Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

bo jak słucham naszych rodaków to polowa z nich nagrywa fife chyba tylko dla widzow bo zupelnie nie ma pojecia o pilce + 95% poprawnie nie umie wymówić nazwisk, a o sobie dumnie mówią, ze tworzą polska scene fifowa youtubowa %)

 

haha sama prawda niestety. Nie to ze ich krytykuje, ale tak niestety jest. Czlowiek jest za stary, zeby sie w to bawic. Gdybym mial okolo 20 lat to moze, ale teraz? Dziewczyna pewnie by mnie w jednym momencie wysmiala i zabila, ze nagrywam "jakies gowniane gry" na YT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha sama prawda niestety. Nie to ze ich krytykuje, ale tak niestety jest. Czlowiek jest za stary, zeby sie w to bawic. Gdybym mial okolo 20 lat to moze, ale teraz? Dziewczyna pewnie by mnie w jednym momencie wysmiala i zabila, ze nagrywam "jakies gowniane gry" na YT :)

takim moim nr 1 jesli chodzi o nagrywanie FUT jest AirJapes, gosc mniej wiecej w naszym wieku, mądrze gada, nie krzywi ryja, nie drze papy - ma pojęcie o fifie i naprawde milo sie go oglada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takim moim nr 1 jesli chodzi o nagrywanie FUT jest AirJapes, gosc mniej wiecej w naszym wieku, mądrze gada, nie krzywi ryja, nie drze papy - ma pojęcie o fifie i naprawde milo sie go oglada :)

 

no on daje rade i ma duze pojecie ogolnie. Podobal mi sie jeden filmik jego - jak po przegranym meczu wzial pada, wszedl na dach/taras? i kijem golfowym poslal go daleko w las ;) zrobil to tak elegancko, ze lepiej tego sie nie dalo zrobic. Nie to co te chore psychicznie dziecko wroetoshaw czy jak mu tam. KSI tez ma chore jazdy z tym darciem ryja, ale czasem mnie rozsmieszy nawet.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KSI to taki celebryta dla "gimbazy" z UK i innych zakątków swiata, jedyne czego mu zazdroszcze to sponsorzy bo zwiedzil kawal swiata dzieki fifie + "gadal" z Ramosem czy cos popierdywal do Ronaldo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalić pada kijem golfowym? Klasa, :D Masz może link do tego filmu na YT? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on tu nawet nie raz w gazetach typu The Sun jest lol :D nawet ludzie, ktorzy nie graja w Fife go znaja. Zaslynal tym, ze The Sun opublikowalo jego filmik z zalem do RvP, ze odszedl z Arsenalu do United.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy przenieśliście swoje UT konta z PS3 na PS4 bez problemów? Tzn. składy, coinsy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on tu nawet nie raz w gazetach typu The Sun jest lol :biggrin: nawet ludzie, ktorzy nie graja w Fife go znaja. Zaslynal tym, ze The Sun opublikowalo jego filmik z zalem do RvP, ze odszedl z Arsenalu do United.

pamietam jak discardowal jego karty... :D:D:D

Koledzy czy przenieśliście swoje UT konta z PS3 na PS4 bez problemów? Tzn. składy, coinsy itd.

bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy przenieśliście swoje UT konta z PS3 na PS4 bez problemów? Tzn. składy, coinsy itd.

 

Wszystko sie przenosi automatycznie. 0 problemow

Rozwalić pada kijem golfowym? Klasa, :biggrin: Masz może link do tego filmu na YT? 

 

nie moge znalesc ;/ ale to chyba bylo w ktorym z jego patch to power.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Przyglądam się załamaniu rynku transferowego i wzbudziło, to we mnie obawy.

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 + 95% poprawnie nie umie wymówić nazwisk

 

To jest czepialstwo, który youtuber zagraniczny potrafi wymówić Szczęsny czy Błaszczykowski? :P Chociaż nie powiem są takie ananasy co na Bale mówią B A L E (drewna). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest czepialstwo, który youtuber zagraniczny potrafi wymówić Szczęsny czy Błaszczykowski? :P Chociaż nie powiem są takie ananasy co na Bale mówią B A L E (drewna). :biggrin:

tak, nie umieja jeszcze wymówić Boruc, Krzynówek czy Smolarek, a o Teodorczyku nie wspominam :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aka next gen

Edytowane przez wodoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz

 

teraz dziala, mi dzis bramkarz po zlapaniu pilki po roznym wpadl do bramki, zdarza sie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aka next gen

do wlasnego bramkarza dobiegles ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Itani tak sobie chwalił tego Falcao, a z niego straszna dupa jest. Szukam kogoś do pary z Neymarem w moim składzie wypoczynkowym i nic nie mogę znaleźć. Jaki jest wasz ulubiony duet? W BPL najlepiej gra mi się Eto z Aguero i za nimi RVP na Camie :P 

No i po tygodniu obcowania z fifa, ds4 nie wytrzymal. Gumka mi pekla na lewym analogu :p Nie wierzylem za bardzo w zdjecia, ktore krazyly po premierze, ale jednak material ten jest strasznie kijowy. W sumie to nawet nie wiem kiedy, gdzie i jak.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wlasnego bramkarza dobiegles ? :)

 

o co pytasz? bo nie rozumiem, po co mam biec do swojego bramkarza... zresztą to chyba widać, że to nie był mój bramkarz :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Itani tak sobie chwalił tego Falcao, a z niego straszna dupa jest. Szukam kogoś do pary z Neymarem w moim składzie wypoczynkowym i nic nie mogę znaleźć. Jaki jest wasz ulubiony duet?

Ja zestawialem Neymara z Benzema, ktory mial swietna u mnie srednia bramek na mecz. Na marginesie wspomne, ze mialem Benzeme zarowno standardowego jak i IF. Roznic nie dostrzeglem.

BTW. Chemistry imo, to sciema. Po rozegraniu kilkuset spotkan mam przeczucie, ze odpowiednio preparujac taktyke wlasna (indywidualne ustawienia zawodnikow) mozna obronce ustawic na pozycji napastnika i bedzie dawal rade.

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co pytasz? bo nie rozumiem, po co mam biec do swojego bramkarza... zresztą to chyba widać, że to nie był mój bramkarz :|

cieszyles sie jak bys bramke roku strzelil, a nie bubla po dosrodkowaniu gdzie bramkarz wbija sobie sam to w siatke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale jest do dupy, nigdy go nie ma tam gdzie powinien sprzedałem go po 2 meczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszyles sie jak bys bramke roku strzelil, a nie bubla po dosrodkowaniu gdzie bramkarz wbija sobie sam to w siatke ;)

a o to, no tak, zwyciężyłem bublem, dlatego taka radość. normalnie tak nie robię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o to, no tak, zwyciężyłem bublem, dlatego taka radość. normalnie tak nie robię ;)

spoko jakos jestem na to uczulony po tym jak dzieciarnia trolluje w fucie :P

zbieram najlepszy sklad belgijski i brakuje mi kompanego i if lukaku, oraz hazarda - jak ktos z dobrym sercem sie trafi i wspomoże bede wdzieczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O_o luul

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×