Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa w nowej fifie będzie jeszcze większy rozpizdziel z kartami niż w 18. EA dzisiaj zaczęło ujawniać ikony w nowej odsłonie, podobno ma ich być 69 x 3 wersje danej karty daje 207 kart, do tego dodać jakieś otw, futties, hallowen, ify, toty, totsy, motom, heroes, sbc, za LM, ... itd :whyyy:

Gdzie te czasy, kiedy karty rare gold miały wartość..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys byly rare gold, teraz masz inne. Jaka roznica? Gra polega na tym samym. Nie ogarniam tego stękania. Dla mnie spoko, ze ciagle cos sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem to dawanie niesamowitych kart za byle g. Tak jak suarez dostał 99 za asystę. To się tyczy i fut i pes. Najważniejszą zasadą powonien być szacunek dla legend. Te karty powinny być najlepsze przez całą edycję a nie ze ktoś strzelił jedną bramkę i ma lepsze staty niż Pele. 

 

Ja więcej grałem w 17 i tam miałem Lotara 91 z paczki i po jakimiś czasie przestał mi się łapać na ławkę do fitnesu. A w 18 jeszcze więcej specjalnych kart dali

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale te karty pojawiaja sie z biegiem czasu. Dla mnie gra konczy sie na totsach, nikt wtedy juz tego serio nie traktuje. Wtedy tez nastepuje wysyp jajcarskich kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA wrzuca overalle top 100 zawodników. Trochę przecieram oczy ze zdumienia. Przykładowo Koulibaly dostał 87,a Varane...86. 

 

Nie jestem fanem Realu, wręcz go nie lubię, ale przyznanie mistrzowi świata a zarazem gościowi który wygrał 4 LM w 5 lat(imo po kontrowersjach, choćby dwumecz z Bayernem, niezasłużona czerwona Vidala i gole po spalonych, pomińmy..) overalla 86, podczas gdy gość który nie osiągnął w piłce zarówno klubowej jak i reprezentacyjnej nic znaczącego dostaje 87, to jakiś żart. Tak tak, trofea to nie wyznacznik overalla, ale jednak był pewniakiem w 11 Realu i Francji, no i szczerze wątpie że Koulibaly jest od niego lepszy indywidualnie.

Oczywiście paradoksów jest więcej, ale to taki pierwszy rzucający się w oczy przykład.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ovr w fifie nie gra :) zwlaszcza u CB. Taki mechanizm tej gry. Albo przestajesz na to zwracac uwage i pykasz na luzie, albo na starcie sie odechciewa. Kwestia, co kto lubi.

Mi to np wisi. Przyzwyczailem sie, ze gra sie cały rok martialami i jesusami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na wymianę monet w 19 z xo na ps4 to priv. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie nagrody wybieracie mam do wyboru albo 39.000 coinsow albo 1x zloci piłkarze prime + 1x rzadcy piłkarze electrum?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem 3 opcję, bo te karty są wymienne. Wpadł Depay, który chodzi po 23tys i paru innych spoko grajków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja monety, ale z tego co widziałem, to opłaca się wybrać opcje z paczkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuje chyba te paczki bo wszystkie karty drogie. W powitalnej miałem umititiego to może i tu będzie git :-D

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starzy wyjadacze dajcie cynk gdzie piszecie- bo jutro do gry wraca piachu :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to gra się fajnie, nie ma kosmicznej prędkości, tylko oby tego nie zjebali patchem jak zawsze.

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2018 o 21:54, piachu00 napisał:

Starzy wyjadacze dajcie cynk gdzie piszecie- bo jutro do gry wraca piachu :D 

Podbijam. Ciekawe czy Max ma ten sam współczynnik trafień, co my :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy na tym etapie gry opłaca się kupować jakiekolwiek legendy np Marcel Desailly 87. Jakieś opnie już ktoś ma? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to znaczy opłaca. W sensie do grania czy na handel?

Mnie na razie nie stać, wszystko inwestuje w drogie ify i otw ale takie co i tak będę nimi grał, z ewentualną sprzedażą gdyby gwałtownie podrożały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o granie nimi :) Ale z drugiej strony lepiej będzie zainwestować tą kasę na przyszłość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

składzik zacny. Ja póki co mam tania hybrydę niemieckiej obrony z portugalskim atakiem.

Później będę chciał złożyć coś w hiszpańskiej (Hernaneza i Ben Yedera już mam). Kasę na razie zainwestowałem i zobaczymy co z tego będzie :)

 

Jak Ci się gra 3-4-1-2? Sam będę musiał wypróbować taki układ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie nie oceniam bo nie wiem jak to się sprawdza online. Miałem tylko chwilę pograłem na bota, ale jest polecany jako najlepszy do 19. 

 

Teraz dokupiłem Parteya bo to Kondogbia dla ubogich, ale jak francuz dostanie Ifa to będzie wart każdych pieniędzy.

 

BTW ktoś wie jak działają te karty LM? Można będzie je kupić czy tylko SBC na losowe. Niestety  szrot mi wypadł bezużyteczny

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta formacja najlepsza ? a to ciekawe, może spróbuję :) bo sam gram jakimś standardem 433

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj ze squad battle elita 3 w paczce modric i dembele z bpl więc prawie 200k do przodu. Dojdą nagrody za ligę złoto 1 i za ligę weekendowa złoto 3 więc troszkę się tego nazbierało. W tym roku fifa naprawdę oferuje wiele nagród i łatwiej zebrać wymarzony skład i każdy ma możliwość pootwierania troszkę paczek bez kupna fp. Taktyki 34...nie polecam online. Chyba że ktoś gra tak dobrze jak ci youtuberzy bo online będą srogie baty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ita.thumb.PNG.6d02431c20ca16c1d4a850d4cfca4591.PNG

 

Dzisiaj z darmowej paczki co dostałem za edycje mistrzowską wyskoczył mi Kondogbia, który widzę chodzi po około 30k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu sprzedawaj. Też tak miałem rok temu z Bakayoko. Puściłem go za 40k a kilka miesięcy później latał za tysiaka. To nie If by trzymać takie karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×