Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

No nie koniecznie... klub o takiej nazwie moze miec kazdy :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tss , o tego "polaczka" mi chodziło jak mieszkałem na wyspach wiele lat gemu lałem po mordzie równo za to określenie :) a widzę że nadal w modzie :) no offence po prostu mega mnie to drażni :) wracajcie do składów eot

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal2016  chyba sie chlopak nazywal

Klub z czerwca 2016

 

Ktos wie jak mozna sprawdzic jak znalezc historue potyczek online? Bo w poznani gracze w menu ps4 nie ma.

 

Dobrze gral swoja pace hybryda, ale jak juz zaczal przegrywac po tym gdy 1szy zdobyl bramke to zaczal grac na czas,ogladac powtorki bawic sie pilka lub nawet kosic moich.

Ja niestety przy mojej rodzinie moge zagrac online wieczorem dopiero a i tak ok godzine wiec jak juz mecz mam przegrac to wole wyjsc i nie tracic czasu na uprzykszanie wieczoru innym.

 

No to jak z tym TOTY? IF baines wczoraj pelno bylo, dzisiaj rano ok 10 kart tylko i min 100k

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Icardi TIF jak najbardziej na plus, czy to pierwszy sklad czy tez wchodzi z lawki i nie ma max chemi to wymiata. Szkoda ze nie ma 4 gwiazdek sztuczek bo wtedy to bylaby miazga :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten If Gray to jest jakaś magia, zapierdziela jak mały samochodzik, strzela wszystko. Szkoda, że tylko z jednej nogi, ale nawet mimo tego polecam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten If Gray to jest jakaś magia, zapierdziela jak mały samochodzik, strzela wszystko. Szkoda, że tylko z jednej nogi, ale nawet mimo tego polecam

Poteierdzam ! Sprzedalem go na chwile zeby sprawdzic Kane'a 87 ale kogut jest mega drewniany. Strzal ma kosmiczny zza 16 ale mega kołek. Wracam do Graya ktory z Aguero sieje spustoszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi weekendowe kwalifukacje zresetowalo po wtorku.mialem 1szy wygrany mecz a wczoraj od nowa musialem grac, i wymagania zniknely.

Trafilem na polaczka z druzyna SkillaNieKupisz  no i trafil w sedno ze swoja druzyna i skillem...nie wygral meczu.

Teraz do sedna: sprzedawac swoj zespol przed TOTY? IFy i normalne czy moze przez sbc i czystke kart na rynku zatrzymac IFy?

Cos byscie zmienili moze? Myslalem o IF Baines ale boje sie ze TOTY moga byc overpowered

 

Screenshot_20170106-133645-720x1280.png

Zmień bramkarza. Ja temu ujowi po kolejnym przegranym meczu z ewidentnie jego winy zrobiłem qs!!!!

Nie żałuje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta LW to jest k**a RAK! Wczoraj ladnie 12-4 mowie przerwa jutro na spokojnie. Dzisiaj od rana 6 porazek z dupy! Prawie sobie wlosy powyrywalem, nie wspomne juz o latajacym padzie. Mam ochote sprzedac caly sklad i wydac na paczki...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciało mi się śmiać z tych wszystkich komiczno wylewowych sytuacji, az do dziś

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinniście wydać więcej $ na coinsy.

Musicie wspierać EA aby mili kasę na wprowadzenie coraz to bardziej wymyślnych skryptów w FIFA 18 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydałem tylko 99zl.

Za płytę z Fifa 17.

Na premiere.

Nic mniej nic więcej.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miło, że jest ktoś kto nie degeneruje rynku elektronicznych piłek nożnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SantomHQ napisał:

Ta LW to jest k**a RAK! Wczoraj ladnie 12-4 mowie przerwa jutro na spokojnie. Dzisiaj od rana 6 porazek z dupy! Prawie sobie wlosy powyrywalem, nie wspomne juz o latajacym padzie. Mam ochote sprzedac caly sklad i wydac na paczki...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 mecze na bardzo szybko :

0783428eddea296aebdb9e589bc60dd7.jpg

327ef437c7882ece96cab68128aa9574.jpg

Kiedy te upgrade maja być?

