Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SantomHQ napisał:

Nie wiem ale jak ja gralem bpl to najlepiej u mnie spisywal sie Mandanda. Bronil wszystko. Jak juz jestesmy przy bramkarzach to macie jakies typy na Serie A oprocz Handanovica i Buffona? Perin padaka, narazie mam Reine ale tez bez szalu...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja mam Buffona z SBC i gra mega, jestem zadowolony z tego , że zrobiłem to wyzwanie. Grałeś Donnarummą  84? 

 

Czekam na Perisica IF, lewe skrzydło, EA nie zawiedźcie mnie :D.

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedałem Llorisa i kupiłem Schmeichela IFa. Na karcie liczbowo wydaje sie lepszy ale w praktyce na 6 rozegranych gierek conajmniej w 3 puszczał takie farfocle, że powiedzialem sobie - po meczu gostek wypad !!!

Ktos ma podobne odczucia co do tej karty czy po prostu źle trafilem :1_grinning:

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Wczoraj trafiłem go z paczki po jednym meczu wylądował na liście transferowej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie awansowałem do 1 ligi na probe grajac taktyka 5-3-2. RB i LB instrukcje zawsze obiegaj. Srodkowy CM wspoeraj atak a dwaj boczni zostawaj z tylu. Obaj ST wbiegaj za plecy obroncow i naciskaj.

Jestem w szoku :O

Dla mnie petarda. Juz mialem rano o tym pisac ale pomyslalem, ze pewnie mi 2-3 mecze wyszly po prostu. Tył calkowicie zabezpieczony. W pomocy Kante zapieprza po calej szerokosci za pilka a w ataku jak sie okazalo wcale nie potrzebuje duzej ilosci zawodnikow by grac fajna pilke. Boczni obroncy wbiegaja wtedy kiedy ja sobie klepie pilka w srodku i to dezorientuje na maksa.

Polecam sprawdzic z pełną odpowiedzialnoscia !

Ja dosyc mialem juz tych taktyk z YT gdzie praktycznie kazdy wie jak sie na dana taxe gra. Tu jest duzy element zaskoczenia :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie awansowałem do 1 ligi na probe grajac taktyka 5-3-2. RB i LB instrukcje zawsze obiegaj. Srodkowy CM wspoeraj atak a dwaj boczni zostawaj z tylu. Obaj ST wbiegaj za plecy obroncow i naciskaj.

Jestem w szoku :O

Dla mnie petarda. Juz mialem rano o tym pisac ale pomyslalem, ze pewnie mi 2-3 mecze wyszly po prostu. Tył calkowicie zabezpieczony. W pomocy Kante zapieprza po calej szerokosci za pilka a w ataku jak sie okazalo wcale nie potrzebuje duzej ilosci zawodnikow by grac fajna pilke. Boczni obroncy wbiegaja wtedy kiedy ja sobie klepie pilka w srodku i to dezorientuje na maksa.

Polecam sprawdzic z pełną odpowiedzialnoscia !

Ja dosyc mialem juz tych taktyk z YT gdzie praktycznie kazdy wie jak sie na dana taxe gra. Tu jest duzy element zaskoczenia

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Jakiś CT do tego?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z krzyzaka wysoki pressing na zmiane z posiadaniem pilki

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mam Buffona z SBC i gra mega, jestem zadowolony z tego , że zrobiłem to wyzwanie. Grałeś Donnarummą  84? 

 

Czekam na Perisica IF, lewe skrzydło, EA nie zawiedźcie mnie :1_grinning:.

Donnarumma nie gralem ale przetestuje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedałem Llorisa i kupiłem Schmeichela IFa. Na karcie liczbowo wydaje sie lepszy ale w praktyce na 6 rozegranych gierek conajmniej w 3 puszczał takie farfocle, że powiedzialem sobie - po meczu gostek wypad !!!

Ktos ma podobne odczucia co do tej karty czy po prostu źle trafilem :1_grinning:

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Mam go i u mnie bardzo fajnie broni jak na razie. Miał farfocla w jednym meczu gdzie przegrałem w 90 minucie przez niego ale takie rzeczy robią wszyscy bramkarze jak uruchamia się skrypt

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, robson1425 napisał:

 

Ja mam Buffona z SBC i gra mega, jestem zadowolony z tego , że zrobiłem to wyzwanie. Grałeś Donnarummą  84? 

 

 

Mam Donnarummę 84 (15 meczów) i jak dla mnie zdecydowanie lepszy od handanovicia i zwykłego buffona. Handanović to tragedia co oni z nim zrobili, takie staty a gra jak napastnik przeciwnika na mojej bramce... Donnaruma wpuszcza mniej farfocli (nie znaczy, że w ogóle), ale jest trochę chaotycznym bramkarzem, zwykły strzał potrafi wybić na rożny, a petardę z 5 metrów złapać bez problemu. Jednak dobrze odbija groźne strzały na bok i rożne, po 15 meczach chyba tylko raz wybił piłkę po strzale pod nogi przeciwnika, wcześniej traciłem tak 30% bramek. Mega zwinny, dobrze wychodzi do wrzutek, niska cena (w porównaniu do De Gei czy Neuera) - ja go nie zmieniam. To wszystko w 2 i 3 lidze

PS. Mandanda to jak Cech, pamięta się jeden dwa mecze w których u przeciwnika bronił wszystko, kupujesz go, a po 10 meczach QS

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie Schmeichel IF broni dobrze, jestem z niego zadowolony. Wiadomo, są strzały nie do obrony typowe szczurki po ziemii ale wtedy to już żaden bramkarz nie pomoże. Na pewno jakbym go miał porównywać do Courtouisa to nie denerwuje takimi  akcjami ... 

