Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam wreszcie Boatenga 88 :)

Już w pierwszym meczu pokazał się z dobrej strony ;)

Dzięki Wizz za spar,niestety wstaje o 4tej rano i nie dałbym rady zagrać kolejnego spotkania :)

Ale mecz całkiem fajny,ja uczę się L1 i trójkąt i jeszcze kiepsko to wychodzi. Tym zespołem grasz w drugiej lidze?

Widział ktoś Lewego IF?

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten to ma dobrze, ogolnie jedyny streamer, ktory nie dostaje coinsow xD

41202e7444d935b1fd43c92fe313ce37.jpg

A skąd ma na te karty? Wsio trafił z fp???

Cztery miliony za mną. Nikogo kolorowego nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mecz teraz miałem to jakiś kosmos... Odciśnie chyba piętno na mojej psychice. Chciałbym skończyć w to grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obronca z 32 na def, musi być przegigant

 

post-54765-0-90066800-1431068155_thumb.j

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wreszcie Boatenga 88 :)

Już w pierwszym meczu pokazał się z dobrej strony ;)

Dzięki Wizz za spar,niestety wstaje o 4tej rano i nie dałbym rady zagrać kolejnego spotkania :)

Ale mecz całkiem fajny,ja uczę się L1 i trójkąt i jeszcze kiepsko to wychodzi. Tym zespołem grasz w drugiej lidze?

Widział ktoś Lewego IF?

Jak zaczynałem ligę to grałem w ogóle inną formacją i składem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obronca z 32 na def, musi być przegigant

92 pace i dobry drybling, ten gość nie jest dla broniących tylko atakujących :p

Jako rwb kozak może być.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

92 pace i dobry drybling, ten gość nie jest dla broniących tylko atakujących :P

Jako rwb kozak może być.

Czyli nie dla mnie :biggrin:  Obronca ma byc obronca a nie cofniety napastnik bo pożytku z niego żadnego.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Najlepsza jest równowaga między jednym a drugim, bo to w końcu boczny obrońca. U mnie po wszelkich eksperymentach ze składami i kartami nieśmiertelny jest Walker.

Idealne staty do obrony i wsparcia ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Najlepsza jest równowaga między jednym a drugim, bo to w końcu boczny obrońca. U mnie po wszelkich eksperymentach ze składami i kartami nieśmiertelny jest Walker.

Idealne staty do obrony i wsparcia ataku.

Walker to od lat jedynie pace, jakiś ulubieniec EA :-) mi się on przejadl i wolę grac Clyne czy Colemanem albo Sagna
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walker jest solidny, ale drętwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Piachu: Ja przerabiałem chyba wszystkich z bpl i Walker wygrał zdecydowanie. U mnie nawet kilka bramek strzelił.

Z wymienionych przez Ciebie Clyne też jest dobry.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w BPL bardzo fajnie grało się Zabaleta i w późniejszym czasie wygryzl Walkera ze składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo kombinujecie z LB i RB. Oni mają być szybcy, szybcy, dobrze by było żeby mieli trochę siły i wzrostu oraz żeby byli szybcy. Pamiętajcie, że LB i RB będą gonić takich piłkarzy jak Ronaldo, Reus, Robben, Bale, Hazard, Vela, Cuadrado czy Gervinho. Dlatego Ci piłkarze to wielkie bestie i ciężko jest ich przejść a do tego gdy ma się ich w składzie to gra się o wiele łatwiej

 


 


 


 

Co z tego, że Zabaleta się świetnie ustawia skoro nigdy nie zdąży wrócić jeśli wejdzie na połowę przeciwnika i nigdy nie dogoni skrzydłowego wychodzącego do piłki posłanej na wolne pole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech to Konko mi się dawał we znaki, reszta to kołki. Jacy powinni być obrońcy boczni to definiuje nasz styl gry. Ja np. w bbva miałem Marcelo bo nim dryblowalem i robilem jakieś proste sztuczki, wprowadzalem piłkę do gry.

W bpl grałem na def i miałem silnego i wysokiego Sagne, a po drugiej stronie szybkiego Moreno którego polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Za bardzo kombinujecie z LB i RB. Oni mają być szybcy, szybcy, dobrze by było żeby mieli trochę siły i wzrostu oraz żeby byli szybcy. Pamiętajcie, że LB i RB będą gonić takich piłkarzy jak Ronaldo, Reus, Robben, Bale, Hazard, Vela, Cuadrado czy Gervinho. Dlatego Ci piłkarze to wielkie bestie i ciężko jest ich przejść a do tego gdy ma się ich w składzie to gra się o wiele łatwiej
 
 
 
 
Co z tego, że Zabaleta się świetnie ustawia skoro nigdy nie zdąży wrócić jeśli wejdzie na połowę przeciwnika i nigdy nie dogoni skrzydłowego wychodzącego do piłki posłanej na wolne pole

