Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie tracę do nikogo szacunku nawet jeśli zaczyna biec od środka sprintem. Jeśli chce tak grać jego sprawa, jego wybór, jego wola mi nic do tego. Jeśli przegram w takim meczu to koleś musiał robić to bardzo dobrze bo zatrzymanie takiego biegacza jest łatwe (zwłaszcza jak się ma trzech szybkich CM). 

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki ktoś tyka się najprostszych rozwiązań, mimo iż to bronie z zamkniętymi oczami, to i tak taki ktoś jest dla mnie gownozjadem. Wiadomo, ze nie przejdzie na kogoś z wyższej ligi ale i tak spróbuje lol

Nie koniecznie trzeba grac do tylu od środka, można fajnie we dwóch czy trzech poklepac do przodu - ale to wymaga więcej wysiłku i myślenia niż duszenie sprintu i liczenie na błędy gry :-)

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowię swoje pytanie, jak bronić przy ataku pozycyjnym, piłki z połowy przeciwnika, który wypuszcza swojego napastnika(instrukcje -> zostań z przodu + naciskaj na linię defensywy) jednym podaniem na dobieg - płaskim/lobując pół boiska... W tej sytuacji moi obrońcy są blisko lini środkowej boiska, a nie mam sprintera w obronie, który ganiałby takiego idiotę co jakiś czas... Tylko ustawiony def/autobus?

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych meczach mogę spokojnie napisać, że ta cała chemia to bajka...

Hazard LM na SC... Napastnik kompletny.

Suarez z CHM 3... Bestia

Lewandowski IF, CHM 3... Świetny

Obrona... Alba LB (CB), Boateng, Silva, Danilo... Wszyscy CHM 5-6, LOL, mur...

Do tego bramkarz bez chemii, też lepszy niż Neuer... A Neuer, wczoraj odbił piłkę w kosmos, spadła mu za plecy i gol... Mam film, wrzucę jutro... Kretyn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowię swoje pytanie, jak bronić przy ataku pozycyjnym, piłki z połowy przeciwnika, który wypuszcza swojego napastnika(instrukcje -> zostań z przodu + naciskaj na linię defensywy) jednym podaniem na dobieg - płaskim/lobując pół boiska... W tej sytuacji moi obrońcy są blisko lini środkowej boiska, a nie mam sprintera w obronie, który ganiałby takiego idiotę co jakiś czas... Tylko ustawiony def/autobus?

To jest właśnie sytuacja która tez mam często i trace bramki z dupy. Gość gra autoban , a wiadomo wtedy mój atak przeradza się w pozycyjny i cala drużyna podchodzi wysoko - jedyna rada to nie tracić piłki, ewentualnie każda akcje zakończyć strzalem , czym kolewiek żeby był przerywnik i wszyscy wroca mniej więcej na swoje pozycje.

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych meczach mogę spokojnie napisać, że ta cała chemia to bajka...

Hazard LM na SC... Napastnik kompletny.

Suarez z CHM 3... Bestia

Lewandowski IF, CHM 3... Świetny

Obrona... Alba LB (CB), Boateng, Silva, Danilo... Wszyscy CHM 5-6, LOL, mur...

Do tego bramkarz bez chemii, też lepszy niż Neuer... A Neuer, wczoraj odbił piłkę w kosmos, spadła mu za plecy i gol... Mam film, wrzucę jutro... Kretyn.

Chyba też zrobię sobie drużynę z graczy do których szakunec i na niskiej chemii pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Bolasie na SPO przetestowac ale nie mam nerwow do tego :biggrin:

 

Obecnie korzystam z takiego skladu .

http://www.futhead.com/15/squads/30960308/

 

Korci zeby eksperymetowac kupowac kolejnych zawodnikow , ale wole czekac na TOTS i wtedy sie 

 

Silva TIF jest genialny i w ogóle niedoceniany, chodzi za grosze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam kazde scenki jak mam obiad na talerzu a akurat wczesniej meczyk wlaczylem.

