Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis sprzedalem swoja kopie za marne 90 zl. Nawet mi sie skladu nie chcialo sprzedawac i otwierac jakies paczki. Ta edycja (w sumie jak poprzednia) to gniot, szrot i kg mulu... co widac po zainteresowaniu tematem jak na poprzedniej stronie jest post ze stycznia. Kiedys to dziennie minimum po 4 sie stukalo :siara:
A jaki czlowiek spokojny jest gdy nie gra w to gowno.. polecam.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandia bierze się za tego raka, ogólnie karty lootboxy. Mają 8 tygodni na ogarnięcie tych złodziejskich praktyk . Nic nie zrobią , ban na Holandię .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mało czasu na szperanie po newsach . Z tego co ostatnio słyszałem , to wg EA wszystko jest na legalu i czepiają się . Pewnie coś się wykreuje przed fifa 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie Panowie dostęp do YouTube to sobie zobaczcie Panowie dzisiejszy materiał Kartomania (niezawodny Dommanu) który pokazuje czyste dane, że w FIFA 18 już jest więce kart z overallem ponad 90, niż było w Fife 17 i dużo więcej jednocześnie niż w poprzednich edycjach gry, podczas gdy póki co wyszły zaledwie trzy ligi TOTSów... jednym słowem, co rok zalewają nas coraz większą ilością premium kart, tak jak ktoś to wyżej powiedział, to są czyste lootboksy.

 

Pamiętacie czasy jak się grało takim np. Benteke za kilkaset monet i było OK? Teraz o tym zapomnijcie, musicie mieć TOTY Kane'a albo TOTS Lukaku albo SIF Messi inaczej przegrana.

 

 

----

Miłośnik Fify. Zawodowo uczę jak zarobić na bitcoinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalnie popieprzone. NIFy to teraz tylko do SBC się nadają 

 

W PES można grać kartami 77-82 i gra się dobrze. W fifie musisz mieć najlepiej 90 i koniecznie 99 tempa inaczej karta jest niegrywalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i popieprzone, ale Konami sto lat za murzynami - grywalne karty ale nikt nie chce w to grać :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, piachu00 napisał:

Może i popieprzone, ale Konami sto lat za murzynami - grywalne karty ale nikt nie chce w to grać :vxoAZzf:

 

Mysle Piachu, ze to nie wina gry i gameplaya, tylko marketing. 

Zaczely by gwiazdy you tuba grać w PES-a to by się szybko karta odwróciła ..... Kasa ...

Zreszta to samo EA zrobiło z UFC , grałem w 1 , 2 i teraz 3 . 

Problem w tym ze nawalili tyle kart, ciosów , turniejów itd.... ze UFC Ultimate jest tylko dla noł  lifeów a jak chcesz nawiązać walkę z czołówka to bez 5* Mcgregora nie masz co podjeżdżać. Dlatego albo grasz po 6h dziennie albo bulisz któryś tysiąc ..... w ta stronę niestety te gry poszły ....

PES nie jest idealny , jednak takich dysproporcji się nie uświadczy.  

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monetki przechodzą więc totsy 94 z zwykłej edycji chodzą po 30k. 

 

A cały fut od razu padł i zwykły i z dodatku. Ea zawsze w formie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pablos_PRO napisał:

Monetki przechodzą więc totsy 94 z zwykłej edycji chodzą po 30k. 

 

A cały fut od razu padł i zwykły i z dodatku. Ea zawsze w formie 

Nie padł , mieli jakiś problem i celowo wyłączyli sklep z paczkami.

Ma wrocic ASAP ale proszą o 24h cierpliwości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten problem to za duży drop. Ludzie w pierwszych małych paczkach trafiali w co drugiej karty 88-90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie , niestety się nie zalapalem ...

Ale na start Modric , Mane  + z 2 paczek wypadł Di Maria i Dani Alves po czym sklep zdechl jak robiłem SBC na gwarantowaną ikone wice nawet nie wiem co dostanę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ja wszedłem już nie dział. Ale w sieci mnóstwo trafow Messi +ronaldo z jednej paczki za 7,5k.  Chyba już to łatają skoro tylko sklep wyłączyli więc to nie sprawa przeciążenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pablos_PRO napisał:

No jak ja wszedłem już nie dział. Ale w sieci mnóstwo trafow Messi +ronaldo z jednej paczki za 7,5k.  Chyba już to łatają skoro tylko sklep wyłączyli więc to nie sprawa przeciążenia 

Niby dużo ludzi pisało na Twitterze przed wyłączeniem sklepu ze nie dostają zakupionych Fifa Pointsow.