 

https://oddshot.akamaized.net/render-captures/720p/Junajted-3Mp_heiU-ki5JxpzjRz63g.mp4

 

Potwierdzam, u mnie też takie numery robił w bramce :)

Edytowane przez Mandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, chce troche wzmocnic sklad.

Z racji tego, ze przez Toty Hazard i Aguero nie spadaja z ceny w ogole (sa momenty, ze nawet ich cena rosnie) postanowilem juz sie szykowac do zakupu, tak wiec bedzie wygladac sklad:

https://www.futbin.com/17/squad/1113526

Co myslicie o tych oszolomkach ?

 

Aguero wart prawie 400 tysi ?
Jakies opinie na jego temat ? Bo reszta to w sumie jjuz gralem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Mandi napisał:

A u mnie Schmeichel IF broni dobrze, jestem z niego zadowolony. Wiadomo, są strzały nie do obrony typowe szczurki po ziemii ale wtedy to już żaden bramkarz nie pomoże. Na pewno jakbym go miał porównywać do Courtouisa to nie denerwuje takimi  akcjami ... 

 

https://oddshot.akamaized.net/render-captures/720p/Junajted-3Mp_heiU-ki5JxpzjRz63g.mp4

 

Potwierdzam, u mnie też takie numery robił w bramce :)

Hahaha 

ja mam Courtouisa kupiłem go w sobotę i jestem zadowolony.

Generalnie potrzeba pięć pierwszych akcji, pięć pierwszych interwencji i już wiesz czy bramkarz zostaje czy "idzie do żyda" 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj Giovinco IF do mojego włoskiego składu i gość na razie w 4 meczach 8 goli i 2 asysty, normalnie gra się nim kozacko, polecam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie trwajka rozmowy z IF Grayem.

Mysle, ze ok poludnia go zakontraktuje. :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem przeciwko niemu. Też go muszę kupić bo to kozak karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem XD

56k na licytacji z hawkiem.

Wg mnie cena moze tylko wzrosnac wiec nie strace jak co a warto sprawdzic tego dzika (85 sily, 180cm, ponad 87 wykonczenia i pozycjonowania + MURZIN) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze w 1 lidze wielu graczy gra karta IF Reid. Ignorowalem tą karte ale widze po statach teraz, że chyba warto sprobowac. Ktos ma ? U mnie zastąpilby Smallinga

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecacie na CB w składzie PL w rozsądnej cenie? Obecnie mam Reida i Zoume ale chciałbym usprawnić mój środek obrony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kogo polecacie na CB w składzie PL w rozsądnej cenie? Obecnie mam Reida i Zoume ale chciałbym usprawnić mój środek obrony. 

Jak dla mnie to Smalling top ŚO z BPL

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram para Kościelny - Smalling, ale coraz bardziej zaczyna mnie irytować Francuz. Wczoraj chciałem już go wymienić na IF Reid, ale został ze względu na Kurzawe SBC

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana kilka postow wczesniej 5-3-2 od rana nic sie nie zmienilo tj EA nie przeszkadza mi grac :1_grinning:

Osiagnalem jak do tej pory najwiecej pkt w fifie17 grajac w 1 lidze :) na win nie licze bo za dobrze znam ta gre hehe.

Dokonalem pewnych modyfikacji. Od poczatku meczu gram na ultra

ofensywie i pogrzebalem w CT.

Gram wysunieta linia obrony co kompletnie dezorientuje oponentow :1_grinning:

aff8f3ddd2142f68e9fad7c26981b5f8.jpg

6a5874823707eba10f3de66e062ee600.jpg

53fd536630b633ae8fff8a14b9ce7d07.jpg

P.s. Rooney kapitalne long passy !! Lepsze w Bpl ma chyba tylko Fabregas i KdB. No i Sturridge... wrocilem do niego bo potrzebowalem lewej nogi - robi co do niego nalezy ale jak dla mnie brakuje mu 4* sztuczek tak jak mial w 16.

Jak spadne a zakladam, że pewnie to nastapi niedlugo sprawdze Lukaku w tym ustawieniu

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ja gram para Kościelny - Smalling, ale coraz bardziej zaczyna mnie irytować Francuz. Wczoraj chciałem już go wymienić na IF Reid, ale został ze względu na Kurzawe SBC

A u mnie wlasnie Koscielny jest nie do ruszenia od 650 spotkan!!!

4b0acd4d72569a5fea8ac8dc67ddf7c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duet Bailly, Smalling wystarczy w BPL

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×