Wtedy patrze na wszystkiem powtorki i na szybko dojadam :D

Jestem lepszy-w czasie powtórek lecę do klopa i robię jedynkę,co czasem bywa bardzo trudne,szczególnie jeśli jestem mocno podekscytowany...trudno znaleźć zamek w rozporku :)

A tym czasem widziałem dzisiaj rano czarnego Lewego!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki, mam Lewgo i trzymam dla Ciebie, zagram nim sobie parę meczy i ci go opchnę jak chcesz. 

Są tylko 2 ale...

1. Nie wiem czy jesteśmy w stanie to zrobić... By ktoś go nie kupił.

2. Może być tak, że będzie mi odpowiadał...

Dlatego szukaj cały czas...

 

Ja wczoraj chyba ustawionego pod kogoś właśnie kupiłem, bo miał CDM. 

 

Hazarda od zeszłej środy widziałem 2 razy... Na 9 000 000 kliknięć. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silva TIF jest genialny i w ogóle niedoceniany, chodzi za grosze. 

Dobrze mi się nim gra  , mialem Hazarda ale to totalnie nieporozumienie , może i szybko biega ale podania ma tragiczne, wrzutki do nikogo jak Alves.

Ale jeszcze lepiej mi sie gra IF Eriksenem na LM :) Musial bym kiedys jego karte MOTM przetestowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki, mam Lewgo i trzymam dla Ciebie, zagram nim sobie parę meczy i ci go opchnę jak chcesz. 

Są tylko 2 ale...

1. Nie wiem czy jesteśmy w stanie to zrobić... By ktoś go nie kupił.

2. Może być tak, że będzie mi odpowiadał...

Dlatego szukaj cały czas...

 

Ja wczoraj chyba ustawionego pod kogoś właśnie kupiłem, bo miał CDM. 

 

Hazarda od zeszłej środy widziałem 2 razy... Na 9 000 000 kliknięć.

No właśnie tu jest ten ból,że ustawa nam się chyba nie uda. Z miłą chęcią przygarnę Lewuska,tylko sprawa zakupu jest trudna do realizacji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mi się nim gra  , mialem Hazarda ale to totalnie nieporozumienie , może i szybko biega ale podania ma tragiczne, wrzutki do nikogo jak Alves.

Ale jeszcze lepiej mi sie gra IF Eriksenem na LM :) Musial bym kiedys jego karte MOTM przetestowac

Nie wiem skąd ta opinia, Hazard to jeden z graczy w tej grze który robi różnice :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie koniecznie trzeba grac do tylu od środka, można fajnie we dwóch czy trzech poklepac do przodu - ale to wymaga więcej wysiłku i myślenia niż duszenie sprintu i liczenie na błędy gry :-)

 

Masz racje, bardzo skutecznie wychodzi też jak pierwszego przeciwnika się kiwnie jakąś sztuczką. Wtedy nasi piłkarze mają czas żeby zdążyć podejść i 2 zawodnikami można rozklepać całą obronę. Musze Cię zmartwić bo niektórzy to również uznają za glich, bo wykorzystanie glicha opiera się na złym ustawieni piłkarzy przy rozpoczęciu spotkania a grając w ten sposób również to wykorzystujesz tylko zamiast biec podajesz

 

Ponowię swoje pytanie, jak bronić przy ataku pozycyjnym, piłki z połowy przeciwnika, który wypuszcza swojego napastnika(instrukcje -> zostań z przodu + naciskaj na linię defensywy) jednym podaniem na dobieg - płaskim/lobując pół boiska... W tej sytuacji moi obrońcy są blisko lini środkowej boiska, a nie mam sprintera w obronie, który ganiałby takiego idiotę co jakiś czas... Tylko ustawiony def/autobus?

 

Możesz jeszcze spróbować dać jednemu albo obu bocznym obrońcą zostawaj z tył i używać tam szybkich zawodników. Zainwestuj w szybkich obrońców bo grając atakiem pozycyjnym będą zdarzać się straty na połowie przeciwnika. Najlepiej do takich zagrań nadaje się formacja 4-3-2-1 i wtedy trzeba najbardziej uważać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, bardzo skutecznie wychodzi też jak pierwszego przeciwnika się kiwnie jakąś sztuczką. Wtedy nasi piłkarze mają czas żeby zdążyć podejść i 2 zawodnikami można rozklepać całą obronę. Musze Cię zmartwić bo niektórzy to również uznają za glich, bo wykorzystanie glicha opiera się na złym ustawieni piłkarzy przy rozpoczęciu spotkania a grając w ten sposób również to wykorzystujesz tylko zamiast biec podajesz

 

No jasne, może jeszcze wezmę "za niektórych' pada w ręce i wygram im mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ta opinia, Hazard to jeden z graczy w tej grze który robi różnice :)

 

Ja odkryłem go wczoraj na nowo...

