Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Po patchu 1.06 mam wrażenie że jest znacznie lepszy gamplay.  Bramkarze wreszcie bronią i lepiej się konstruue akcje. Odnoszę się do trybu sezony online. Wracam do gry ..

 

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem że to temat FIFA 18 ale tutaj zagląda jeszcze trochę osób - pytanie czy coins z FIFA 17 da się jeszcze sprzedać? Mam konto z 17 gdzie spokojnie ponad 1 milion będzie w zawodnikach i na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, wiem że to temat FIFA 18 ale tutaj zagląda jeszcze trochę osób - pytanie czy coins z FIFA 17 da się jeszcze sprzedać? Mam konto z 17 gdzie spokojnie ponad 1 milion będzie w zawodnikach i na koncie.


Wystarczy wejść na najpopularniejszy profil aukcyjny i zobaczysz ze można ale widać w dzisiejszych czasach lepiej się pytać niż samemu coś poszukać
Fajnie jakby ten temat znowu odżył.. pewnie będzie ciężko ale może dzisiaj kolejne nagrody za LW a od jutra znowu walka ze swoją głowa z kolejnymi 35-40meczamj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Romariooo84 napisał:

 


Wystarczy wejść na najpopularniejszy profil aukcyjny i zobaczysz ze można emoji6.png ale widać w dzisiejszych czasach lepiej się pytać niż samemu coś poszukać emoji6.png
Fajnie jakby ten temat znowu odżył.. pewnie będzie ciężko ale może emoji6.png dzisiaj kolejne nagrody za LW emoji41.png a od jutra znowu walka ze swoją głowa z kolejnymi 35-40meczamj emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

to fakt, łatwiej zapytać, ale po to jest chyba forum :-)

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
to fakt, łatwiej zapytać, ale po to jest chyba forum :-)


Oczywiście ze po to jest forum ale według mnie szybciej było by wpisać w wyszukiwarce i już .. może jestem już za stary i się za bardzo przyczepiam LW zaczęła się przyzwoicie 3-1 .. szkoda przegranego meczu bo przy stanie 2:2 messim zmarnowałem „setkę” a przeciwnik pare min później (88min meczu) strzelił zwycięska bramkę. Dalej twierdze ze na spokoju można czerpać z tej gry przyjemność


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok już nie będzie Wam do śmiechu, jak bramki trzeba będzie odblokować w paczkach :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem, że stadion jest zgliczowany tylko po pierwsze nie wiem czy to tylko u mnie a po drugie ciekawe czy przeciwnikowi też się bramki nie wyświetlają. Na internecie tego nie ma :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co sprzedawali coinsy na stronie supercoinsy, jak długo trwało całe zlecenie?, bo u mnie piąty dzień jest status przyjęte do realizacji, oczekuje w kolejce.

 

Edit.

Już nieaktualne.

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś kiedyś chciał kupować coinsy do FIFY lub je sprzedawać to odradzam korzystania z takich chamów i baranów jak ten na załączonych zdjęciach. Portal taki jak na zdjęciach. Hasło "polski biedaku" to kwintesencja braku mózgu tego osobnika. Wystarczyło napisać, nie skupuje i byłoby po temacie.

 

 

0.jpg

1.jpg

2.jpg

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ea to są złodzieje wydałem 1000 zł na paczki i nic nie trafiłem gdzie tu sprawiedliwość you tubetzy ciągle trafiaja ea złodzieje 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałeś się nabić w butelkę... Powinienem Ci współczuć ale jakoś nie potrafię

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, malyksg86 napisał:

Dałeś się nabić w butelkę... Powinienem Ci współczuć ale jakoś nie potrafię emoji3.png

 

Jesli kolega @brysio faktycznie wydal tysiaczka - to ja to podsumuje tak kto bogatemu zabroni.

Choc (bez obrazy) post bardziej wyglada na trolling.

 

Cale EA stoi Ultimate Team w roznych sportowkach - ludzie wywalaja na to lacznie 800M $ rocznie.

Taka zabawa nie dla mnie, a jesli chce zobaczyc podobne mechaniki odpalam pierwsza lepsza gre mobilna, i po zazwyczaj 1h mam dosc :P

 

A teraz wycofuje sie z tego tematu.

