Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

skusilem sie za 90 k na Tif Icardiego :1_grinning: Myslicie ze moze byc jeszcze tanszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'm dluzej gram tym sif balotelli tym bardziej mnie drażni.

Powiem Wam tak. Workrate nie przeszkadzaja, wyglądają identycznie jak med/med lewego. Lewa noga ok, główki ok. Teraz to gorsze. Stamina, jak chcesz nim pressowac obrońców to umrze w 50 min. Wykończenie, na pewno nie 90. Zapraszamy do filmiku wyżej, 2-3 sytuację w meczu tak chrzani. Siła, cos jak 85 Max, zlatanowi to nawet nie jest godzien hantli podać. Karne 99? W życiu większej bzdury nie widziałem, Ben arfa z 86 bije pewniej. Ogólnie jak na 47k z Hawk to nie ma zle, powyżej 80k na pewno bym nie dał. Karta wyglądająca na papierze świetnie, in game jest tylko dobra, jak nie przeciętna..

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, isco napisał:

skusilem sie za 90 k na Tif Icardiego :1_grinning: Myslicie ze moze byc jeszcze tanszy?

 

w poniedziałek/wtorek są najtańsze ceny IFów

 

Zrobiłem też sobie TOTW Gwarantowany niewymienny i wypadł mi LM Bernardeschi, generalnie ligą Włoską gram, także potestuje go i zobaczymy co jest warty. Wydałem 6k na jedną kartę, reszte miałem.

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie 5 gwarantów niewymiennych 81+ i z jednego wypadł IF Sneijder. Myślę sobie to jest ten dzień, w końcu mam handi do losowań. No to dawaj gwaranta wymiennego IF'a. Skleciłem coś ze szrotów w klubie tak żeby było 84 i dwa IFY (wchodzą niewymienne). Otwieram, emocje jak na grzybobraniu, w głowie już układam skład pod Pogbę i wtem jest! Jest i on! 

 

IF Pinto za QS :30vm3cw:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w tym tygodniu w Fut champ zagram na 2 sklady.

Main + fitness, wygladaja tak:

1. Glowny: https://www.futbin.com/17/squad/900391

2. Fitness: https://www.futbin.com/17/squad/900398

 

Zobaczymy jak momentum bedzie dzialac w tym tygodniu.

Ogolnie brakuje mi 1 wina do miesiecznego golda wiec w tym tyg gram na totalnej wyjebce.

1 mecz na 40 wygram :F

Jak dalej beda dzialy sie cuda to w styczniu odpuszczam Fut champ i pogram sezony na lajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się awansować do 4 ligi w sezonach. Pierwsze 4 mecze to 3 porażki i remis. Mecze były w miarę wyrównane gdyby nie debilizm graczy którym "przypadkowo " pojawiają się lagi po strzelonej bramce. Jak można coś odrobić skoro jest pokaż slajdów? Btw w poprzednich fifach można było się rozliczyć do 5 minuty bez żadnych konsekwencji. W tej jest tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tylko 4 mecze w eliminacjach ,po nie udanym weekendzie ale w 4 meczach wczoraj 4 totalna dominacja i 0 momentum wyniki 3-1 2-0 3-0 4-0 przypadek czy cos juz grzebią w kodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, EZreal napisał:

Ok, w tym tygodniu w Fut champ zagram na 2 sklady.

Main + fitness, wygladaja tak:

1. Glowny: https://www.futbin.com/17/squad/900391

2. Fitness: https://www.futbin.com/17/squad/900398

 

Zobaczymy jak momentum bedzie dzialac w tym tygodniu.

Ogolnie brakuje mi 1 wina do miesiecznego golda wiec w tym tyg gram na totalnej wyjebce.

1 mecz na 40 wygram :F

Jak dalej beda dzialy sie cuda to w styczniu odpuszczam Fut champ i pogram sezony na lajcie.

tez chce fitness team za 220k :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezony na lajcie to były kiedyś . Tera są tam takie druki, że przestałam grać w trosce o własne zdrowie, serio.

Poczekam do pacza z nadzieją , że zmniejsza te momentum bo obecnie nie można tego nazwać zdrową rywalizacją multiplayer pvp a raczej rywalizacją vs skrypty

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, madithon napisał:

tez chce fitness team za 220k :1_grinning:

180k sam  otw mane z niewymiennje gold wymiany XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


W Hiszpanii było święto w stylu "prima aprilis" i fb ea espania wrzucil taką oto grafikę , przyznam że z Escobara i Bolta śmiechłem ( Bolt 130 pace hehe )

IMG_0333.JPG

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Escobar ma zdjecie Wagnera Moury a nie Pablo Escobara %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, madithon napisał:

@F3niX, oglądasz BezSpinyHQ na twitchu?:D
bo gosc z podobnym nickiem :1_grinning:

Fenix ogląda-

 PLfenix :) , tez czasem popatrzę, jednak zdecydowanie wole @TVGeneral, koleś jedzie po ea i po tym co robią z ta gra az w uszach piszczy :) 

59 minut temu, TrueGrand napisał:

Na prawde mam odruch wymiotny jak myśle o tym ile lat robią z nas debili i ile padów poszło do kosza .... bym zapomniał - ile żona wygarnęła zjebek za nic :) ale to sie zmieni, BF1 juz kupiony, juz wiem, ze potrzebuje masę czasu żeby wskoczyć chociaż na jakis przeciętny poziom, a ta śmieszna piłkę, traktuje juz tylko jako odskocznie !!!