Wpuścić na pomęczoną obronę jako SC (ma u mnie LM) i sadzić rajdy ze slalomem - nie do zatrzymania przez przeciwnika - 5 bramek tak wczoraj strzeliłem nim... He He.

Wczoraj grałem totalnie wyluzowany, bawiąc się tym trybem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie wyglądać walka o TOTS...

 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem głupi.. Miałem grac w sezony. No i pograłem, jeden dzień i znow zameldowalem sie w fucie... biedniejszy o hazarda i aguero, z kasą wywalona na paczki, z ktorych nic nie wypadlo. Brawo ja. Inwestor roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz, bo dziś mam zamiar odsprzedać to co po-testowałem, a od rana mam przeczucie, że coś się spierniczy z obecnym stanem handlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz, bo dziś mam zamiar odsprzedać to co po-testowałem, a od rana mam przeczucie, że coś się spierniczy z obecnym stanem handlu.

Spierniczy czy nie, niech coś w końcu zrobią, bo to już jest śmieszne, żeby klikać pół dnia za dwoma kartami bez rezultatu.

W ogóle zrobiłem sobie concept skład i prawie nikogo z niego nie ma, już myślałem, że coś się popsuło :D

Bolasie widziałem 2 razy przez 1/10000000 sekundy, Hazarda ani razu.

Sif Costa pojawia się w odcinkach jak jakaś kiepska telenowela, Silva cam, if Baines, if Di Maria, if Aguero, if i sif De Gea i wielu innych NIE MA!

Zresztą długo by wymieniać, bo z ciekawości zacząłem szukać też kart spoza bpl i kilku toty z tym samym rezultatem.

Jak za komuny, ea mogłoby chociaż wypuścić kartę z octem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz, bo dziś mam zamiar odsprzedać to co po-testowałem, a od rana mam przeczucie, że coś się spierniczy z obecnym stanem handlu.

Pamiętam jak ktoś tutaj pisał, że EA coś wykombinuje na swoje urodziny... Ten ktoś sugerował nawet sprzedaż wszystkich kart :biggrin: Wtedy "olałem" to przeczucie, a dwa dni później EA wprowadziło widełki :biggrin:

 

EA chce obniżyć ceny maksymalnie, dlatego dodaje karty -> Suarez. Tak bez reakcji na to co się dzieje będą czekać do TOTSów, wtedy tymczasowo może się rynek ułożyć.

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vkkaaa, nic mi nie mów, o dniu przed widełkami...  ;)

Ja przed pracą (ten dzień w mordę) miałem praktycznie wszystko na liście i pomyślałem... Wrócę, to na spokojnie się jeszcze zastanowię. 

Wtedy, kilka przykładów:

 

-Di M 15 000 000

-Ramos 13-14 000 000

-Neymar 9 800 000

-Toure 6 700 000

-De Gea 4 500 000

-Kouyate 3 500 000

 

itd., itd.,


Ej, co jest z tymi statystykami - kupuję piłkarzy, mają już lojalkę i po kilkadziesiąt meczy u mnie? WTF!?

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś namieszali. Tak samo jest chyba z kontraktami, że spadają do 7 po zakupie, ale sam nie sprawdzałem tego bo dawno nie kupowałem nikogo do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem SIF Danilo, kozak RB, mam nadzieję, że gra bez chemii jak Suarez i Hazard.

 

Tomek, tak!? 

Kurna, to po co ja daję 99?

Coś jest ewidentnie spieprzone jak pozycje i OVR rezerwowych...

Co za firma, ja pierd..e. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna dziwna sprawa - sprzedał mi się dziś if Benteke za max, odkupiłem za minimalną, a w statsach ma rozegrane 2 mecze dla mojego klubu i 0 dla innych ? :blink:

Dodam, że w ogóle nim nie grałem, tylko poszedł na listę od razu.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×