Milego wieczoru.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd#le ,co patch to inna gra . Po 1.07 ping pong i nie naturalne tempo wróciło jak w fifie 17 . Płacz gimbazy chyba dał się we znaki €A 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się serio wkurzyłem, bo rozłączyło mnie już z dwóch meczów w Squad Battles... jak mam wbić choćby Złoto 3, jak połowę meczów mam automatycznie przegranych przez zawieszanie się serwerów albo neta?;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie jestem sam. Ciesz się salafi, że Cię wyrzuciło tylko ze SB, bo mnie dzisiaj wyrzuciło z Drafta, którego wygrywałem... koleś zrobił pauzę w 76minucie i nagle straciłem połączenie z FUT, dodam że pierwszy raz od listopada chyba! Tak po prostu, dlatego ostatni raz gram w ten najgorszy z możliwych trybów. Nie wiem co jest, ale w 16 grało się w ten tryb świetnie, w 17 było już gorzej, ale też byłem w stanie wygrać całego drafta, a teraz? Teraz nie ledwo do 3 meczu się doczołgam, a dwa razy zdarzyło mi się dotrzeć do czwartego, ale to wszystko. Nie wiem czy mam takiego pecha, czy to po prostu wspomniany handicap ma coś na rzeczy, albo wszyscy najlepsi gracze skupili się głównie na drafcie w tym roku i dlatego jest tak ciężko. W każdym razie gra nie warta świeczki, za dużo się na to wydaje, a w zamian dostajesz szrot warty 2-3k. Lepiej już męczyć SB albo Ligę Weekendową.

Killer-PL@ Też się zgodzę z tym, że co patch, to inna gra. 18ki mam już powoli dosyć, wygrywasz z gościem 4:2 do 70 minuty w sezonach online i nagle dostaje turbo i wygrywa z tobą 5:4, a wychodzi mu absolutnie wszystko. Każde podanie, wrzutka, strzał... to nie jest normalne.

Jeszcze opiszę wczorajszą sytuację z SB. Grałem 4 mecze z możliwych na poziomie legendarnym, wszystkie wygrałem, a jeden mecz 7:0! Mam zapewnione złoto 3, więc staram się o złoto 2. Brakuje mi jakieś 1000 do tego miejsca, a czasu zostało 30 minut, więc w sam raz na jeden mecz. No to wybieram klasę światową, żeby na spokojnie to wygrać i mieć to złoto 2... i co? No i przegrywam z komputerem 3:2! wygrywając do 80minuty 2:1!!. Bramka w 88 i 93 minucie z komputerem, który na klasie światowej(z 45% zgraniem) grał 10000% lepiej niż na legendarnym poziomie z 86-100% zgraniem. Może mi to ktoś wytłumaczyć logicznie? Ja w takich momentach mam ochotę sprzedać tę fifę, albo grać tylko z kumplami, bo to już nawet nie jest śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wygrywalem 3-0 na luzie do 60 min i przejebalem 4-3 ,nic nie wychodziło i ping pong. Kur@a jaka ta gra jest zjebana a ciągle chce w nią grać . Poradźcie coś .... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi? Ktoś z Was dostał takie powiadomienie?b4b250b9aeb6840aef0e8bd520168794.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, malyksg86 napisał:

O co tu chodzi? Ktoś z Was dostał takie powiadomienie?b4b250b9aeb6840aef0e8bd520168794.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

Ja też dzisiaj dostałem. Była akcja ze strony EA, że jeśli kupisz w danych dniach plusa na rok, to w ramach bonusu dostaniesz 1050fifapoints, tylko ta akcja była bardzo dawno i ja myślałem, że się nie załapałem, bo nie kupowałem plusa przez sklep playstation, tylko wpisałem kod ze zdrapki, a mimo to uznali. Pytanie czemu dopiero teraz uznali te punkty skoro termin był do 2 tygodni od momentu zakupu plusa. W każdym razie grzech nie skorzystać, a i tak w paczkach trafiło się NIC. Jak zwykle w sumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj dostałem. Była akcja ze strony EA, że jeśli kupisz w danych dniach plusa na rok, to w ramach bonusu dostaniesz 1050fifapoints, tylko ta akcja była bardzo dawno i ja myślałem, że się nie załapałem, bo nie kupowałem plusa przez sklep playstation, tylko wpisałem kod ze zdrapki, a mimo to uznali. Pytanie czemu dopiero teraz uznali te punkty skoro termin był do 2 tygodni od momentu zakupu plusa. W każdym razie grzech nie skorzystać, a i tak w paczkach trafiło się NIC. Jak zwykle w sumie
Faktycznie miałem na koncie te 1050, w paczkach oczywiście nic. Tylko jedno ale do tej promocji, ja plusa kupowałem jak FIFA 18 była jeszcze w fazie zapowiedzi :)

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 80k na lekką przebudowę składu, polecilibyście coś? :)

2018-01-03_21h15_17.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, One™ napisał:

Witam. Mam 80k na lekką przebudowę składu, polecilibyście coś? :)

2018-01-03_21h15_17.png

Kup sobie Jesusa i Eriksena :) Polecam 

 

Tu są moje 2 składy:

https://www.futbin.com/18/squad/2787211  Za Herrere  kupie sobie Mooya chyba :)

 

https://www.futbin.com/18/squad/2787368

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×