Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, SkibaPL napisał:

Zaciekawil mnie tym srebrnym skladem bo mozna sie pobawic i przetestowac czy faktycznie tak jest ale nie ma co kusic losu :24_stuck_out_tongue: wystarczy ze porzucilem gre przed tym jak zaczelo wywalac ludzi ze spotkan. Wyobrazam sobie te rejdże w waznych meczach gdy prowadzisz a tu jeb...

Niech ktos to sprawdzi :24_stuck_out_tongue:

 

ja będę grał składem Overall 78 w kolejnych mistrzostwach - takie coś jak ogarniał Kinetyk na swoim filmie i ozbaczymy jak pójdzie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 16stce grałem srebrnymi z ang i grało mi sie bardzo dobrze. Dzisiaj wieczorem zrobię podobnie i zobaczymy co będzie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe. No to teraz silver teamy !!!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami grając na przeciwnika z kartą Kante w środku pola mam wrażenie, że to AI tą kartą steruje i jest bezbłędna... Przegięli. Mam wrażenie, że on jest wszędzie i byle piz*a z tą kartą potrafi wyczyniać cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ten silver team ukryty wyglada

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak by do tego srebrnego skladu ustawic ped...gejowskie stroje Pride od EA, to wtedy nie ma bata i 40-0 bedzie! Karakany z Kanady nie pozwola Ci przegrac :1_grinning:


  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, vkkaaa napisał:

Czasami grając na przeciwnika z kartą Kante w środku pola mam wrażenie, że to AI tą kartą steruje i jest bezbłędna... Przegięli. Mam wrażenie, że on jest wszędzie i byle piz*a z tą kartą potrafi wyczyniać cuda.

Niczym Śp. Ramires..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balotelli 84 wygląda bardzo fajnie , plus po 4 gwiazdki , no całkiem dobry grajek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robson1425 napisał:

Balotelli 84 wygląda bardzo fajnie , plus po 4 gwiazdki , no całkiem dobry grajek

są już nagrody. Za Gold 2 u mnie Mandanda najlepszy, Mata i Mandzukic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie za Gold 2 najlepszy Pjanic. Dodatkowo w paczce trafiłem pierwszy raz żeton draftu. Zagrałem draft od razu ale przegrałem finał i nic ciekawego nie wypadło. Ogólnie znowu około 100k na plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie shit pokroju Juanfrana, Mertesackera.
Jedynie cos wartego to K.Kavas ale nei po to morduje sie przy fut champ by takiego placka trafic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmontowałem na szybko skład z 2 ligi hiszpanskiej i powiem wam ze to co sie dzieje na boisku to sa jaja jak balony ,mecz przegrałem 3-1 ale nie o wynik tu chodziło bo grałem dla jaj ,np taki lukaku nie miał szans sie przepchąc przez moich obronców ,wychodzi lukaku sam na sam słupek dobitka na pusta poprzeczka dobita bramkarz łapie na lini ,śmiech na sali ,jakies moje nie celne podanie w pole karne przeciwnika a loris 88 mija sie z piłka jak by ona parzyła ,moji napastnicy szybcy niczym mesi a siłni niczym lewandowski ,masakra ale też dodam że trzeba umiec tym grac samo sie nie wygra ale popoc hendikapu jest mega .

 

co do nagród to za silver 1 dostałem Diego Coste -) lepiej niz wczesniej za golda 2 lub 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za gold 1 dostalem Rooneya i Kante ;) Liczylem na cr7 xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dommanu ładnie wszystko wyjaśnił z tym handicapem.

 

Kiedyś były domysły że może jest a może nie jest a jak jest to słabo a tu wszystko na patelni.  Nie do pomyślenia w innych grach ale Fifa to stan umysłu.

 

A ja sobie odpaliłem futa w 16. Powitały mnie TOTSy które kupiłem a nigdy nie grałem. 3 meczyki 1-1-1 zero problemów w online ,sam miód. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos, nie do pomyślenia w grach piłkarskich :) PES ma to.samo tylko , że bardziej nieporadnie .

Ale są ludzie którzy dalej mówią, że to po prostu zły dzień :)

Cóż za ameby umysłowe. Dzięki takim imbecylom mamy to.co mamy.

Jest to temat tabu i takie ameby nawet nie chcą słyszeć o skryptach ingerujących w rozgrywkę pvp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wczoraj srebrną ang. Ovr 76, ludzie 82 w górę. W każdym meczu grało mi sie fajnie, sporo okazji. A przeciwnik marnował takie okazje ze głowa mała. Mój bramkarz jakiś Grek z ang bronił wszystko. Zagrałem 3mecze bilans 1-1-1. Od 70min oddychają już rękawami, ale i tak dobrze sie grało. Olewam fut ciepłym moczem. Nie pamietam żeby jakaś gra mnie tak dymala. Dramat!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli troche ludzi go jednak oglada :1_grinning:

i tak teraz jest malo czasu na granie bo trzeba ogarniac świeta i sylwestra :24_stuck_out_tongue:

 

moze po nowym roku im przejdzie :1_grinning: i bedzie sie dalo normalnie pograć :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/3 ceny robi CDM, wydaje mi sie, zew nocy bedzie mozna go przysnajpic 80% taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, to z ciekawości sprawdzę po siłowni ceny jeszcze ;)

najwyzej coś się zarobi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita gra.... :wacko: Najgorszym zawodnikiem w moim składzie jest Benzema. Co najbardziej kuriozalne jest również najdroższym i ma najwyższe staty. :O

Natomiast co mecz kopie się w czoło. Jakoś nie widzę, żeby był wart tych 60 tysięcy....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj tym 4231 i powiem ze przyjemnie sie gra ,macie jakies wytyczne co do tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×