Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiecie może czy będzie jakiś patch w najbliższym czasie ?, bo ciekaw jestem czy poprawią bramkarzy, bo do szału mnie doprowadza jak ja się męczę żeby jakąś ciekawą i ładną akcje przeprowadzić, a przeciwnik wali z 30 m i praktycznie za każdym razem wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.10.2017 o 19:05, Kamillo napisał:

Witam, wiecie może czy będzie jakiś patch w najbliższym czasie ?, bo ciekaw jestem czy poprawią bramkarzy, bo do szału mnie doprowadza jak ja się męczę żeby jakąś ciekawą i ładną akcje przeprowadzić, a przeciwnik wali z 30 m i praktycznie za każdym razem wpada.

Właśnie ,zauważcie że bramkarze ani trochę się nie wyciągają do piłki tylko jakby rzucali się w miejscu ,no może trochę pofrunie . Patrząc na czas reakcji jest dużo spóźniony przy strzałach z dystansu . Bramkarze do poprawy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we wtorek na 20 minut przed wyjściem SBC ktoś na fb wrzucił 4 ważne mecze które bedą w sbc i się sprawdziło 100%, ktoś się orientuje skąd taki wyciek może popłynąć by wiedzieć jeszcze szybciej?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fut Champions uświadamia mnie jaki słaby jestem w Fife, po 5 meczach mam 4 zwycięstwa, potem nadchodzi seria porażek i po 13 meczach, zwycięstw mam aż 5. Od początku ligi weekendowej gram świetnym składem, a 2 razy wbiłem Silver 1...

Edytowane przez katall_96
...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy dostaliście może Panowie oferte 1050coinsów za kupno rocznej subskrypcji w pss?

 

Ja dostałem coś takiego i zastanawiam się czy warunkiem jest zakup tej subskrypcji poprzez sklep, czy wystarczy zakup na innej stronie i dodanie kodu w pss? Ma ktoś jakieś pojęcie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza w zyciu karta +90 ovr, limit szczescia wyczerpany na nastepne 6 lat

 

22664504_2013640005558848_1580740095_o.j

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza w zyciu karta +90 ovr, limit szczescia wyczerpany na nastepne 6 lat
 
22664504_2013640005558848_1580740095_o.jpg?oh=e7d35c335b83b0f862dcf2e62fa5c50e&oe=59ED12C5
Za co ten Neymar, proszę pana?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, gutihaz napisał:

Za co ten Neymar, proszę pana?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

sbc hybrydy narodowe na nowym koncie. w sumie zrobilem dwa konta, na jednym jak otwieralem mialem bilans 1-0-1(widziałem tak na filmie Dommanu że niby taki bilans dobry,to taki zrobiłem) i trafilem taki syf,ze poezja.Z dwoch paczek ostatnich (mega paczka i mega paczka rzadkich kart) nie trafilem nikogo z ovr 80 nawet,a kart rzadkich to było chyba ze 40 w tych dwóch paczkach także porażka.

 

Naczytałem się jak to ludzie robią grubą kase na tych SBC na nowych kontach.Przyznam szczerze że nie lubie robić SBC, kupe czasu na to sie traci szczególnie na nowym koncie gdzie trzeba kupować na konsoli bo web app zablokowany,a ja już od fify 17 zawsze trafiam wielkie dno w tych paczkach za SBC.

 

Ale miałem wolną chwile,myślę dobra ostatnia próba, jak na narodowych hybrydach nic nie wypadnie to ligowych już nie robie bo szkoda czasu.

 0-0-0 bilans, najpierw te poczatkowe wymiany i dostalem paczke 2 rzadkich kart niewymiennych i trafilem jakiegos IF bramkarza 83 ovr, mysle spoko ale i tak niewymienny wiec kij z nim.Później zrobiłem w sbc narodowym 'czwórki',otwieram te paki a tam Brazylia, LS, Paryż... Do teraz nie mogę uwierzyć, bo ja zawsze mam pecha w paczkach, jak już trafiam jakieś rzadkie karty to jakieś lipne ify pod koniec fify, tuż przed premierą następnej jak sobie dla beki otwieram paki.Tym bardziej że za te wyzwanie 'czwórek' jest jakaś kiepska paczka z 3 rzadkimi tylko.

Dokończyłem to wyzwanie ale nie trafiłem już absolutnie nic wartego więcej niż 1500 coins.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy Davida Luiza w swoich składach: czy Wam też tak często fauluje? Szczególnie w polu karnym? Jakie macie karty chemii na nim?

Mój już nie jestem w stanie policzyć ile karnych oddał przeciwnikowi! Za każdym razem gdy chcę nim odebrać piłkę (nawet trzymając samo precyzyjne odbieranie) próbuje przechwycić piłkę i wraz z piłką nokautuje przeciwnika... wtf?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiejś przesadnej agresji ... więc nie wiem OCB z nim hehe może ea go naznaczyło ::P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już raczej nie. Jak chciałeś wyprzedawać to lepiej to było zrobić wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toty dzisiaj nie bedzie, szkoda tylko, ze EA informuje o tym w dniu gali. iks de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA takie dobre tylko dla mnie czy dla was też? W 1 paczce za SB scream Khedira i Forster , brat też w 1 paczce miał Khedire i Forstera . Sprzedawać czy trzymać z nadzieją na większy zysk ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pierwsze poważne podejście do eliminacje FUT Champions w tym roku i od razu cuda- lagi. Ale nie takie zwykłe, co to to nie :1_grinning: Gra się ścina, po czym w ciągu następnych paru sekund "nadrabia" zaległości i zapieprza na prędkości x3 co najmniej :24_stuck_out_tongue: Mam tak 2 mecz z rzędu więc już się zaczynam zastanawiać, czy to nie u mnie tkwi problem. Ale kilkadziesiąt spotkań w innych trybach bez najmniejszych problemów tego typu.
Ktoś tak miał?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mariusz1501 napisał:

