Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

@up kup kartę naszego TOTS Krychowiaka, a na lewego CAM wstaw IF Bale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up kup kartę naszego TOTS Krychowiaka, a na lewego CAM wstaw IF Bale.

Krychowiak juz czeka na debiut. Wymienie chyba bale'a na tif Griezmann, cos na cam jest niemrawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up na CAM wolałbym TOTS Rodriguez.

Zaryzykowałem i sprzedałem Yaya Toure (88) oraz TIF Bolasie (CAM), a w ich miejsce kupiłem TOTS Hendersona oraz IF Sancheza (CAM). Po kilku meczach mogę stwierdzić, że decyzja była ryzykowna, ale właściwa. Henderson ze swoim H/H jest obecny zarówno w ataku jak i obronie (trzy mecze: 3 asysty i 1 gol), a Sanchez ściga się w zdobywaniu bramek z TOTS Aguero. Sanchez, to jeden z moich ulubionych piłkarzy w realu. Dobrze mieć go w składzie na CAM. Grałem jego TOTS kartą na RM i marnował się wówczas. Na CAM miażdży. Zapewne zatęsknię jeszcze za TIF Bolasie (CAM), ale nie można mieć wszystkiego.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak...,mój pierwszy mecz od ponad tygodnia nowym składem.

http://www.futhead.com/15/squads/14245360/

Wynik do 31 minuty 4-0,grałem przeciwko zespołowi,który składał sie z samych tots BPL plus Ronaldo RB.Lewy-3 bramki,Auba 1 bramka i 3 asysty,Kevin i Castro rozkładali atak przeciwnika w mgnieniu oka. Oddałem 10 strzałów z czego 8 celnych,dokładnośc podań to 81 % :thumbsup: .Koleś nie wytrzymał i uciekł :biggrin:

Teraz czas powrócić do rozegrania 2 a może 1 meczu w 3 lidze z szansą na mistrza ;) ,mam nadzieję,że EA zlituje sie i pozwoli zdobyc tytuł :biggrin:

 

 

Zdobyłem miszCZa :biggrin: ,stary ze mnie gość,a cieszę się jak z nowej zabawki :P

Edytowane przez unki
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz SIF-a Hummelsa? ;)

 

Mam dwie wersje drużyny do ogrania, która według Was wygląda lepiej/solidniej?

 

Wersja nr 1

Wersja nr 2

 

Odpowiedzi :biggrin:

Jak dla mnie Hummels daje radę,gra od kilkuset spotkań i nie narzekam,choć jak każdy miał wpadki.A Twój Kross?

Co do drużyn,najlepszym sposobem wyboru właściwej będzie ich ogranie w kilku-kilkunastu meczach,bo teoria i praktyka w fifie to dwie sprzeczności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Hummels daje radę,gra od kilkuset spotkań i nie narzekam,choć jak każdy miał wpadki.A Twój Kross?

Co do drużyn,najlepszym sposobem wyboru właściwej będzie ich ogranie w kilku-kilkunastu meczach,bo teoria i praktyka w fifie to dwie sprzeczności :)

 

Kroos jest fenomenalny. Długo się zastanawiałem czy wydać 275k na niego i zdecydowanie było warto. Przecena. Podania ma nierzeczywiste, najlepsze spośród wszystkich graczy, których testowałem. Uderzenia z dystansu już ktoś dokumentował - kosmos. Młotek w nodze wykończy niemal wszystko. Gorzej w defensywie, bo przydałoby się, żeby CM w naszej formacji 4-3-1-2 potrafił też bronić, dlatego dobrze, żeby dwóch pozostałych CM potrafiło w tym elemencie uzupełnić jego braki. Pracowitość M/M bardziej odczuwalna jest w grze jako H/M. Nie lubi wracać do defensywy ;).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak zwykla karta Diegusia wygrywa mi awans do kolejnej ligi, musial byc troche wkurzony ze takie bomby siadaly :P (tak wiem, nagrywane patelnia bo material z PS3.. sam sie zdziwilem ze taka dupna jakosc telefonem z 12mpx ale krecilem to na szybciucha)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem 6:0, 4 bramki Dybala i 2 Agüero. Przeciwnik w końcówce klepał tylko z tyłu, żeby utrzymać się przy piłce. Końcowy gwizdek, wywala mnie z serwerów i FUT, wracam - DNF. Cholerny glitch. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was orientuje się o której godzinie rozpoczyna się turniej Ekstraklasy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Tsarov, dnia 15 Cze 2015 - 17:55, napisał:

