Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

O_o luul

 

Haha dobre , gościowy odebrało mowę ;D. Za długo czekał ze wznowieniem, to zawodnik sam postanowił wykonać wolnego ale co się potem stało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O_o luul

tylko nie ten anemik :biggrin: a sytuacja z dupy nie ma co, tyle, ze podpalil sie jak przed "pierwszym razem" ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie ten anemik :biggrin: a sytuacja z dupy nie ma co, tyle, ze podpalil sie jak przed "pierwszym razem" ;)

:D wczoraj na twitchu jakas banda dzieciakow z gimnazjum mnie zaatakowala, bo wlasnie ogldadajac jego gre stwierdzilem, ze w duzej mierze koles gra tylko na wrzutki. Czyli wiadomo jaki to typ gracza jest. Na szczescie akcja miala miejsce na kanale, gdzie mialem moda, wiec jakos sobie szybko z tym poradzilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie typ pocisnal srebrnymi i brazowymi kitajcami :| z 3:0 udalo mi sie na 3:2 ale i tak jakies dzikie akcje wyprawial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: wczoraj na twitchu jakas banda dzieciakow z gimnazjum mnie zaatakowala, bo wlasnie ogldadajac jego gre stwierdzilem, ze w duzej mierze koles gra tylko na wrzutki. Czyli wiadomo jaki to typ gracza jest. Na szczescie akcja miala miejsce na kanale, gdzie mialem moda, wiec jakos sobie szybko z tym poradzilem.

idzie na latwizne nasz rodzimy "fifacz"? :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu handuicap wraca do gry, tylko zmieniłem robben nif na robben if, 4 mecze przegrane na 5 [1 win]... ehh. caceres dogania i przepycha ronaldo sif, lewy sif - OK, ale w tym samym meczu Ramos nie dogadani ni Ibarbo ni Muriela, dante jak jest bark w bark z nimi nie potrafi ich o 1cm przesunąć, muriel z rożnego wygrywa główkę mając Alonso i Ramosa jako konkurentów do główki, bierze long shota słabszą nogą jakiegoś belgisjkiego cdma - gol, idealne okno.

 

4 oddane strzały, 4 celne, 3 gole

ja: 16 strzałów, 9 celnych, 0 goli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu handuicap wraca do gry, tylko zmieniłem robben nif na robben if, 4 mecze przegrane na 5 [1 win]... ehh. caceres dogania i przepycha ronaldo sif, lewy sif - OK, ale w tym samym meczu Ramos nie dogadani ni Ibarbo ni Muriela, dante jak jest bark w bark z nimi nie potrafi ich o 1cm przesunąć, muriel z rożnego wygrywa główkę mając Alonso i Ramosa jako konkurentów do główki, bierze long shota słabszą nogą jakiegoś belgisjkiego cdma - gol, idealne okno.

 

4 oddane strzały, 4 celne, 3 gole

ja: 16 strzałów, 9 celnych, 0 goli.

 

Chcesz zmienic zasady jakie sa w pilce noznej, zawsze wygrywa ten , ktory strzeli wiecej bramek a nie ten , ktory odda wiecej strzalow.

 

Nie chcesz "momentum" , "handicapu" czy jak to tam nazwiesz skrzyknij ekipe i pograjcie na "orliku"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiesz co mówić to mów niewyraźnie", o co Ci chodzi? Co ma granie na orliku do FUT :| Zmienić zasady? Nie, nie chcę, tylko, że On tych goli nie powinien strzelić a ja przynajmniej jedną z 4 setek powinienem wykorzystać i tutaj nei ma mojej winy, zawsze strzelam tak samo (tzn. "skutecznie" do momentu aż Ronaldo otrzymuje Curve 1 i finesse nie wchodzi 1v1, gdy Robben na lewą nogę też otrzymuje 2* wf tak jak ma na prawą).