Zresztą te trafy w World Cup nie mają znaczenia bo nie możesz tych kart sprzedac , więc mogą lecieć fajne karty.

Chociaż mi się wydaje że zapomnieli zmienić częstotliwość wypadania dobrych kart po evencie dla youtuberow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dodało mi fifa points to do kogo dzwonić jutro jak dalej nie będzie? Sony czy ea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 20 paczek za 7500 wpadl Ronaldo legenda, Cristiano 95 i tez jakis obronca legenda. Szkoda, że nie ma rynku transferowego w tym trybie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to już na starcie widać że to będzie powtórka z Fut champions gdzie 85% składów jest na poziomie co najmniej 189

 

Mogłbyć ciekawy tryb gdzie można było pograć średnimi kartami a znowu wojny nakoksowanych składów a karty 85 będą na przepalenie w sbc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za 2 wyzwania budowania skladu - Początkowe i ikona wypadły mi Maradona i Neuer :D Ikona o której pisałem wcześniej to Blanc.

Edytowane przez VIPuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pablos_PRO napisał:

no to już na starcie widać że to będzie powtórka z Fut champions gdzie 85% składów jest na poziomie co najmniej 189

 

Mogłbyć ciekawy tryb gdzie można było pograć średnimi kartami a znowu wojny nakoksowanych składów a karty 85 będą na przepalenie w sbc

Powiem więcej tutaj każda karta jest OTW więc jak zawodnik zagra ddobry mecz na Mistrzostwach to karta się poprawi ;)

Mi wypadł z SBC ikona Blanca a z paczek Ikona Okochy (90)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni przed mistrzostwami mam rozegrane w tym trybie 2 mecze ale skład już prawie wszystkie najlepsze karty, kilka legend a resztę topowych kart zrobię na dniach w SBC.

 

Przegina. i jeszcze wszystkie karty OTW. ale w 18 przebito już wszystkie granice absurdu co do overala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tryb WC zostal zabity jeszcze przed mistrzostwami, wszystko przez sbc z ikonami. Od tamtej pory nie ruszylem tego trybu. Wrocilem do zwyklego UT :)

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne zarżniecie futa. Co oni tam wyrabiają. Cyk tosy po 20k, miałeś cały sklad totsow z mocnej ligi. To teraz jest warty pół ceny albo mniej. Milion kart pow 90 do wyboru do koloru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie oszukiwac... ta gra od 2-3 edycja zaczela ssac jajca po same kule. Sprzedalem ja po paru miechach i do dzis nie mialem najmniejszej ochoty na rozegranie nawet jednego meczu. Z ciekawosci ostatnio zalogowalem sie na web app bo slyszalem, ze dali jakas paczke za free - otwieram i wylecialo to (+ 3 rozowe karty futties)

sspng_qeepnaw.png


W 19  bedzie jeszcze wiecej tego gowna, a pilkarz bedzie dostawac nowa karte za pierdniecie na boisku. Planowalem kupic jak rok temu po premierze i pograc z miesiac, aby pozniej sprzedac ze strata 20 zl ale jak kurwa zobaczylem ten gameplay to nie mam pytan. Dodali tylko otoczke ligi mistrzow i to wszystko : ) animacje, poruszanie sie, powtorki gdzie kamera nie nadaza za pilka i gowno widac... nic sie nie zmienilo. Dodatkowo tona kolejnych SBC i hajs sie zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty jak karty ten silnik jest daremny do sportówek , przecież tu fizyka leży i kwiczy co sprawne oczy widziały po 15 minutach w 18 , gdzie z fajnego arcade gra już zupełnie zmieniła się w Fife 2002 . Co ciekawe to Fifka pierwsza testowała Frostbite , a taki Madden dopiero w tym roku przeskoczył z Ignite bo pewnie dlugo nie mogli ogarnąć kabaretu przy kolizjach i bali się kompromitacji ( NHL totalnie olał ten silnik ) 

https://stevivor.com/news/nhl-19-skips-frostbite-engine-another-year-ea-confirms/amp/


Poza tym dominujaca czesc społeczności jest głupia , wysyła głupie gimbusiarskie wiadomości po porażkach ( nie ma znaczenia pochodzenie ) i ogólnie tylko by te paczki otwierali , dla nich takiego momentum nigdy nie było . Nie ma porównania z takim Halo gdzie i jest skill ale i pewien poziom a dev słucha na bieżąco community . Taka cena ogromnej popularności niestety .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×