Mam 2 karty, które mogą dostać upa i nie wiem czy dam radę z nimi wytrzymać %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie w LW, poczatek super 6-1, a potem cos sie popsulo, nic nie wpadalo, super bramkarze i skonczylem wieczor na 7-10. I tradycyjnie juz po takich jajach jeden z moich skladow powedrowal na liste.

Zlozylem nowy sklad i zobaczymy wieczorem jak bedzie sie gralo.

Standardowo, przed LW gralo mi sie super, wloskim skladem wygrywalem wiekszosc meczow, a tu przychodzi LW i sie męczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez w czwartek grało sie fajnie. Wczoraj dupa dzisiaj jeszcze większa dupa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne skrypty w zyciu codziennym. Realizm Panowie REALIZM!!! fifa goty
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% TOTY dostana Pique, Iniesta, Messi i Suarez, bo to oni leca na gale w poniedzialek. Zawsze jest tak, ze cala delegacja pilkarzy Barcy dostaje sie do druzyny roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, baku83 napisał:

U mnie podobnie w LW, poczatek super 6-1, a potem cos sie popsulo, nic nie wpadalo, super bramkarze i skonczylem wieczor na 7-10. I tradycyjnie juz po takich jajach jeden z moich skladow powedrowal na liste.

Zlozylem nowy sklad i zobaczymy wieczorem jak bedzie sie gralo.

Standardowo, przed LW gralo mi sie super, wloskim skladem wygrywalem wiekszosc meczow, a tu przychodzi LW i sie męczę.

A jak masz się nie męczyć skoro 9/10 osób gra ultra def albo autobus w LW? Bije się głową w mur przez 90 albo 120 minut a wynik końcowy to 1:0 dla rywala. To najbardziej męcząca edycja ze wszystkich.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna jest ta drużyna roku jeżeli te przecieki z YT są orawdziwę , brak Kante czy Griezmana a kolejny rok z rzędu absolutna dominacja wiadomo jakich dwóch drużyn ech

 

Thiago if jakby ktoś szukał cama w bundes baardzo spoko :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak masz się nie męczyć skoro 9/10 osób gra ultra def albo autobus w LW? Bije się głową w mur przez 90 albo 120 minut a wynik końcowy to 1:0 dla rywala. To najbardziej męcząca edycja ze wszystkich.

15/7 w tym momencie i jeszcze nie trafiłem na takich co od początku dawali autobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie przegrałem meczu 2:3 po 3 samobójach, wreszcie zaliczyłem ten achievement, po tym jak obrońcy niekontrolowani przeze mnie postanowili zamiast wybić piłkę, to przyjąć ją gdy była wrzucona z maksymalną siła. Geniusze :listek:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój bilans LW póki co 11:9, już kolejny raz zaczynam kiepsko 3:7 - pierwsze 10 spotkań, kolejne 10 - 8:2.

 

Trafił mi się mecz z gościem - konto założone styczeń 2017 - masakra, słaby gracz , a handi , że co strzał to jego gol, na szczęście ogarnąłem 4:3 :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie wkoncu pogralem online sezony bo dzieki tasiemcom w tv zona w czwartek okupowala tv i do LW nie udalo sie dostac.

Szybki awans do 8 ligi. Ktos tu pisal zeby Mandade wymienic bo kicha jest. Powiem tak: jest super ale do gry z CPU? Wczoraj takie mi szmaty wpuszczal w online ze szok.poszedl na market i kupilem llorisa.on to w online jest bajka widze wszystko wyciagal.nawet sam na sam gdzie przy wyjsciu gracz podaje do drugiego zdazyl obsluzyc 2 strzaly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×