Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Warto zaznaczyć ze odkąd nie gram we Fife - nie rozwodzę się z żona nie rzucam padem, lewa gałka nie ruszona :) . Moim zdaniem nikt z tego wątku po przesiadce na PES w tym roku by się nie zawiódł :) Jest to mega odpoczynek, a tryb MY Club ? Jak dla mnie super przyjemny, bez ciśnienia bez ciągłych rotacji składem, uczysz się grać 2 składami i tylko lekkie rotacje w razie dobrego trafu. W tej chwili mam taka pakę, ze we Fifie bez handlu albo zakupu monet przez cały rok bym nie zbudował . Nie przy moim czasie który mogę poświecić na grę . Wczoraj np. Jedno losowanko z premier league i siadła czarna - Noworodek na koksie - Kante chodzi jak przecinak skubany !!! Także , jeśli ktoś pozbywa się Fify i ma jakieś wątpliwości to polecam PES :)) taka mała reklama :) , ale nudzi się w pracy ....

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najtrudniej jest wykonać właśnie ten krok bo jest przyzwyczajenie i fakt, że coś zna się "od podszewki", ja tak miałem ale zeszła edycja Fify przebrała miarkę, coś co narastało w końcu pękło. Czytając ten temat z racji faktu, że w Fifę grałem nieprzerwalnie od edycji nr 11 utwierdzam się w przekonaniu, że taka przesiadka była mi potrzebna aby mieć przyjemność z grania w "kopaną". PES nie jest idealny ale lepszy, jednak na początku jest szok bo to inna gra niż Fifa, bardziej symulator aniżeli arcade jak Fifa, no i braki w licencjach czy brak FUT, który w PES jest zupełnie inny ale z perspektywy już drugiego miesiąca w mojej ocenie lepszy bo nie wymusza na mnie gry "do bólu". Fifa to świetna gra, ale tylko w offline w wersji kanapowej z kolegą, bratem itp. Ja osobiście żałuje, że EA poszło w takim kierunku gdzie gra zwyczajnie oszukuje gracza bo pomysł na FUT to mistrzostwo ale niestety schodzi na drugi plan gdy człowiek zdaje sobie sprawę jak wiele nerwów kosztuje ta gra


Dużo różni się demo od pełnej wersji?
Ja w Pesa w tym roku jeszcze nie grałem! Zawsze byłem zwolennikiem iss/pro do wersji 6. Następnie dalej gralem ale już nie było to samo.. jakiś czas dałem sobie spokój z kopankami aż do kupna ps3 i fify bodajże 14 i tak się zaczęła „przygoda” z seria ea! Co edycje tyle nerwow mnie kosztuje ale człowiek i tak wiecznie to kupuje i gra! Tyle razy się już przesiadałem Xbox/Playstation i co roku kupuje Pesa bo liczę ze w końcu to będzie to samo co kiedyś, niestety czar pryska po paru meczach.. Dlatego pytam czy ta edycja różni się wiele od poprzedniej? Bo chódz w f18 wyniki są hokejowe (mnie się zadko zdarzają chodź była) to i tak nerwow jak w poprzednich edycjach nie mam! Nie wiem czy się starzeje (33l) ale w każdej poprzedniej edycji myślałem ze rzucę padem w tv a konsole wywalę przez okno a teraz jest luz.. wiadomo ze w jednym meczu konsola pomaga jednemu w innym mężu nam także żeby nie było nerwow trzeba by było grać wiecznie offline z kolega który siedzi obok! Prawda jest taka ze nawet za czzasow iss potrafiłem z tym samym gościem wygrać jeden mecz 13;0 żeby w następnym przegrać 0:12 !!! Także czy teraz czasem nie jest aby to samo tylko ciśnienie na wygrywanie jest większe przez te nagrody (coinsy,paczki itd) kiedyś się grało o to żeby się ponabijać z kolegi bądź o colę a teraz każdy dzieciak zrobi wszystko żeby wygrać (musy, dumbie,burtland..) patrzenie się na błędy gry wykorzystywanie schematów itd! Zawsze to było w każdej edycji czy pesa czy fify i teraz tylko kwestia tego ze jak się gra ze znajomym który jest normalny to nie ma problemu bo gracie owszem żeby być lepszym i wygrać ale przede wszystkim dla funu a online w fut gra się żeby wygrać! Odrazu zaznaczam ze gardzę osobami które wykorzystują cały ten szajs żeby wygrywać! Synek mi rośnie i jak będzie kiedyś chciał grać a będzie się zachowywał jak cała ta „gimbaza” to wezmę mu pada z dłoni wywalę przez okno a konsola pójdzie na aukcje! Większość z nas denerwuje się na przeciwników a nie na grę bo według mnie ta edycja jak nie jest mecz za szybki spokojnie idzie pograć piłka jest lepsza od poprzednich..
Ps. Pamietam jak nie raz z kumplami robiliśmy turnieje w iss i nie raz zdarzały się osoby które w Brazylii potrafiły dawać roberto carlosa na atak ze względu na szybkość albo Nigerią bo murzynki latały jakby miały motorek w dupie i nie raz była frajda wygrać taki mecz chodź było o wiele ciężej także wydaje mi się ze teraz jest podobnie i przegrywamy bądź co bądź z durnota ludzi (dzieci?) XXI wieku (fejsik,yt itp) możecie się nie zgodzić ale takie mam zdanie a ze piłkę kocham od małego i do dnia dzisiejszego w nią kopie w niższych ligach to tyle razy konsole już sprzedawałem z myślą ze nie kupie bo szkoda na to czasu i nerwow a wystarczy ze zbliża się koniec września i wszystko wraca jak bumerang pozdro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się Fifa po paczu podoba wiadomo ma swoje Fiku Miku ale propozycja od skosno okich nie dla mnie iss pro dla mnie skończyło się na 6 i szkoda bo brak konkretnej konkurencji tylko szkodzi fifie a bobry z ea to wykorzystują. Mniej grajcie odpuscie wl i Fifa odrazu staje się lepsza. 