Wygrałem 6:0, 4 bramki Dybala i 2 Agüero. Przeciwnik w końcówce klepał tylko z tyłu, żeby utrzymać się przy piłce. Końcowy gwizdek, wywala mnie z serwerów i FUT, wracam - DNF. Cholerny glitch. 

 

Chciałbym po takich akcjach mówić tylko: "Cholerny glitch", "Cholerna gra", "Cholerny handicap". :biggrin:

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Tsarov, dnia 15 Cze 2015 - 17:55, napisał:
 

Chciałbym po takich akcjach mówić tylko: "Cholerny glitch", "Cholerna gra", "Cholerny handicap". :biggrin:

 

 

A nie, to nie glitch, tylko serwery. Drugi raz z rzędu. FUT wyłączony, coś popsuli ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroos jest fenomenalny. Długo się zastanawiałem czy wydać 275k na niego i zdecydowanie było warto. Przecena. Podania ma nierzeczywiste, najlepsze spośród wszystkich graczy, których testowałem. Uderzenia z dystansu już ktoś dokumentował - kosmos. Młotek w nodze wykończy niemal wszystko. Gorzej w defensywie, bo przydałoby się, żeby CM w naszej formacji 4-3-1-2 potrafił też bronić, dlatego dobrze, żeby dwóch pozostałych CM potrafiło w tym elemencie uzupełnić jego braki. Pracowitość M/M bardziej odczuwalna jest w grze jako H/M. Nie lubi wracać do defensywy ;).

Czyli można zaryzykowac i kupić gościa do mojej bundes? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można zaryzykowac i kupić gościa do mojej bundes? 

 

Jeśli potrafisz grać bez sprintu i lubisz wymieniać dużo podań - bierz w ciemno. Jeśli nie lubisz podań tylko strzały z połowy też bierz w ciemno ;). Nie będziesz zawiedziony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrafisz grać bez sprintu i lubisz wymieniać dużo podań - bierz w ciemno. Jeśli nie lubisz podań tylko strzały z połowy też bierz w ciemno ;). Nie będziesz zawiedziony.

Gram tylko podaniami,nie potrafię żadnych sztuczek,więc jedyne wyjście to podanko-podanko :P .Jutro kupie typa i postawię go za Lahm-a :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsarov grasz na ps3 czy ps4?

Edit: A tu co tak sie wszystko pojawilo??? Cos sie podziało pod moja nieobecnosc???

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy dostaje Messiego na 5 meczy z okazji E3 i Fify 16... szalenstwo

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy dostaje Messiego na 5 meczy z okazji E3 i Fify 16... szalenstwo

W zestawie z Pele o ile sie nie myle ale to pewnie na Xboxie :< smuteczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suarez 92 za 2 800k a 93 za 1 600k niech ich chudy byk wydupcy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mini-crash przy jutrzejszych TOTSach się zapowiada? Jest szansa na pojawienie sie CR'a RB?

 

@ Już nieważne :P

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w tym wątku. Co to za promocja od EA, że dostałem Messiego na 5 meczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w tym wątku. Co to za promocja od EA, że dostałem Messiego na 5 meczy?

Z okazji E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet miły prezent z ich strony. Z chęcią przetestuje Leo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×