 

Teraz mecz wygrałem 3;0, no ale nie grałem przeciwko gniotowi 80 ovr., 95 pace ovr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie wygrywa to sie nie widzi momentum, ale po porazkach zawsze cos sie znajdzie ;) proponuje nie płakac tylko trenowac, same IF SIF CZY TIF nie daja zwyciestwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trakcie wielu meczach aż mnie dziwi, że strzelam gola bo nie raz po prostu działa to na drugą stronę, tylko, że taki gówniany skład to to spotyka raz na 5 meczy, wszyscy dobrze o tym wiedzą, przeszli przez mecz, którego po prostu nie da się wygrać, tylko, że taki naprawdę dobry skład to to spotyka dużo cześciej.

 

trenować? haha, polecam zacząć myślec, ale do kogo ja piszę, twoje składy to pewnie 83 ovr. bez ifów (nie, nie mówię, że jesteś gorszy z tego powodu, ale nic nie wiesz o handicapie ;) ) bo dobrze wiem, że jak byscie mieli skład "z górnej półki" to byście pisali całkiem co innego, nikt nie oczekuje, że ronaldo to ma strzelać gole z połowy za każdym razem bo nie było by sensu, ale skoro przeciwnik może spamować trójkąty obojętnie jakim zawodnikiem, 60 long passing no to oczekuję, że taki iniesta też da radę podać dobrze OD CZASU DO CZASU, a nie grać jak by miał nogi zgięte w druga stronę

no i nie tylko gram 'pro elo kozak składami', mam skład z bpl, 81 ovr. typowy pace z luizem, walkerem, clichy itp. itd., no i tutaj wygrywam duuuuuuużo cześciej, pewnie dlatego, że mój główny skład to gniot bo się jakiś WR nie zgadza wg. "znawców z ea forum" odnośnie formacji <lol>

 

// no i ja nie odnoszę się do jednej porażki, tylko serii porażek gdzie ewidentnie mechanizmy gry utrudniają przyjemną grę, czasami nawet porazka cieszy bo był wyrównany meczy, a nie mecz, gdzie każde przyjęcie to odskoczenie piłki na 15m pod nogi obrońcy, gdzie każdy strzał zawsze trafi obrońcę i nigdy nie wypada na róg, gdy najmniejszy zawodnik na boisku wygrywa większość główek z wykopów [patrz: Valbuena vs Ibra/Ronaldo/Lewy]

 

//ja jakoś handicap przeżyję, przestanę grać, przejdę na gówniany skład, ale co z osobami co trafią ify w paczkach i w pewnym momencie, zrobi się 3 ifów w składzie i cały skład gra tak jak by było tam 11 bale'ów [bale to dno w fut], może ea z góry zakłada, że każdy 'dobry' team [wysoki ovr., drogie karty, cardweight etc] nie mógł być 'legitnie' wbity

w fifie 12 też był handicap, pamiętam jak moim składem z bpl 442 zhammerowałem skład z ronaldo, messim [messi był chyba pomarańczowy] i masa innych drogich kart, to myślałem, że jestem dobrym graczem bo wtedy jeszcze nie pograłem dobrym  składem

Edytowane przez wodoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrywasz myslac, ze dopada Cie handicap? Ultra defensive + high pressure i po handicapie. No chyba, ze brak Ci umiejetnosci. Aha i polecam wylaczyc asysty przy strzalach - pewnie masz wlaczone i komputer sam za ciebie decyduje gdzie uderzyc. I mniej hejtu, tu mamy sobie pomagac a nie skakac do gardel nawzajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cześćiowe asysty, zawsze tak gram, high pressure i UD to trochę lamerska zagrywka, zawsze gram 'posession' i zbalansowany, czasami wejdę na defensywny. no nic, zobaczę, w sumie atak mam 2x high/low i 1x high/med więc nie powinien on ucierpieć jak włączę UD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu zostawiłbym dwa ify. Jeżeli obecnie masz 4, to skład twojego rywala dostaje małego dopalacza, i statystyki jego kart są podwyższone przez grę w celu zminimalizowania różnicy wynikającej z ovr. Słyszałem też o metodzie ustawiania na ławce zawodników z wysokim ovr, ale posiadających niskie pace :P Nie wiem ile w tym prawdy, bo niby zawsze wrzucało się karty brązowe o najniższym ovr. Ale to i tak nie działało. Musisz się raczej pogodzić z tym, że będziesz miał skład składający się z samych ifów, ale będzie on grał jak **** :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cześćiowe asysty, zawsze tak gram, high pressure i UD to trochę lamerska zagrywka, zawsze gram 'posession' i zbalansowany, czasami wejdę na defensywny. no nic, zobaczę, w sumie atak mam 2x high/low i 1x high/med więc nie powinien on ucierpieć jak włączę UD.