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie o tym nicku myslalem :1_grinning:

ja wole zagraniczne streamy ale ze nie leci nic teraz to wszedlem na tego :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Ja próbuje Messiego pogonić od kilku h ( za bezcen go nie puszcze ) , co mnie gra ruchała przez tydzień to szkoda gadać , noobem jestem ale po zakupie takiego gracza instant zjazd z 3 do 6 ligi heh ? Kilka akcji gdzie obrona miała mega wylew po bramce ( tzw. Kick off glitch ) nagrałem ale nawet nie chce mi się tego montować , wracam do jakiś leszczy pamiętam tak samo miałem w 16 gdy miałem w składie knypusa suareza i cr7 zamiast zanotować jakikolwiek progres zjechałem 3 ligi w dół :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Danielski_82 napisał:


Ja próbuje Messiego pogonić od kilku h ( za bezcen go nie puszcze ) , co mnie gra ruchała przez tydzień to szkoda gadać , noobem jestem ale po zakupie takiego gracza instant zjazd z 3 do 6 ligi heh ? Kilka akcji gdzie obrona miała mega wylew po bramce ( tzw. Kick off glitch ) nagrałem ale nawet nie chce mi się tego montować , wracam do jakiś leszczy pamiętam tak samo miałem w 16 gdy miałem w składie knypusa suareza i cr7 zamiast zanotować jakikolwiek progres zjechałem 3 ligi w dół :)

Wszystko ładnie, pięknie tylko pamietajmy , ze mając gorszy skład, zawsze mozna trafić na jeszcze słabszy takze tzw. yebanie kotka, za pomocą młotka :)  Moze po tym jak wyszło na jaw, skończy sie era, jakiegoś fachowca w tej korporacji, który za ten projekt ,pewnie zgarnął któraś bańkę :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ?
EA oglosi, ze handicapu nie ma a kod to sobie sami napisalismy.

Miedzy czasie pojdzie jakis cichy patch redukujacy wylewy o 25% i temat umrze smiercia naturalna.

Szczerze watpie by EA sie przyznalo do tego a juz w ogole, zeby z tym cos zrobili...

Przez cala 14 edycje glowki byly OP i taki duet Bentaku to pozeral na sniadanie techniczych zawodnikow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, madithon napisał:

@F3niX, oglądasz BezSpinyHQ na twitchu?:D
bo gosc z podobnym nickiem :1_grinning:

Owszem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle pamiętacie że w 16 w tzw.Futmas jakieś paczki darmowe dostawaliśmy z okazji świąt ? Prócz tych daily giftów ofc ? Bo pamiętam że mi Buffon wyskoczył i kilku innych . To oczywiście w tym roku ze względu na te sbc nic takiego nie ma miejsca , bo ludzie wykorzystali by te non trade do sbc , a to oznacza mniej kasy dla ea :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak - chcesz grać na wysokim poziomie, musisz grać tak jak jest najskuteczniej - bez kombinacji, zabawy. Do linii końcowej i podanie wzdłuż bramki + strzał. Mecze pro wszystkie wyglądają tak samo, mecze tych którzy chcą być pro wyglądają tak samo, mecze tych którzy za wszelką cenę chcą wygrywać wyglądają tak samo. To dalej piłka nożna czy jakaś spier**lina kto lepiej wykorzysta upośledzenia tej wersji ?

 

Trochę pograłem ale nie sprawia mi to przyjemności, bo nie bawi mnie wykorzystywanie tych śmiesznych schematów co mecz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Danielski_82 napisał:

A w ogóle pamiętacie że w 16 w tzw.Futmas jakieś paczki darmowe dostawaliśmy z okazji świąt ? Prócz tych daily giftów ofc ? Bo pamiętam że mi Buffon wyskoczył i kilku innych . To oczywiście w tym roku ze względu na te sbc nic takiego nie ma miejsca , bo ludzie wykorzystali by te non trade do sbc , a to oznacza mniej kasy dla ea :)

 

wlasnie tez na to czekalem ale niestety wola dawac gowniane wyzwania z sbc za smieszne duze zlote paczki lub 3 czy 5k , rok temu na pewno byly darmowe za 100k i chyba za 50. mialem z nich Kompanego i Courtuisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaliłem IF Bonaventure, Marchisio, Pjanica i Dybale na wyzwania z TOTW wymiennym... straciłem 250K. 

 

Poleci ktoś więc jakiś składzik za 50K? Obojętnie jaka liga 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kubuhh napisał:

Przewaliłem IF Bonaventure, Marchisio, Pjanica i Dybale na wyzwania z TOTW wymiennym... straciłem 250K. 

 

Poleci ktoś więc jakiś składzik za 50K? Obojętnie jaka liga 

 

:jaro:

 

Takie karty spalić... 

Za karę powinieneś grać ligą Irlandzką. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×