Dobra, pierwsze poważne podejście do eliminacje FUT Champions w tym roku i od razu cuda- lagi. Ale nie takie zwykłe, co to to nie :1_grinning: Gra się ścina, po czym w ciągu następnych paru sekund "nadrabia" zaległości i zapieprza na prędkości x3 co najmniej :24_stuck_out_tongue: Mam tak 2 mecz z rzędu więc już się zaczynam zastanawiać, czy to nie u mnie tkwi problem. Ale kilkadziesiąt spotkań w innych trybach bez najmniejszych problemów tego typu.
Ktoś tak miał?

 

Niestety ale jest to przypadłość eliminacji i tego trybu. Takie ścinki u mnie są norma , być może zależy to od połączenia , tylko ze te cuda u mnie dzieją się jak pokazuje cztery kreski na zielono i trzy na pomarańczowo. W zeszłym roku było to samo a konsole wtedy miałem podłączona na kabel teraz mam przez wi-fi a szacowana prędkość połączenia zawsze mam powyżej 1 Mb/s zarówno wysyłanie jak i odbieranie. Najlepsze jest to , ze takie przyspieszenia są tylko w trybie champions.                                    Trafiłem Gabriela Jesusa IF sprzedawać czy czekać tydzień lub dwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje w eliminacjach do FC to ja wysiadam, przed chwilą grałem drugi mecz eliminacyjny po gładkim ragequicie rywala w pierwszym meczu.  Gość atak najbardziej frajerski jaki można tylko stworzyć, mianowicie Martial-Mbappe-Dembele. Król frajerów.

Oczywiście gra kombinacyjna to dla niego były pojęcia całkowicie abstrakcyjne, laga do przodu i jednym z czarnych ciemiężycieli penetrował moją obronę w każdą wolną szparkę;) znaczy się lukę w obronie;)

W 20 minut strzelił mi 4 gole, właściwie wszystkie po kontrach, oczywiście cieszynka 'dab' i wszystkie powtórki oglądał.Jak wspomniałem,król frajerów. O dziwo nawet mi ciśnienie nie skoczyło, bo doświadczyłem pierwszy raz tak jak koledzy wyżej cudownych lagów, a właściwie to nawet gorzej niż lagi, bo jak zostało powiedziane po 'odlagowaniu' gra nadrabia stracony czas i przyspiesza trzykrotnie, więc kompletnie 0 panowania nad zawodnikiem miałem, a do tego w moim przypadku samoczynnie podaje, np biegnę obrońcą po skrzydle i on podaje przed siebie nic nie wcisnąłem;) Cud miód.

Gra totalna zręcznościówka, tempo już pomijając te dziwne przyspieszenia KOSMICZNE, jeden wielki ping pong. Wziąłem się w garść i strzeliłem mu...8 bramek pod rząd. 

Sigurosoon OTW 3 bramki zza pola karnego, Lukaku też ze 2-3 razy zza 16stki, i dwa razy Gabriel Jesus go ukarał. Mimo zwycięstwa funu z gry zero, odpuszczam na dziś bo to jest jedna wielka żenada co sie dzieje, najgorsza fifa ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram sie wbic platyne (czyli awans do 1 ligi + hunter z pierdolami w singlu) i sprzedaje. To juz 2 fifa pod rzad gdzie nie potrafie trzymac jej caly rok i mnie nie kreci jak kiedys. W dodatku jak nigdy z 10x mnie wywalilo z futa w wygranych meczach (nie wspominajac o draftach) zaliczajac porazke, oczywiscie nie z mojej winy. Przyspieszone tempo w okreslonych godzinach to jakas parodia jest wczesniej sie z tym nie spotkalem. W jednym meczu ping pong,  kopanina i wszyscy biegaja jak po koksie a strzaly to bomby i obronca na pelnym sprincie wychylajac tylko analoga wymijasz cale boisko by pozniej w kolejnym meczu wszystko bylo wolne, slamazarne a kazdy strzal to farfocel, ktory lata gdzie chce...

Temat tez zdechl bo w 16 dziennie trzaskalismy pare stron co jednoznacznie mowi o tej edycji. Tylko nie gadajcie mi, ze kazdy sie tak w nia zagrywa bo padne.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy do paczek wrzucą. Może w listopadzie.
e4941a3db940024c1d7eb9ff092212fa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT to rak a nie gra ,przecież wystarczy tylko spojrzeć na staty tych kart wyżej . Jakby mogli to by dali pace 199 dryblingu 199 itd .Co to ma do realnych umiejętności piłkarzy ?... jedyny w miarę realny tryb to sezony online bez jakichś przegiętych kart

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jak postawisz takiego Buffona na bude to kazdy kasztan bedzie mu flaki strzelal...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×