99% ludzi w sezonach tak gra, wiec gdzie tu lamerstwo? :) poza tym prosty przyklad - grajac moim customem do przerwy przegrywam 0:2. Od 46 UD + HP i co? Konczymy mecz z wynikiem conajmniej 4;2 dla mnie.

A UD jak ktos widzi, ze masz lepszych graczy np. Ronaldo to 100% pewnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@F3niX, a jakie ustawienie preferujesz do normalnej gry, gdy np. jest 0:0? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% ludzi w sezonach tak gra, wiec gdzie tu lamerstwo? :) poza tym prosty przyklad - grajac moim customem do przerwy przegrywam 0:2. Od 46 UD + HP i co? Konczymy mecz z wynikiem conajmniej 4;2 dla mnie.

A UD jak ktos widzi, ze masz lepszych graczy np. Ronaldo to 100% pewnosci.

no to się zobaczy, w sumie tylko do obrony dam HP więc zmodyfikuję tą taktykę i atak ustawię sobie na własny styl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@F3niX, a jakie ustawienie preferujesz do normalnej gry, gdy np. jest 0:0? :D

Gram formacja 41212 i moj custom tactIc wyglada tak jak w temacie mojego znajomego z USA(swoja droga jeden z najlepszych graczy, z jakimi mialem przyjemnosc grac w Fife)

http://forum.ea.com/uk/posts/list/2647469.page

Ta attacking. Defensywna probowalem ale w ogole mi nia nie szlo. Bo zawodnicy nie wychodzili w ogole do przodu.

A no i wodoo serio polecam Ci wylaczyc asysty przy strzale i potrenowac je na arenie czy innym trybie. W knocu zalapiesz jak sie uderza i bedzie Ci sie grac o niebo lepiej. Ja zapomnialem z poczatku grania na PS4, ze moje ustawienia nie przeszly z PS3 i tylko soe denerwowalem... Po wylaczeniu tych cholernych asyst w koncu zaczal duzo strzelac.

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kompletnie bez asyst czy na semi/cześćiowe? (bo gram na semi większość co się da)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kompletnie bez asyst czy na semi/cześćiowe? (bo gram na semi większość co się da)

Kompletnie to nie. Zmien tylko ustawienie strzalow na manual albo semi. Reszte zostaw bez zmian. Tylko, ze strzaly na manualu wymagaja treningu od razu zaznacze :)

IF Ribery nadchodzi.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trakcie wielu meczach aż mnie dziwi, że strzelam gola bo nie raz po prostu działa to na drugą stronę, tylko, że taki gówniany skład to to spotyka raz na 5 meczy, wszyscy dobrze o tym wiedzą, przeszli przez mecz, którego po prostu nie da się wygrać, tylko, że taki naprawdę dobry skład to to spotyka dużo cześciej.

 

trenować? haha, polecam zacząć myślec, ale do kogo ja piszę, twoje składy to pewnie 83 ovr. bez ifów (nie, nie mówię, że jesteś gorszy z tego powodu, ale nic nie wiesz o handicapie ;) ) bo dobrze wiem, że jak byscie mieli skład "z górnej półki" to byście pisali całkiem co innego, nikt nie oczekuje, że ronaldo to ma strzelać gole z połowy za każdym razem bo nie było by sensu, ale skoro przeciwnik może spamować trójkąty obojętnie jakim zawodnikiem, 60 long passing no to oczekuję, że taki iniesta też da radę podać dobrze OD CZASU DO CZASU, a nie grać jak by miał nogi zgięte w druga stronę

no i nie tylko gram 'pro elo kozak składami', mam skład z bpl, 81 ovr. typowy pace z luizem, walkerem, clichy itp. itd., no i tutaj wygrywam duuuuuuużo cześciej, pewnie dlatego, że mój główny skład to gniot bo się jakiś WR nie zgadza wg. "znawców z ea forum" odnośnie formacji <lol>

