Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, pablos_83 napisał:

Od razu sprzedawaj. Też tak miałem rok temu z Bakayoko. Puściłem go za 40k a kilka miesięcy później latał za tysiaka. To nie If by trzymać takie karty

Mam jeszcze Vidala i Sterlinga, też sprzedawać czy trzymać?, pytam bo jestem cienki w handlu w FUT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprzedał, w czarny piątek odkupisz za maks pół ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za jakaś śmieszną range dostałem Davida Luiza i Hummelsa - napewno w tym roku da się graniem ogarnąć mocny skład. Trzeba tylko mieć czas na granie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ktoś zdecydował się z Was na ligę hiszpańska i może zaproponować jakiś skład ? LS i PS mam, ale kto na szpice ? Williams czy Benzema ? I w środku pola mam zdecydowanie braki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wjechał patch, a więc to, co wszyscy lubią najbardziej. Oczywiście, kilka rzeczy wymagało poprawek, ale znając EA, przy okazji dołożyli coś od siebie :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ktoś zdecydował się z Was na ligę hiszpańska i może zaproponować jakiś skład ? LS i PS mam, ale kto na szpice ? Williams czy Benzema ? I w środku pola mam zdecydowanie braki.
Ben yeder if kozak hatrick co chwila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest nie tak z Google Play? wiele stron internetowych (apknite, apkmirror...) nadal zawiera link do pobrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 latach odwyku kupuje 20 bo bedzie fifa street :P ale brak mozliwosc grania ze znajomymi online (5vs5 gdzie kazdy steruje swoim) to smiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa strit to szrot na 2 minuty grania. Tylko FUT.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież całą Fifa łącznie z fut już od dawna wygląda jak street. Sztuczki, sruczki, pierdyliard sztuczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Uwielbiam" te mecze, w których przeciwnik zaczyna od początku już tańce i sztuczki, a ja go jadę 3-0 w pierwszej połowie zwykłym graniem w piłkę.

I kończy się to wszystko na jednej połowie, bo zazwyczaj się wyłączają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest kwestia jakości w obronie. ja dość szybko handlem dorobiłem się toty Varane to pajacowie sztuczkami było z miejsca kasowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka czy wie ktoś gdzie można zamówić FIFE 20 Ultimate Edition wersje pudełkową bo wszedzie jest tylko standard oraz mistrzowska edycja w pudełku a Ultimate Edition jedynie Cyfrowa , chociaż pisza o wersji pudełkowej https://www.eurogamer.pl/articles/2019-07-31-zinedine-zidane-na-okladce-fifa-20-w-edycji-ultimate to nigdzie nie widzę i jak pytałem w paru punktach to tez nic nie wiedza na jej temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bartek1982sce napisał:

Hejka czy wie ktoś gdzie można zamówić FIFE 20 Ultimate Edition wersje pudełkową bo wszedzie jest tylko standard oraz mistrzowska edycja w pudełku a Ultimate Edition jedynie Cyfrowa , chociaż pisza o wersji pudełkowej https://www.eurogamer.pl/articles/2019-07-31-zinedine-zidane-na-okladce-fifa-20-w-edycji-ultimate to nigdzie nie widzę i jak pytałem w paru punktach to tez nic nie wiedza na jej temat.

 

Wydaje mi się, że tylko cyfra. W pudełku tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko cyfra, w pudełku nigdzie tego nie dostaniesz bo go po prostu nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytanka odnośnie fifa ultimate team.1pyt jaką macie taktyke w swoich zespołach może ktoś doradzi jak ustawić najlepiej taktyke aby mieć szczęlną obrone i nie tracić dużo bramek.2 pyt to jak można zacząć tryb gry division rivals i fut champions?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Division rivals to to samo co kiedys zwykle ligi tylko, ze im wyzej jestes tym lepsze paczki i coinsy dostajesz. Aby zakwalifikowac sie do fut champions musisz uzbierac 2000 pkt w division rivals (im wyzsza liga tym wiecej punktow dostajesz za wygrana) i przed weekendem zaakceptowac, ze chcesz brac udzial. W ciagu weekendu mozesz zagrac 30 spotkan (jak wygrasz 11 to automatycznie kwalifikujesz sie na kolejny turniej za tydzien) no i tak jak w dr - im wiecej wygrasz tym lepsze nagrody. Wszystko jest opisane w grze.

Co do taktyki to wpisz w yt fifa 20 custom tactics i tam masz do wyboru do koloru nawet ustawienia tych co trzepia w lw 30-0, wiec pozostaje testowac jakie najbardziej podpasuje. Co do obrony to na LO PO i SP/SPD ustawiasz taktyke aby zostawali w tyle i bedzie lepiej.
 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×