 

 

Kto ze mną grał wie jak bronie, u mnie obroncy nie strzelaja bramek z akcji, mają bronić. Gralem Abate długo ale wypadl ze skladu, Konko to drewno w tej edycji, w 14tce byl swietny. Nie potrzebuje biegaczy a solidnych obronców, taki Marcelo czy Evra zjadają zawodników z pace 90, dla mnie to musi byc wyważone. Takze tekst ze ma byc tylko pace pace pace mozna sobie w kieszen wsadzić ;)

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja majac na bokach duet Jansen/Großkreutz wygralem na luzie 1 lige. Pace jest w ogole nie potrzebny ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja majac na bokach duet Jansen/Großkreutz wygralem na luzie 1 lige. Pace jest w ogole nie potrzebny ;)

 

Im wyższy skill, tym mniejszą rolę odgrywa pace ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kto ze mną grał wie jak bronie, u mnie obroncy nie strzelaja bramek z akcji, mają bronić. Gralem Abate długo ale wypadl ze skladu, Konko to drewno w tej edycji, w 14tce byl swietny. Nie potrzebuje biegaczy a solidnych obronców, taki Marcelo czy Evra zjadają zawodników z pace 90, dla mnie to musi byc wyważone. Takze tekst ze ma byc tylko pace pace pace mozna sobie w kieszen wsadzić ;)

Ja mam na bokach IF Gibbsa i IF Johnsona i sobie spokojnie radzą z Robbenami , Aubameyangami , Neymarami itd... Więcej zależy od formacji i tego jak ktoś potrafi grac w obronie , przewage szybkosci mozna bardzo fajnie zneutralizowac.

 

 

TIF Silva i MOTM Lukaku w akcji :)

https://youtu.be/fNioAzgXAIo

Edytowane przez polo508
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ze mną grał wie jak bronie, u mnie obroncy nie strzelaja bramek z akcji, mają bronić. Gralem Abate długo ale wypadl ze skladu, Konko to drewno w tej edycji, w 14tce byl swietny. Nie potrzebuje biegaczy a solidnych obronców, taki Marcelo czy Evra zjadają zawodników z pace 90, dla mnie to musi byc wyważone. Takze tekst ze ma byc tylko pace pace pace mozna sobie w kieszen wsadzić ;)

No tak ale Marcelo tez ma sporo pace i świetny drybling hehe

Im wyższy skill, tym mniejszą rolę odgrywa pace ;).

Gadka szmatka, a ile wynosi ta magiczna bariera, ze gracza uznajemy za pace maszynę,a ile to juz jest karta dla graczy skilowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No tak ale Marcelo tez ma sporo pace i świetny drybling hehe

Gadka szmatka, a ile wynosi ta magiczna bariera, ze gracza uznajemy za pace maszynę,a ile to juz jest karta dla graczy skilowych?

81, szaleństwo :-) tak jak pisalem musi byc wyważone. Kiedys pytalem o to kto lepszy Alba czy Marcelo, gralem obydwoma. Marcelo 3 razy lepszy od tego malego słabego biegacza ;)

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

81, szaleństwo :-) tak jak pisalem musi byc wyważone. Kiedys pytalem o to kto lepszy Alba czy Marcelo, gralem obydwoma. Marcelo 3 razy lepszy od tego malego słabego biegacza ;)

No i dla mnie to dużo, śmieszne jest, ze ktoś gada, ze nie potrzebuje pace , a tam zawodnicy ponad 80 w teamie, dlatego pytam o tą magiczna granicę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dla mnie to dużo, śmieszne jest, ze ktoś gada, ze nie potrzebuje pace , a tam zawodnicy ponad 80 w teamie, dlatego pytam o tą magiczna granicę :-)

 

"Im wyższy skill tym mniejsza rolę odgrywa pace" - nigdzie nie napisałem, że nie potrzebuję. Nie ma granicy, zależy jak dla mnie od połączenia wielu atrybutów, stylu gry. Na przykład lubię bocznych obrońców i środkowych, którzy potrafią dobrze podać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko, pace jest potrzebny i tyle. Herosi typu Terry czy Demikelis będą wiatrakami jak przyjdzie im się spotkać z Danielem S.

Można ograc leszcza timem żółwi ale gracz na takim samym poziome pace składem zrobi z tych zolwikow pośmiewisko :p

Evo dasz rade w ukiend ze dwa sparki zagrać? :-)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pace jest potrzebny i tyle. Herosi typu Terry czy Demikelis będą wiatrakami jak przyjdzie im się spotkać z Danielem S.

Można ograc leszcza timem żółwi ale gracz na takim samym poziome pace składem zrobi z tych zolwikow pośmiewisko :P

Evo dasz rade w ukiend ze dwa sparki zagrać? :-)

Piachu i jego mądrości , nic tylko się śmiać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×