 

// no i ja nie odnoszę się do jednej porażki, tylko serii porażek gdzie ewidentnie mechanizmy gry utrudniają przyjemną grę, czasami nawet porazka cieszy bo był wyrównany meczy, a nie mecz, gdzie każde przyjęcie to odskoczenie piłki na 15m pod nogi obrońcy, gdzie każdy strzał zawsze trafi obrońcę i nigdy nie wypada na róg, gdy najmniejszy zawodnik na boisku wygrywa większość główek z wykopów [patrz: Valbuena vs Ibra/Ronaldo/Lewy]

 

//ja jakoś handicap przeżyję, przestanę grać, przejdę na gówniany skład, ale co z osobami co trafią ify w paczkach i w pewnym momencie, zrobi się 3 ifów w składzie i cały skład gra tak jak by było tam 11 bale'ów [bale to dno w fut], może ea z góry zakłada, że każdy 'dobry' team [wysoki ovr., drogie karty, cardweight etc] nie mógł być 'legitnie' wbity

w fifie 12 też był handicap, pamiętam jak moim składem z bpl 442 zhammerowałem skład z ronaldo, messim [messi był chyba pomarańczowy] i masa innych drogich kart, to myślałem, że jestem dobrym graczem bo wtedy jeszcze nie pograłem dobrym  składem

przywyklem, ze wiele nowych osób pojawiajacych sie na forum ma najwieksze pojecie o fifie, a mi każe mysleć ;) (szczegolnie po przegranych meczach), mam sklad z IF co prawda z dolnej pułki ale mam.

Szczerze to nie pamiętam kiedy spotkalem goscia ze skladem za pare tys zł który byl by naprawde dobrym graczem - zazwyczaj to skladziki kupione za mamine poundy i pozniej spamują mi skrzynke wyzwiskami. 

Wkurzaja Cie te IFy ? sprzedaj je, pare K zł na drodze nie leży, zainwestuj w coś w real life, a graj jak to mówisz skladami z ovr 83 i wygrywaj wszystko bez stresu - skoro znasz złoty srodek czemu z niego nie korzystasz ?

 

tez bym żądał samych wygranych mając IF CR7, Bale, Ibra - to normalne i ludzkie, dzieki Bogu pieniądze nie zawsze graja  ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu aktor mający dużo forsy jeździ porszakiem za kilka milionów skoro wozi go szofer a w mieście ma ograniczenie do 50? bo może.

 

to, że jestem na forum od kilku dni nie znaczy, że w fifę tez gram kilka dni :|

Edytowane przez wodoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu aktor mający dużo forsy jeździ porszakiem za kilka milionów skoro wozi go szofer a w mieście ma ograniczenie do 50? bo może.

 

to, że jestem na forum od kilku dni nie znaczy, że w fifę tez gram kilka dni :|

Ty mnie z góry potraktowales - ja potraktowalem Ciebie tak samo.

Poprostu po serii porażek lepiej nie wchodzic na forum - znam to z autopsji.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawać jeżeli ktoś by chciał pograć w Fife 14. Dzisiaj zakupione PS4.

​btw. jest jakaś łatka żeby mieć Fife po polsku na Ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie juz bez takich spin. Kazdy gra tym, na co go stac. Niektorzy maja wiecej czasu i lepsze techniki tradingu(lub programy ich"wspomagajace") od innych.

Tutaj powinnismy sobie nawzajem pomagac, doradzac itp a nie cisnac po kazdym od gory do dolu.

​btw. jest jakaś łatka żeby mieć Fife po polsku na Ps4 ?

Nie ma.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie juz bez takich spin. Kazdy gra tym, na co go stac. Niektorzy maja wiecej czasu i lepsze techniki tradingu(lub programy ich"wspomagajace") od innych.

Tutaj powinnismy sobie nawzajem pomagac, doradzac itp a nie cisnac po kazdym od gory do dolu.

Nie ma.

przecież tak jest zawsze, ktos kto ma wiecej pęgi bedzie "jechał" po tym "biedniejszym" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×