juz zostało mało czasu do tots cierpliwości

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś z bólem serca wyprzedałem skład BPL i kupiłem bundeslige, chce spróbować grać czymś innym bo od początku grałem tylko angielską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam kazde scenki jak mam obiad na talerzu a akurat wczesniej meczyk wlaczylem.

Wtedy patrze na wszystkiem powtorki i na szybko dojadam :biggrin:

Ja w trakcie pierwszego meczu który gram prawie zawsze piję kawę, a że uwielbiam bardzo gorącą, to popijam powoli i używam do tego powtórek, przerw w grze itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w trakcie pierwszego meczu który gram prawie zawsze piję kawę, a że uwielbiam bardzo gorącą, to popijam powoli i używam do tego powtórek, przerw w grze itp.

Jak tak patrzę to 95% grających popija gorąca kawę w meczach ze mną.... :-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę to 95% grających popija gorąca kawę w meczach ze mną.... :-)

A ze mną to chyba i jedzą obiady i kawe piją i jeszcze pewnie inne potrzeby załatwiają.

Nie rozumiem co to ma na celu i komu to radoche przynosi. Ja nawet cieszynek nie robie i wciskam szybko L1-R1, po prostu dziecinada.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ze mną to chyba i jedzą obiady i kawe piją i jeszcze pewnie inne potrzeby załatwiają.

Nie rozumiem co to ma na celu i komu to radoche przynosi. Ja nawet cieszynek nie robie i wciskam szybko L1-R1, po prostu dziecinada.

Ja mam z3, jak kupie uchwyt do pada, to mogę nawet podczas relaksacyjnej kąpieli grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z3, jak kupie uchwyt do pada, to mogę nawet podczas relaksacyjnej kąpieli grać.

To sobie wtedy ustaw widok kamery na co-op :biggrin: I jak bedziesz gral w futa to kąpiel przestanie byc relaksacyjna, miej to na uwadze ;)

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie wtedy ustaw widok kamery na co-op :biggrin:

I nic nie będę widział. Na 47 calach gram co-op, ale na z3 nie jest to wygodne ustawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ze mną to chyba i jedzą obiady i kawe piją i jeszcze pewnie inne potrzeby załatwiają.

Nie rozumiem co to ma na celu i komu to radoche przynosi. Ja nawet cieszynek nie robie i wciskam szybko L1-R1, po prostu dziecinada.

We mnie tez się to budzi, ze mam ochotę obejrzeć wszystko i tym dowalic rywalowi, ale zauwazylem, ze tylko wtedy kiedy mecz jest w h ciężki , a gość gra dobrze - nawet jak jakiś cienias mi tak robi to się nie mszcze na nim bo szkoda na leszcza czasu i jade dalej.

Wiec pocieszam się tym,ze tak robią bo im trochę krwi popsulem dobra grą %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak strzele gola to odrazu biorę pilke w łapy i tyle :D ale nie powiem bo czasem musze esa odpisać itd więc moze sie przeciwnik wkurzyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie znalazłem nową rozrywkę, taki test sprawnościowy, wyklikaj kartę. :biggrin:

 

1zdc9ao.jpg

 

Chciałem Bolasie na SPO przetestowac ale nie mam nerwow do tego :D

 

Obecnie korzystam z takiego skladu .

http://www.futhead.com/15/squads/30960308/

 

Korci zeby eksperymetowac kupowac kolejnych zawodnikow , ale wole czekac na TOTS i wtedy sie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Bolasie na SPO przetestowac ale nie mam nerwow do tego :biggrin:

 

 

Dlaczego, bo ciężko wyklikać? ;) Udało mi się go szybko nabyć kilka dni temu, daje radę na pozycji napastnika, sztuczki nieziemskie. Mimo że ich nie używam, nie robię, tylko podstawowe, to nim wychodzą jakieś istne cuda, o które w życiu bym się nie podejrzewał :biggrin:. Polecam, karta warta zainwestowania. Cena na pewno będzie szła w górę, popyt będzie, bo jak dostanie TOTS-a to LW/LM.

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ze mną to chyba i jedzą obiady i kawe piją i jeszcze pewnie inne potrzeby załatwiają.

Nie rozumiem co to ma na celu i komu to radoche przynosi. Ja nawet cieszynek nie robie i wciskam szybko L1-R1, po prostu dziecinada.

Dokładnie to samo robię. Czasem obejrzę bramkę jak ładna, ale jedną powtórkę i tyle.

Ja nie widzę w tym nic złego. Masz zaskoczyć przeciwnika i jeśli dwa, trzy razy zaczynałeś grę podaniem do tył to przeciwnik nie spodziewa się, że przy kolejnym wznowieniu ruszysz sprintem na bramkę

 

Jakoś dla mnie to siara strzelać takie bramki. Gra na to pozwala, ale mój charakter się buntuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeden z moich kryteriów świadczący o powaznosci gracza - jak mi startuje od środka sprintem to juz go za poważnego przeciwnika nie uważam :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeden z moich kryteriów świadczący o powaznosci gracza - jak mi startuje od środka sprintem to juz go za poważnego przeciwnika nie uważam :P

Tylko że ponad połowa tak gra niestety... Przynajmniej ja na takich trafiam.

Na szczęście rzadko tracę takie bramki. Da się przed tym bronić.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - ale trace szacunek do takiego gracza od 2 sekundy meczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest identyko jak bylo z kick off glitchem w 14tce. Tam sie wrzucalo i glowkowalo tu sie biegnie... Mi by było wstyd przed samym sobą tak zaczynać. :)

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×