Pozdro. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzedniej edycji miałem dość LW, myślałem ze wyląduje u psychiatry przez to 🤣 za to w tej edycji bez stresu.. ostatnio wbiłem Gold 2 i zostały jeszcze 2 mecze także nie narzekam za miesięcznego gold 3 dostałem Immobile,Fekira,ricardo pereira po z porto i zuber
Ja nigdy nie trafiałem za wiele z paczek wiec ta edycja naprawdę na plus póki co



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też za gold 2 dwa IF i całkiem całkiem, ale zero przyjemności z gry i tylko ciśnienie mi podnosiło więc pogoniłem ten szmelc co by w domu burd nie robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje fife gdy zrobie TOP 100 %-)

Zaczalem grac jakies 9 dni po premierze bo nie bylo mnie w PL i dzieki SBC aktualnie wychodze takim czyms:

 

https://www.futbin.com/18/squad/1070921

 

AKtualnie obracam sie pomiedzy G1/E3/E2 caly czas brakuje.

Moze Blanc i Valencia pomoga w tym tygodniu zrobuc cos wiecej niz ELite ? :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też za gold 2 dwa IF i całkiem całkiem, ale zero przyjemności z gry i tylko ciśnienie mi podnosiło więc pogoniłem ten szmelc co by w domu burd nie robić
Kupiłeś ProEvo w miejsce Fify?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gutihaz napisał:

Kupiłeś ProEvo w miejsce Fify?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Jeszcze nie, ale są takie plany - bo demko było b. dobre. Aktualnie mam COD WWII - zobaczymy na jak długo mi starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto według Was dostanie POTM? Sane czy De Bruyne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze Rudy.

wtf karty scream znowu dostaly upa. Kupuje Croucha mlotek w nodze ma:24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły troll

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nawet w squad battles dyma. Wbijam gold 3 loguje sie nastepnego dnia zeby otworzyc paczki a tu nagrody za silver 1 :kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody za LW są dawane w czwartek? pytam ponieważ nie wiem czy jak wbiłem golda 2 to zakwalifikowałem się do następnej LW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w czwartek o 19. Wystarczy gold 3 zeby miec kwalifikacje do nastepnej LW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2017 o 22:34, Qdlaty91 napisał:

ja dzisiaj też sprzedałem na supercoinsy.

Szybko im to poszło i też czekam za kasą. Miałem 700k

Dostałeś kase bez problemu ?, pytam, bo też chce sprzedać coinsy, Fife też będę sprzedawał, szkoda nerwów i czasu na granie w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ceny tak lecą na łeb na szyję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w listopadzie, przed black friday/cyber monday jest futowa bessa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kamillo napisał:

Dostałeś kase bez problemu ?, pytam, bo też chce sprzedać coinsy, Fife też będę sprzedawał, szkoda nerwów i czasu na granie w to.

Ja bez problemu dostałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa sprzedana, a jaka ulga, że już nie trzeba się denerwować grając w to gówno :smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kamillo napisał:

Fifa sprzedana, a jaka ulga, że już nie trzeba się denerwować grając w to gówno :smile:

Za ile poszła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fifa sprzedana, a jaka ulga, że już nie trzeba się denerwować grając w to gówno 
Ile dostałeś za coinsy i jaka ilość?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre udało mi się sprzedać za 200 zł, co do coinsów to właśnie mam pytanie, czy kwota jaką mi za nie zapłacą jest zawsze taka sama na supercoinsy ?, bo tydzień temu jak sprawdzałem to wydawało mi się, że więcej dawali, ogólnie mam 400K i wyceniają mi je na 112 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×